Soliteint

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Miasnikov Tímea, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. február 23.

Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Hidratáló krémek

sayuri

2019. június 8.

Nemrég fedeztem fel, egy kisboltban akadt meg rajta a szemem az SPF miatt. Régóta keresek egy jó fényvédős nappali krémet, és ezzel úgy érzem, találtam is! :D Lehet én vagyok béna, a csomagolása bár higiénikus, nekem valahogy kicsit nehézkes :/ Ettől függetlenül, a hatása 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 8.

Septima

2018. május 2.

Kipróbáltam, és tényleg halványította a foltjaimat. Mindezt úgy, hogy nem szárította a bőrömet és nem okozott pattanást, szóval szuper termék . Sajnos én normál boltban még nem találkoztam vele, csak rendelni tudom a gyártótól. De ezért nem vonok le csillagot :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 2.

Goldapple

2015. április 12.

Az öregedéssel járó halvány foltok az én arcomat sem kerülték el. Ennek a krémnek a használata azonban jelentősen halványított rajtuk, így kiegyenlítette a bőröm tónusát és árnyalatait. Emellett hidratáló és tápláló hatását is észrevettem és olyan selymes tapintású lett a használata után a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

Miasnikov Tímea

2014. november 28.

Folyamatos bőr túl pigmentálódással küzdöttem.A Solitent skin lightening cream azonban megoldást jelentett a problémámra. Az arcom egyenletes színt kapott, a krém jó hidratál is, és az ára is nagyon kedvező. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 28.

PFHajni

2014. november 27.

Szuper új termék, jól hidratál, nem kell mellé más nappali krém, szépen világosítja a foltokat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 27.

Antioxidánsok: Boerhavia Diffusa Root Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Boerhavia Diffusa Root Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Prunus Persica (Peach) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Glyceryl Stearate, Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Actinidia Chinensis (Kiwi) Fruit Extract, Prunus Persica (Peach) Leaf Extract, Stearic Acid, Palmitic Acid, Squalane, Panthenol, Cyclohexasiloxane
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone, Ceteareth-25, Cetearyl Alcohol, Polysorbate-80, Stearic Acid, Palmitic Acid, Triethanolamine
Fényvédők: Octocrylene, Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Szilikonok: Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone, Ceteareth-25, Polysorbate-80, Triethanolamine
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, DMDM Hydantoin

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Dimethicone származék, mely a bőrön alkalmazva bársonyos, selymes érzetet ad. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint lágyító, emulgeáló és bőrkondícionáló hatású összetevő és felületaktív anyag. Caprylic / Capric Triglyceride-el együtt ABIL® Care 85 néven ismert, ami a gyártó leírása szerint O/W emulziójú kozmetikumokban olyan szilikon alapú emulgeálószert alkot, mely hosszan tartó semlyes érzetet biztosít a bőrnek, valamint átmeneti, de tartós bőrsimító hatással is bír.

Növényi kivonat, aminek állatkísérletek szerint erőteljes gyulladáscsökkentő hatása van. Ezen túlmenően valamennyi antioxidáns tulajdonsága is van. A növény levele a quercetin nevű antioxidáns jelentős forrása. (forrás)

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.