Soliteint

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2013. november 8.

Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A Soliteint shea vaj mini testápoló 99,5%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Minden bőrtípusra ajánlott, könnyen felszívódik, tartós hidratáltságot ad a bőrnek. Gyógynövény kivonatai (körömvirág, kamilla, fekete nadálytő) javítják a bőr struktúráját, shea vaj tartalma segíti a bőrszárazság megszüntetését, a rugalmasság megőrzését.

Kiszerelés: 50 ml

dodoka

2016. október 26.

Hibátlan termék, hónapok óta tartó rettenetes tenyér ekcémámat teljesen helyrehozta. Ekcémás problémákra én kifejezetten ajánlanám!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 26.

fabyen

2016. március 5.

Az itt olvasott csupaötös véleményen nekibuzdulva beszereztem egy flaskányit és leteszteltem.A kiszerelése praktikus bár az én tubusom kupakja könnyedén nyílik,így én leragasztottam pluszban, mert féltem, hogy a krém szétfolyik a táskában.Az illatától többet vártam, de ez persze relatív. Felkenve először egy fehér filmes réteget képzett a bőrömön, de aztán szép lassan beivódott.
Nem ez lesz a kedvencem, de azért elhasználom.
Sajna ez most csak 3 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 5.

Nem ez lesz a kedvencem, de azért elhasználom.
Sajna ez most csak 3 csillagot érdemel.

Rrr

2015. szeptember 18.

Én a Müllerből szereztem be, utazásokhoz nagyon praktikus.Meglepően hatásos termék! Nem vártam tőle túl sokat de kellemesen csalódtam.Finom az illata, gyorsan beszívódik a bőrbe és kiválóan hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Goldapple

2015. április 12.

Kicsit féltem, hogy ez a minden bőrtípusra hirdetett termék nem fog beválni az én száraz bőrömre. Tévedtem. Tartósan hidratál és könnyen beszívódik a bőrbe. A bőrszárazságomat teljesen megszüntette és az illata is nagyon megfogott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

cutecurly

2014. július 1.

Gyógyszertárban kaptam a múltkor ajándékba. Már az első használat után kikerekedett a szemem, hogy ez a kis "vacak" erre képes? :) Nagyon meg vagyok vele elégedve, finom az illata, sokáig érződik a bőrömön, és nagyon könnyen beszívódik. Nagyon puha lesz tőle a bőröm. Azóta szerettem volna beszerezni nagy változatban is, de egyszerűen sehol nem találom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid