Solone

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: angi9207, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. január 19.

"Nem szeretnéd naponta sminkelni a szemöldököd? Olyan megoldást keresel, amivel formázhatod a szemöldököd, a hiányzó részeket is kitöltheted, ráadásul minden körülmények között hibátlan és tökéletes lesz a szemöldököd? A Solone Zselés szemöldök tetoválással 1 óra alatt gyönyörű szemöldököd lehet, ami legalább egy hétig tökéletesen megmarad. 3 sablon a hibátlan formáért."

3 árnyalatban kapható

CeCeDrake

2018. július 11.

A Maybelline helyett vettem (mert az utóbbi időben már nem volt olyan, mint az elsők, amiket vettem. Biztos változtattak rajta valamit 🤔)

Ebből a szín is jobb!
A tartóssága megfelelő.
Igaz, rendelős, de a szépségcentertől vásároltam már 2x.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Ebből a szín is jobb!
A tartóssága megfelelő.
Igaz, rendelős, de a szépségcentertől vásároltam már 2x.

Andzsella

2018. február 28.

Maybellines helyett vettem (ami túl világos volt nekem a rossz szín választás miatt) és sokkal jobb nála. Gyorsan szárad, vigyázni kell vele és gyorsan kenni (a Maybelline brow tattoo reklám videóban Iszak Eszter el is mondja, hogy sokat kell felkenni, hogy látszon a szín ez így van ennél is, nem csak a maybellinesnél). A szemöldök formák kis helyesek, (tipikus ázsiai kis hülyeség) de túl nagy az, ami pont a szemöldök ívemet adja szóval nem túl praktikusak. Frissen használtam 1 és háromnegyed óráig hagytam rajta, jelenleg nagyon szépen kitölti a szín(dark brown) a szemöldököm. Updatelek majd, hogy mennyi ideig maradt fent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

dudikopf0524

2017. október 11.

Nagyon szeretem, nekem tökéletesen bevált. Ritkán jutok el kozmetikushoz, ezért gondoltam teszek egy próbát vele. Nagyon könnyű használni még a magamfajta kétbalkezeseknek is. Sablon nélkül használom, majd egy fülpálcikával korrigálok ha kell. 45 percig hagyom fent. Könnyedén eltávolítható és a végeredmény nagyon szép. Másfél, két hetente kenem újra. Nálam biztos, hogy állandó lakója lesz a polcomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

2017. március 16.

Nagy reményekkel vettem meg, de sajnos abszolút nem hozza a várt eredményt. Igaz, hogy kb. egy óra alatt szép szemöldököt varázsol, de az egy hét az mese habbal... Nekem kb. 2 napig volt látható hogy valamit csináltam a szemöldökömmel, de ez alatt az idő alatt is bőven kopott. Egyébként nem csak a bőrt színezi meg ahogy írják, hanem kicsit magát a szemöldököt is, ez nem baj, csak megjegyzem hogy így van. Mag az anyag olyasmi mint a peel-off maszkoké, zselés, nyúlós, aztán a levegőn megszárad és le kell húzni, meg kell jegyezzem, hogy akármilyen óvatosan is húztam le, 2-3 szál szemöldök benne maradt az anyagban. A használata közepesen macerás, ugyebár adott egy zselés anyag, amit a hozzá való ecsettel kell viszonylag precízen felvinni (mondjuk mivel nem pikk-pakk szárad és színez, ezért felvitelt követően javítható elvileg), szóval azért igényel jó pár percet, más ecsetre átvenni az anyagot és azzal felvinni, hát az még macerásabb az anyag nyúlóssága miatt. Összességében nem éri meg, mivel az eredmény nagyon nem tartós. 3 naponta kellene újra használni ahhoz hogy mindig szép legyen, na de 3 naponta pepecselni vele...több időt vesz igénybe maga a felkenés mint átmenni a szemöldökön 3 reggelen keresztül porral és/vagy szemöldökspirállal. Amúgy nagyon szépen és egyenletesen fogja be a bőrt (én alkohollal áttöröltem előtte a területet), szóval szép az eredmény, csak hát nagyon tiszavirág-életű. Egyértelműen nem fogom újra venni, sőt, használni sem, megy a zsibire a példányom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 16.

Hidratálók: Butylene Glycol

PVP 0 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Színezék. Lilás piros.