Sundance

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2017. június 7.

Kategória:   Fényvédők

juli007

2016. november 13.

A férjemnek vettem, mert pigmenthiányos foltok vannak az arcán, ezért különösen fontos neki a fényvédelem, és ezzel tükör nélkül be tudja kenni magát fehérség nélkül. Használja is szorgalmasan, és nem lesz zsíros az arca tőle. Érdekes, nekem igen... mondjuk extra érzékeny arcbőrömre egyébként sem használnám, csak egyszer kipróbáltam. Testre viszont használjuk mindketten, és szeretjük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

outka

2013. június 21.

Kicsit zsíros hatású,de az 50 faktoros nagyon jó,érzékeny bőrű család vagyunk,bátran ajánlom abszolút nem égtem le vele...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 21.

Mossyka

2013. június 12.

Jajj, de utálom! Tegnap használtam, de csak 1 órát bírtam elviselni magamon. Én hülye arcra is kentem és azóta is tocsogóan zsíros a bőröm. Mindent megfog, a pórusokat teljesen elzárja mindenhol és ragad mint a fene. Nem érte meg. És még tusfürdővel is alig jön le...
Azt még hozzáfűzném, hogy tavaly nyaralásnál 1 óra alatt sikerült úgy leégnem vele, mint a szemét. Pedig nem vagyok az a hiperkönnyen leégős fajta. Párom is ugyanígy járt. Más fényvédővel ez még nem fordult elő, főleg nem egyetlen órácska alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 12.

cicatapmancs

2013. június 12.

Borzalmas és utálom. Sajnos nem tudok róla szebbet írni. Tengerparti nyaraláshoz vettem, hogy tutira ne égjek le. Számomra nagyon kellemetlen és zavaró az az érzés a bőrömön amit hagy maga után. Ahogy mások is írták, ragacsos,zsíros és nem szívja be a bőr. Tudom,hogy vízálló, de nekem olyan érzésem volt ahogy kijöttem a vízből, mintha valami víztaszító réteget kentem volna magamra, mert rendesen vízlepergetős lettem :) 1 hétig használtam tavaly nyaraláson, mert ha már megvettem akkor nem költök feleslegesen új naptejre, de nekem ennyi elég volt ahhoz, hogy hazaérve ki is dobjam. Jó,hogy jelentősen olcsóbb,mint a többi 50-es fényvédő, de nekem nem ért annyit,hogy folyamatosan úgy érezzem magam, mint akiről olvad le a melegben a naptej és a bőrömet is "nehéznek" éreztem, mert nem engedi a bőrt lélegezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

tuncsa

2013. június 9.

Megbízható fényvédő hatás, jól kenhető, és kellemes illatú. Vízálló, 3-4 óráig nem kell újra bekenni magunkat fürdőzéskor. Semmivel nem rosszabb mint a 2-3-szor drágább, sőt talán jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 9.

ancsibancsi

2012. július 16.

Minden rendben van vele, csak egy nagy bajom van, hogy zsíros, olajos. A bőröm nem szívja be órák múlva sem, persze vízálló. De kellemetlen nagyon. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

sztike

2012. július 15.

A dm hozza a megszokott korrekt termékét. Az ára reális, a hatás tökéletes, a kivitelezés is hibátlan. A többi márkának csak a reklámját fizetjük meg, többet egyik sem tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 15.

Wish

2011. február 23.

Ennek a 30-as faktorú napkrémét használtam, és tényleg maximálisan védett. 30-as faktort csak akkor használok, ha feltétlenül muszáj kimennem a déli órákban a napra, és ezzel a termékkel soha nem égtem le. Az ára meg pláne baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 23.

rakkoktel

2010. szeptember 5.

Olcsó

Miután olvastam, hogy a drága fényvédőkben fényvédelmi szempontból ugyanaz van mint az olcsókban, hát vettem egy SPF50-t a dm-ben. Csak nyakra és testre tudom használni, mert arcon hihetetlenül zsíros és "kivirágzok" tőle. Kenés után felöltözni is nehéz, és még órákon keresztül tapadós maradok, viszont olcsó. Keresztlányom meg alig engedi a gyerek változatát magára kenni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. szeptember 5.

Olcsó

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol