SpaRitual

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   kozmetika, online,   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 20.

Lelőhely:   kozmetika, online,
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Vegán" körömlakk, mely nem állatokon tesztelt, és nem tartalmaz dibutál-ftalátot (DBP), amely a körömlakkok egyik egészségre ártalmas összetevője.

Kiszerelés: 15 ml

Ár: 1000 , Eladó: Vicus7
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: --, fizetés: --
MissSzasa86

2015. október 29.

Eddigi életem legjobb körömlakkjai, több is van a birtokomban :) Végre egy lakk, amelynek van tartóssága, és még "vegán" is. Mindenkinek meleg szívvel ajánlom. Tudom, h nem olcsó, de higgyétek el, megéri az árát, és minden évszakban szuper színekkel, sorozatokkal rukkolnak elő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

Christine

2014. november 6.

Ajándékba kaptam. Sajnos citromsárgát, így csak ritkán használom. De a legjobb lakkom eddig. Ahogy elnézem meg is van hozzá az ára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 6.

Erzsi73

2012. november 5.

A Solstice (aranyszínű) árnyalatát használtam elégedett vagyok a lakkal.
Vékony de jól fedő állaga van, száradási ideje is megfelelő.
Tartóssága,aktív mosogatásos napban számolva 2.
Hátrány a magas ár.
5 ml/ 1690 F.t, míg a 15 ml/ 3290 Ft.-ba kerül a Beauty.hu webshopban.
Megnyugtatásképp, ha nevezhetem annak, A SpaRituall körömlakkok külföldön sem olcsóbbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 5.

A Solstice (aranyszínű) árnyalatát használtam elégedett vagyok a lakkal.
Vékony de jól fedő állaga van, száradási ideje is megfelelő.
Tartóssága,aktív mosogatásos napban számolva 2.
Hátrány a magas ár.
5 ml/ 1690 F.t, míg a 15 ml/ 3290 Ft.-ba kerül a Beauty.hu webshopban.

miraclum

2012. június 20.

Amióta egyre jobban szívom magamba az egészségtudatosabb életmód információit, úgy fokozatosan igyekszem mindenre egy egészséges, de legalább egészségesebb alternatívát keresni. Körömlakkból soha nem fogok találni, mert méregmentes nem létezik belőle. Amikor ezt megláttam, akkor megörültem, hogy van valami ami jobb, ami elfogadhatóbb. Legalábbis ezt sugallják, hogy ez sokkal különb a körömlakkok többségétől, és ezt simán bekajáltam. A márka honlapján egy csomó duma megy a környezettudatosságról, a vegán elvekről, stb., ami mind nagyon fontos, de hogy egyetlen termék összetevő listáját se láttam, az is biztos. Azt viszont kihangsúlyozzák, hogy dibutil-ftalát, toluene, formaldehid és formaldehid gyanta mentes. Nos, ezeket az anyagokat egyébként más gyártók se nagyon használják már körömlakkokhoz.
A legnépszerűbb körömlakk itt a moyra, hát a két termék összetevőinek az összehasonlítására érdemes egy percet rászánni (ha már látható lesz). A lényeg annyi, hogy a moyra semmivel sem károsabb, mint a sparitual. Vagy úgy is fogalmazhatnék (így jobban tetszik), hogy a sparitual semmivel sem jobb, mint a moyra. Úgyhogy ezek után meg felesleges lenne hatszoros áron venni lakkot, amikor a másik százszor elérhetőbb termék, nem kell kutatgatni hogy hol kapható, ráadásul olcsó is.
Persze továbbra is álmodozom egy méregmentes lakkról, hátha a közeljövőben megszületik. Addig meg csak néha-néha lakkozgatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

knoemi88

2011. október 15.

Igazán minőségi körömlakk, nagyon szép a fedése, könnyen lehet vele dolgozni. Száradása olyan átlagos gyorsaságú, viszont nagyon tartós, akár 3-4 napot is bír. Én nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 15.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.