Specchiasol

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DVeronika, Módosítva: 2019. július 12.

Kategória:   Fényvédők

Ez az exkluzív napozó formula kétszeresen garantálja a vízállóságot más formulákkal szemben, és nedves bőrön is alkalmazható. Négyszeres védelmet biztosít, hiszen szabadgyök ellenes, kivédi az UVA, UVB, és IR sugarakat. Természetesen nanoanyagok, parabének, alkohol, GMO, petroleumfélék, SLES és SLS nélkül készült, és bőrgyógyászatilag tesztelt. A legújabb generációs, mikrokapszulákba zárt szerves UV-szűrőket tartalmazza, az alábbi összetevőkkel:

• Bio aloe vera - Ami hidratálja, nyugtatja és táplálja a bőrt.
  • Pre- és probiotikumok - Prebiotikus rostok és probiotikumok keveréke, thermus thermophilus erjesztéssel, ami védelmet nyújt UV és IR károsodások ellen.
  • Tirozin olaj és hengeres szivacstök olaj - Egy olyan komplexum, ami a melanin természetes prekurzora, mely felgyorsítja a barnulási folyamat intenzitását.
  • Havasi gyopár őssejtek - A növényi őssejtek gátolják a bőr öregedését, azáltal, hogy gátolják az antikollagenizáló és antihialuronizáló hatásokat. Megvédik a bőrt, az UV és az IR sugárzások által indukált szabadgyökökkel szemben.
  • Természetes üledék Brenta régióból - Ásványok, mint pl. magnézium, kalcium, vas és egyéb szerves összetevők keveréke, mely a bőrnek erős nyugtató hatást biztosít.

avealena

2019. szeptember 5.

Nyár elején mindig napérzékeny vagyok, kipirosodik, pöttyös és viszket a karom illetve a mellkasom, és néha már annyira szét vakarom magam hogy megőrülök tőle. Egy gyógynövényes boltban ezt ajánlották és bár csípős az ára, szerintem teljesen megérte. Az illata nagyon kellemes, szép adag van benne és miután bekentem magam egyszer se jött elő a nyár során ez az érzékenységem. Ennyire jó eredményre nem számítottam ettől a terméktől. Mondhatni vízálló, viszont nem igazán szívódik be a bőrbe, zsíros érzetet hagy maga után. Ennek ellenére kentem arcra is, nem pattogzottam ki tőle. A spray-es megoldás nem valami jó, ha már elkezdted magad bekenni kicsúszik a kezedből és nehéz vele fújni. Nem éreztem úgy, hogy gyorsabban barnulnék tőle. Mindez számomra nem számít, az volt a cél, hogy védjen a sugaraktól, és e téren tökéletesen teljesített.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

vaczkor

2019. szeptember 3.

Nem vettem észre, hogy gyorsabban vagy jobban barnulnék, de jól véd, nem égtem le egyszer sem.
Viszont: nem szívódik be a bőrbe, kenés után az egész testem zsíros és csillog, összekenek vele mindent. Arcra nem is mertem kenni emiatt.
A spray kiszerelés nekem nem jön be, nem csak ennél a kencénél, hanem soha, mert egyrészt a felét melléfújom, nem a testemre, másrészt, ha már elkezdtem kenni kézzel, de valahova nem jutott és utó akarok fújni, nem lehet, mert csúszik a kezem, le kell támasztani a flakont és úgy spray-zni, macerás. Ezért a tubusos/nem-spray naptejek szerintem praktikusabbak, már ami a kiszerelést illeti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

sabell

2017. július 10.

Nekem a 30 faktoros van meg. Az illata nagyon szuper. Hosszú távú hatásáról még update-elek, eddig egyszer használtam szoliba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Streptococcus Thermophilus Ferment Extract, Silt
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lásd Tripeptide-32

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.