Spirit

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bubus06, Módosítva: 2017. március 27.

Lelőhely:   Müller

A Spirit of Violet Kiss egy elegáns illat, amely elbűvöl a bársonyos esszenciájával.

Fejjegy: grapefruit, alma, ananász

Szívjegy: narancsvirág, rózsa, viola

Alapjegy: vanília, barack, szantálfa

sun6666

2019. február 18.

Tegnap teszteltem le, kifujáskor elég tömény de kb. 15 perc múlva kellemes illattá alakul. Este kádfürdő és még reggel is éreztem a csuklómon, szóval nem egy gyenge lötyike, az árához képest meg pláne nagyon jó. Most ugrott be hogy rajtam olyan a leszáradása mint a CK Eternity, pedig az összetevők teljesen mások.Jó kis illat ez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 18.

Bubus06

2018. január 29.

Én kifújáskor kicsit mentolosnak érzem, és kicsit almásnak, de olyan savanyú fajtának. És nem kell neki sok idő, pár perc, és tényleg átváltozik ilyen testápolós, violás-púderes illattá, teljes leszáradáskor rajtam meg tényleg csak testápoló illat marad. Nagyon tartós..Nagyon kis finom. :) Szeretem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 29.

Ennie86

2018. január 17.

Most futottam bele a Müllerben. Gyakorlatilag minden vonz ami lila. :) Kifújáskor a vanilia és a barac a domináns, de leszáradás után egy igazi 'lila' illat lesz. Rózsa és viola mennyei keveréke. Igazán elegáns kis illat. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Antioxidánsok: BHT

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.