Best of Beauty 2019

Spirit

Ár:   999 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, az összetevőket feltöltötte: NBetti2000, Módosítva: 2017. január 6.

Fej: alma, fahéj, mandarin

Szív: rózsa, jázmin, narancsvirág

Alap: vanília, ámbra, tonkabab

biondi

2019. március 5.

A kedvencem lett most tavasszal. A Chloe Nomade-ját használom alkalmakra, ezt pedig leginkább az ára és a tartóssága miatt hétköznapokra, de nagyon imádom. Tipp: Mugler Alienjével keverve egészen fantasztikus. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

MsBeataB

2018. július 15.

Nekem túl édes illat,de ár-érték arányban jó. Az én bőrömön nem tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 15.

Nekem túl édes illat,de ár-érték arányban jó. Az én bőrömön nem tartós.

dindori

2018. július 2.

Nagyon szeretem az illatát. Csak azért nem 5 csillag, mert a nap végére már nem érzem a bőrömön az illatát. Nagyon kellemes illat, jó ötvözete a csajos, édeskés és a lágyabb púderes illatoknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 2.

susie.birkas

2018. június 12.

A JOYFUL SPLASH mellett ennek van még nagyon jó illata. Kellemes és alkalmi. Az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 12.

olefin94

2018. január 19.

Nem gondoltam volna, hogy ilyen olcsó parfümöt fogok találni, ami még jó is ráadásul. Második üveggel használom, azóta a barátnőm is elhasznált egy adaggal. Nagyon szeretjük, igazi csajos illat, nem tolakodó, de mégis sokáig érződik. Nekem egy kellemes mindennapi illattá vált, nagyon szeretem , és külön örülök neki hogy ilyen jó áron is van :)
Érdekes, de a márka többi illata közül egyik sem tetszik, ez viszont telitalálat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Bubus06

2017. április 27.

Nagyon finom rózsás, púderes. :) De nem az a szerény, visszafogott, csendes illat. Rajtam nagyon tartós, és nagyon erős-harsány. És szinte kiabál az illat!!! :D Aranyoska.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 27.

Bnemrita

2015. április 24.

Véletlenül lettünk egymáséi. Közvetlen kolléganőm vette meg magának a DM-ben, azt hiszem egy ezresért, de másnap rájött, hogy mégsem kell neki ez az illat, mert 56 éves létére szerinte ez túl fiatalos hozzá. Nekem adta, 'ingyenér', isten tartsa jó szokását. Finom, nem kihívó, de felismerhető rózsaillat, kicsi púderességgel megspékelve. Sajnos, nem túl tartós. Ezért kénytelen vagyok egy csillagot levonni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 24.

angeltear

2015. április 11.

A Dm-ben leltem rá egy ezresért, végig szaglásztam az összeset és végül ezt hoztam haza. Én az édeskés illatokat preferálom, de a tavasz közeledtével valami újat szerettem volna kipróbálni. Nagyon kellemes rózsás, nőcis illat ami rajtam sokáig érződik. A vőlegényem szereti és anyukámnak is kellett vennem egyet mert nagyon megtetszett neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

fannisch

2014. november 10.

Nem mondanám, hogy a legjobb parfüm! Fél éve használom, lassan fogy, bár nekem a Romantic glow nevezetű tesója van meg. Sajnos maximum 1-1,5 óráig érzem magamon az illatát, de hát ne is várjon sokat az ember egy ennyire olcsó parfümtől. Talán újraveszem egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 10.

kisbors

2014. október 20.

Nekem most ez az új kedvenc!
A régi bevállt parfümömtől kezdtem fejfájást kapni, így váltanom kellett. De rettenetesen finnyás vagyok parfüm terén. Nem szeretem a tolakodó, mindent beborító erős illatokat, és azt sem ha pár óra után nem érzek semmit.
Ez a parfüm pedig ebből ötösre vizsgázott. Nagyon finom rózsás púderes illata van, viszont várni kell pár percet vele, mert első fújásra csak az alkoholos pacsulit érezni. De utána egy egyenletes tartós, nem hivalkodó illat marad meg a bőrön. (csak az ember intim zónájába kerülve érződik az illat).
Tartósságra sincs panasz. Este fürdés után is bár én nem de a barátom érezte rajtam, sőt most először dicsérte meg az illatomat (parfümömet) úgy igazán.

Szóval nálam jól teljesített, és ennyi pénzért egy szavam sem lehet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.

Nekem most ez az új kedvenc!

Szóval nálam jól teljesített, és ennyi pénzért egy szavam sem lehet!

Antioxidánsok: BHT

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.