Spirit

Ár:   999 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, az összetevőket feltöltötte: NBetti2000, Módosítva: 2017. január 6.

Fej: alma, fahéj, mandarin

Szív: rózsa, jázmin, narancsvirág

Alap: vanília, ámbra, tonkabab

Audry1

2020. augusztus 24.

A rózsa illata lehetne intenzívebb is, ennek ellenére nagyon szeretem. Tökéletes a hétköznapokra, édeskés illatú, de egyben nőies is.
A Spirit márkával most ismerkedtem meg, de állandó vásárlója leszek ezeknek a parfümöknek!
A tartósságát illetően nem rossz, ugyanennyire vagy még kevésbé maradnak meg rajtam a drágább márkák illatai is.
Biztosan lesz a polcomon a jövőben valamilyen (nem is egy) Spirit parfüm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

Biztosan lesz a polcomon a jövőben valamilyen (nem is egy) Spirit parfüm!

Csillagist

2019. szeptember 6.

Egyik kedvenc illatom, nagyon-nagyon szeretem!! Alacsony ára ellenére nagyon tartós, a nap végén is érzem magamon. Erős, intenzív rózsás illata van, ezért leginkább őszi-téli és tavaszi hónapokban használom. Nagyon sokan megjegyezték már finom illatát családban, munkahelyen egyaránt. Mindig van belőle tartalék is itthon. :) Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

biondi

2019. március 5.

A kedvencem lett most tavasszal. A Chloe Nomade-ját használom alkalmakra, ezt pedig leginkább az ára és a tartóssága miatt hétköznapokra, de nagyon imádom. Tipp: Mugler Alienjével keverve egészen fantasztikus. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

MsBeataB

2018. július 15.

Nekem túl édes illat,de ár-érték arányban jó. Az én bőrömön nem tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 15.

Nekem túl édes illat,de ár-érték arányban jó. Az én bőrömön nem tartós.

dindori

2018. július 2.

Nagyon szeretem az illatát. Csak azért nem 5 csillag, mert a nap végére már nem érzem a bőrömön az illatát. Nagyon kellemes illat, jó ötvözete a csajos, édeskés és a lágyabb púderes illatoknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 2.

susie.birkas

2018. június 12.

A JOYFUL SPLASH mellett ennek van még nagyon jó illata. Kellemes és alkalmi. Az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 12.

olefin94

2018. január 19.

Nem gondoltam volna, hogy ilyen olcsó parfümöt fogok találni, ami még jó is ráadásul. Második üveggel használom, azóta a barátnőm is elhasznált egy adaggal. Nagyon szeretjük, igazi csajos illat, nem tolakodó, de mégis sokáig érződik. Nekem egy kellemes mindennapi illattá vált, nagyon szeretem , és külön örülök neki hogy ilyen jó áron is van :)
Érdekes, de a márka többi illata közül egyik sem tetszik, ez viszont telitalálat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Bubus06

2017. április 27.

Nagyon finom rózsás, púderes. :) De nem az a szerény, visszafogott, csendes illat. Rajtam nagyon tartós, és nagyon erős-harsány. És szinte kiabál az illat!!! :D Aranyoska.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 27.

Bnemrita

2015. április 24.

Véletlenül lettünk egymáséi. Közvetlen kolléganőm vette meg magának a DM-ben, azt hiszem egy ezresért, de másnap rájött, hogy mégsem kell neki ez az illat, mert 56 éves létére szerinte ez túl fiatalos hozzá. Nekem adta, 'ingyenér', isten tartsa jó szokását. Finom, nem kihívó, de felismerhető rózsaillat, kicsi púderességgel megspékelve. Sajnos, nem túl tartós. Ezért kénytelen vagyok egy csillagot levonni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 24.

angeltear

2015. április 11.

A Dm-ben leltem rá egy ezresért, végig szaglásztam az összeset és végül ezt hoztam haza. Én az édeskés illatokat preferálom, de a tavasz közeledtével valami újat szerettem volna kipróbálni. Nagyon kellemes rózsás, nőcis illat ami rajtam sokáig érződik. A vőlegényem szereti és anyukámnak is kellett vennem egyet mert nagyon megtetszett neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.