Splat

Ár:   989 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2021. március 8.

Lelőhely:   patikák, drogériák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fehérítés (érzékeny fogakhoz is) és zománc védelem. Ideális kávét, teát fogyasztóknak és dohányosoknak. Lekerekített polírozó részecskék és papaya enzim: tisztít és fehérít, kálium ionok: csökkentik az érzékenységet.

Nem tartalmaz SLS-t.

Fluorid tartalom: 0,1% (1000ppm)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

LUNACICA

2021. március 5.

Nekem kellemes csalódás volt a fogkrém.Kellemes,nem túl erős íze van,eléggé jól habzik,nincs az a kellemetlen száraz érzés a számban fogmosás után,mint más fogkrémeknél,az összetétele is nagyon szimpatikus.Nem az az extra fehérítős fogkrém,de ezt nem is ígéri a gyártó,nekem egy árnyalatot fehérített egy hét után,napi 2 használat mellett ,de én nem vagyok egyszerű eset(kávé,tea,cola :) ) Ősszességében elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 5.

nickyflower

2020. június 25.

Elösször a Blackwood fogkrèmet akartam megvenni az itt làtott vélemènyek alapján,de mivel árban ez sokkal baràtibb volt,ezért inkàbb ezt vettem meg! Sokat kávézom minimum 2-3 kàvé egy nap lecsúszik és elolvadtam,hogy épp dohànyosoknak kávèzómanak ajánljàk. Gondoltam mi bajom lehet.Max nem vàlik be,de nagyon is bevàlt. Elég jól kifehérítette a fogaimat napi 2 fogmossal,pedig még csak egy hete hasznàlom,de már szerintem látható a hatàsa! 😊 Nekem az íze nem tetszik,màr elszoktam a mentholtól,de mint tudjuk a szépségért meg kell szenvedni! 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 25.

Nessy

2019. szeptember 11.

Barátom kedvence, neki nagyon látványosan fehérít és csillogóvá teszi a fogait. Egy ideig csak Notino-ról tudtuk rendelni, de már szerencsére elérhető a drogériákban.
Sokáig friss lehelletet biztosít, tehát az antibakteriális hatás jól működik, még reggel sem vészes a helyzet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Marcsi66

2017. május 11.

Én nem veszem újra,,,fogfehérítést nem tapasztaltam,egy tubust használtam el belőle (100ml) fogérzékenységre viszont jó,Nagyon kevés mennyiség is jól habzik,az íze,nem az a csípős mentholos,Kerestem tovább,holnap érkezik a Marves fogkrém,ez fogom tesztelni (jókat olvastam róla)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 11.

senskin

2016. április 11.

Jó ez a fogkrém, nagyon is. Jól tisztít és fehérít is. Kellemes az íze, sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 11.

Jó ez a fogkrém, nagyon is. Jól tisztít és fehérít is. Kellemes az íze, sokáig.

manulka

2015. augusztus 24.

A dm-ben lőttem, újdonság volt, talán nyuszi is volt a csomagolásán, vagy rá volt írva, hogy nem kísérleteznek. Megvan még a tubus kb. 1/3-a, fogérzékenységre nagyon bevált, a fehérítést nem tudom megítélni, mert mindig whitening fogkrémeket használok. Nem irritál, aki szokott nyáladzani a mentholtól/sls-től, tudja mit jelent:). Szerintem újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Hidratálók: Sorbitol, PEG-8

Sorbitol h 1 1

A foszforsav egyik kalciumsója. A kalcium-foszfát alkotórészeket használják kozmetikai és testápolási termékekben, pl. pirosítók, fogkrémek, szemfestékek,  púderek, alapozók, rúzsok és bőrápolási termékek gyártásánál. Szájápolási termékekben használva csiszolja a fogakat, csökkenti a szájszagot, tisztítja és szagmentesíti a fogakat és a szájüreget.

PVP 0 0

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.