St. Ives

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szamira, Módosítva: 2014. július 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Sárgabarackos arcradír érzékeny bőrre. Gyengéd, nem irritál, bőrgyógyászatilag tesztelt, 100% természetes összetevőből áll, állatokon nem tesztelt, parabén és ftalát mentes, állati összetevőket nem tartalmaz.

Mindennapos használatra.

mrs.criss

2016. január 20.

Régen imádtam, akkor még 5-6 éve itthon is lehetett kapni. Most Amerikából hoztak nekem és nem ugyanaz már :( más illat,állag, pedig ugyanaz van ráírva). Ettől függetlenül nagyon jó, de sokkal jobb volt korábban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

HamorEszter

2016. január 17.

Meg tudnád nekem írni hogy hol találtál ismét St.Ives terméket? Én évek óta keresek, de sehol nem találtam, és megörültem mikor írtad hogy találtál valahol. Köszi a segítséget előre is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 17.

scorpionqueen

2015. január 21.

Talán az egyetlen termék, amit már kb. 15 éve használok. Természetesen az elődjével kezdtem, nagyon szomorú lettem, amikor hirtelen eltűnt az üzletekből, viszont annál nagyobb volt az öröm, amikor megtaláltam újra. A köztes kb. két évben próbálkoztam mindenfélével, semmi nem vált be olyan jól, mint ez. Nekem is feltűnt elsőre, hogy mintha apróbbak lennének benne a szemcsék, viszont ugyanolyan jól teljesít, nem látok minőségbeli különbséget emiatt. Tökéletes radír számomra (és a férjemnek is, ő is rájár), teljesen eltávolítja az elhalt hámsejteket, valami mennyei utána a szérum és egy gazdag éjszakai krém. Én gyakorlatilag semmit nem veszek újra bőrápolási termékek közül, mert valahogy soha semminél nem érzem azt, hogy megtaláltam volna a tökéletest. Ez az egyetlen. Hibátlanul teljesíti a küldetését.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 21.

starlight

2014. augusztus 14.

Korábban jópár évig az elődjét használtam amit nagyon szerettem. Miután kivonták a forgalomból kísérletezgettem jópár hasonló arcradírral, de nem találtam olyat ami megközelítette volna a hatását. Alig hittem a szememnek és persze megörültem amikor két éve új csomagolásban megláttam valahol. A régi változatához képest kisebbek a szemcséi és kevésbé 'karistolnak', a minősége kiváló, csak jót tudok mondani róla. Én 2-3 percig szoktam fent hagyni és heti egyszer használom vagy alkalomszerűen amikor úgy érzem, hogy a bőrömnek többre van szüksége egy szimpla arclemosónál. Az eredmény tökéletesen tiszta bababőr. Nálam abszolút újravevős, az egyik 'must have' termékem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

szamira

2014. július 14.

Elég nagy kiszerelés, 170g. Előtte a régi csomagolású sárgabarackos arcradírt használtam, amit imádtam. Ebből az érzékeny bőrre valót vettem meg és wááááá - gyűlöltem! Ha egy használatkor 5-10 szemcse van benne, akkor sokat mondok. Nem a szemcsenagyságot vették kisebbre, hanem kevesebb szemcsét tettek bele. Kb olyan, mintha arckrémmel kenegetném magam vastagon. Radírozó hatás 0 azaz nulla. Naná, hogy nem irritálja az érzékeny bőrt, elég viccesek, akik ezt kitalálták :D
Viszont nemrégiben előszedtem és elkezdtem hirtelen ötlettől vezérelve arra használni, hogy este ezzel mossam le az alapozót, arcsminket. Belemasszírozom az arcomba enyhén vizes kézzel és langyos vízzel leöblítem. Tökéletesen levisz mindent! A Bioderma sensibioval először még átmentem rajta tesztként - tényleg tiszta volt a bőröm. Két hete ezzel mosom le az arcom és látványosan javult az arcbőröm. Eddig nagyon tetszik, kíváncsi vagyok a hosszú távú hatására is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 14.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Urea

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Ceteareth-20, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Glyceryl Stearate SE, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glycol Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Glyceryl Stearate, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetyl Acetate, Ceteareth-20, Acetylated Lanolin Alcohol
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate SE, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Stearate, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Polysorbate-60, Acetylated Lanolin Alcohol, Triethanolamine
Szilikonok: PEG-12 Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Polysorbate-60, Triethanolamine
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Phenethyl Alcohol, PPG-2 Methyl Ether, Butylphenyl Methylpropional
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 30 / CI 73360, CI 77499, CI 77492, CI 77491
Tartósítószerek: Methylisothiazolinone

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak