St. Ives

Ár:   £4   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bonzee, Módosítva: 2018. augusztus 7.

Ár:   £4
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ez a klasszikus sárgabarackos bőrradír 100% természetes dióhéj-őrleménnyel mélyen tisztítja a bőrt, visszaadva annak egészséges színét. Az eredmény puha, sima, ragyogó arcbőr.

scorpionqueen

2020. május 24.

Elmúlt nálam a kémiai hámlasztás ideje, hello fizikai hámlasztás! Vissza az alapokhoz. A szemem elé került a legutóbbi bevásárláskor, és annyira kézenfekvő volt, hogy egy nagyon régi, nagyon jól bevált radírhoz nyúljak újra, szinte Heuréka élményem volt egy pillanatig, mert pont azon gondolkodtam, hogy ezekben a karanténos időkben hogy tudnék valami jó radírt beszerezni. Tartottam tőle, hogy milyen lesz az újraformulázott termék, de az égvilágon semmi gond nincs vele, pontosan ugyanolyan jó ez is, mint az eredeti verzió volt annak idején. Száraz bőrre kezdem el felvinni, a nedves tenyerembe nyomok egy kb. mogyorónyi adagot, a tenyeremen lévő nedvesség pont elég hozzá. Néhány percig körözök az ujjaimmal, a homlokomon és államon pedig a tenyeremmel dolgozok az erőteljesebb, de nem durva hatás érdekében. 2-3 percig szoktam radírozni, gyönyörű bőrképet ad, nagyon jól előkészíti a bőrt a hidratálásra. Őszintén szólva én még mindig szebbnek látom a fizikailag hámlasztott bőrömet, mint amikor kémiai hámlasztót használok, de az is tény, hogy az utóbbi 1-2 évben nem igazán volt szerencsém jó kémiai hámlasztókhoz (és sajnos mindig hajt a kíváncsiság). Az ára a mennyiséghez és a hatáshoz képest több, mint baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 24.

HeniM

2019. december 14.

Legjobb scrub ever! Ha külföldre megyek, mindig betárazok belőle, az illata, az állaga, minden, kenterbe ver mindent.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

elfi777

2019. június 5.

Miután megszűnt nálunk a régi forgalmazása, állandóan kerestem valami hasonlót, persze sikertelenül. Végül a freeman sárgabaris vált be a legjobban, de már azt sem kapok, és bármit próbálgattam, csalódás volt. Most végre sikerült dílert találnom (hahaha), de már annyi új fajta van, nem is tudtam, melyiket kéne beszereztetnem... végül ez lett, és nem bántam meg.
A régiben kifejezetten a durvább radírozást szerettem, erről olvastam mindenféle véleményt, hogy kisebb a szemcse, meg hogy nem kicsi, paráztam is, milyen lesz:) de nemmm, szerencsére teljesen jó. Az elején sok kis szemcse volt, de ahogy csiszatoltam a fejem, éreztem nagyobb darabkákat is benne, és hát, izé... szinte földöntúli élmény volt használni annyi idő elteltével.
Nyilván minden dolog változik sok év elteltével, de még így is állítom, emellett a többi termék, amit pótszerként használtam, mind elbújhat és gagyi. A szokásos 2 perc helyett vagy 5-6 percig masszírozgattam a képem, és végig vigyorogtam, lemosva meg - aztarohadt - évek óta nem volt ilyen babapopósima a fejem. Köszi freeman, hogy kisegítettél, de ez abszolút ver mindent, akor is, ha már nem teljesen ugyanaz.
Ezek után ki fogom próbálni apránként a teljes palettát, és marhára örülök, hogy nem kellett róla egész életemre lemondani.
A mostani kínálat tekintetében abszolút kiváló, mindent fényévekkel ver, csont nélkül ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 5.

Bonzee

2018. augusztus 7.

Kellemes, enyhe bőrradírozó. Apróbb szemcséjű, mint a klasszikus verzió, érzékenyebb bőrre is nyugodtan használható. Frissíti és látványosan tisztítja a bőrt, miközben nem szárít. Kedvelem, de nekem mégis az eredeti, a "smirglisebb" a favorit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.