St. Tropez

Ár:   5040 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2017. február 23.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Természetes, foltmentes és fokozatosan kiépülő barnaságot biztosító önbarnító, amelyet a zuhanyozás közben lehet felvinni és mindössze 3 percre rövidíti le az önbarnítás procedúráját..

1. lépés: A szokásos tisztálkodási rutinodat követve zuhanyozz le.
2. lépés: A zuhanyt elzárva vidd fel a krémet körkörös mozdulatokkal, biztosítva a teljes fedést. Amikor kész, mosd meg a kezeidet.
3. lépés: Várj 3 percet.
4. lépés: Öblítsd le a krémet
5. lépés: Gyengéden törölközz meg.

JuditTTT

2019. február 14.

Adok rá 4 csillagot, de, ha beváltja a reményeimet, akkor simán csodaszer. Egyszer használtam eddig csak, eleve a medium árnyalatot vettem meg, mert ugyan nagyon fehér bőrű vagyok, ill. nem fehér... ha az lenne pl. mint a Dita Von Teese fehérsége, nem lenne gond, csakhogy az enyém itt- ott foltos, sárgás az alaptónusom és fekete karikáim vannak, emiatt nem nézek ki szín nélkül egészségesen. Szóval, egyszeri használat medium színnel már adott egy extrém enyhe alapszínt, ez a kirándulni voltam napvédő nélkül alig napsütésben- szín :D Használata végtelenül egyszerű. Ha ez erőteljesebb színt hozna pl. első használat után sztem senki nem használna klasszik krémes, v. hab barnítókat, mert ez nagyon tuti cucc. Zuhany, felkened, vársz, én személy szerint 5 percet adtam neki, addig fogmosás, ilyesmi. Sztem több idő kell neki, hiába 3 perces csak, és utána leöblít. És ennyi. Se ragacsos utó- érzet, se bűz, se foltok, se csíkok, se pöttyök, még láb és kézfejen se, csak egy nagyon halovány alapszín, amit lehet építeni. Updatelek majd olyan 4-5 használat után. Úgy gondolom használom minden nap 4 napig és utána 2-3 naponta. A márka többi barnítójával elégedett vagyok, azok nyilván azonnal kialakítanak egy színt (főleg a 3 órás verzió klassz), de ennél a zuhanyzós cuccnál praktikusabb barnító termék nincs a piacon. Jah igen... és hidratál! Találkoztál már barnítóval, ami nem szétszárít, hanem hidratál? :O Úgyhogy én teszem arcra is.

UPDATE: Második használat után úgy döntöttem, h. megválnék tőle. A használata végtelenül egyszerű, nem csíkoz, nincs vele gond, nem lesz foltos a tenyered sem, nem büdös, tartós a szín, amit kialakít és elég mély is (pláne a medium színűvel) tényleg egy álom a termék, DE rajtam sárga... Ezért sztem olyanok használják, akiknek van egy kis alapszíne, eleve kreolos a bőrük, vagy napoztak, mert ez így, az én nagyon világos bőrömön egy egészségtelen színt hoz ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 14.

MormiOrsi

2018. június 21.

Itt vettem 1/3 flakonnyit egy kedves krémmániástól és eddig 4x használtam zsinórban egymás után. Én az átlagos fakó bőrűek táborát erősítem és nem vágytam semmi durvára, csak egy kis alapszínre. Na, szóval a hatása. Határozottan kaptam tőle egy szép, természetes színt. Mintha heti 1x elmennék kb. 10-15 percet szolizni, viszont cserébe nem károsítom a bőröm. Arra tök jó, hogy legyen egy kis tónusa az embernek, de ha tengerparti barnaságot szeretnél, akkor nem ez a te krémed.
Én szerintem még kipróbálom a sötétebb verzióját, mert egy picit barnább azért lehetnék...
Amúgy szerintem nagyon praktikus, nekem nagyon tetszik, hogy ilyen rém könnyű használni és nem leszel foltos valamint építheted a színét (egy bizonyos fokig csak). Az a 3 perc az elzárt zuhany alatt mondjuk néha óráknak tűnik :P de ennyi kellemetlenség bőven belefér.
Én nagyon szkeptikus voltam ezzel a termékkel (is), mindig féltem az önbarnítóktól, hogy foltos leszek, fura színem lesz, túl macerás használni, stb., de most nagyon pozitívan csalódtam :)
Örülök, hogy valakinek a kommentjében rátaláltam egy másik krém olvasgatása közben! De csak 4 csillag a lájtos színe miatt.

Update: ahh, ott csücsül a fürdőszoba polcon, mert annyira nem szeretem, hogy elzárt zuhany alatt kell 3 percet várni rá! Szóval nekem nem praktikus, ezért vettem egy Dove önbarnítós testápolót, valahogy kevesebb macerának érzem, de lehet csak velem van a baj :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 21.

Panda

2018. május 22.

Egy ideig próbálkoztam önbarnítókkal meg airbrush lábbarnítokkal volt ami jó volt, de egy reggeli fehér ruha összekenésnél elszakadt a cérna és úgy voltam, hogy soha többet.

Aztán lett egy sötétkék ruhám amit 1 hét múlva fontos alkalomra kell viselni, és hoppácska... kiemelte, hogy bizony a lábam 10 árnyalattal fehérebb, mint a karom/ felsőtestem (mintha valaki más lába lenne) és mivel képtelenség 2 hét alatt lábon egy amúgy sem barnuló csak leégő valakinek sokkal sötétebb lábakat produkálnia ezért hosszú kutakodás után emelett döntöttem.

Ez a kence zseniális! Alapból csak finom, nem feltünő (természetesen sárgaság és barnítószag mentes) 'barnulást akartam' de annyira szépen feltűnés mentesen fokozatosan lett színem, hogy teljesen felbátorodtam és nyugodt szívvel használom mindenhova már nem csak a lábamra (kivéve arc) sőt, ha elfogy ez a tubus a sötétebb változatot is ki fogom próbálni.

Nem érzem vészesnek azt a 3 percet.. addig hajat vagy fogat mosok rendszerint. Tényleg nincs utólag semmilyen kellemetlen szaga a bőrnek, nem fog semmit, nem ragad a bőr, csak mintha simán zuhanyoztál volna és kész :-)

Valószínűnek találom, hogy azok akik egyébként tudnak napozni vagy barnulni kevésnek fogják találni de nekem 1 hét tengerpart után sem volt ilyen színem (-A napozó ágy alatt feküdtél?- típus) :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Ricky001

2017. július 13.

Én nem azt kaptam, amit vártam, de talán nem is arra való. Inkább a nagyon világos bőrűeknek ajánlanám, nekem kevés volt, hozzá kell tennem, hogy most a Dark barnítót használom és azzal vagyok csak elégedett, szóval kinek mi az igénye. Egyébként minőségre jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

LaNara

2016. február 19.

A világ leglustább fehér nője vagyok úgyhogy nagyon megörültem amikor megláttam ezt a Beautybay-en. Tényleg végtelenül egyszerű a hásználata, bár az elején voltak kétségeim, de egyáltalán nem csíkoz. A tipikus önbarnító szagtól a falnak megyek olyan gusztustalan, de ennek se szaga se bűze. Szépen lehet vele a színt építeni, természetes a végeredmény sehol semmi sárgaság és meglepő módon hidratálja a bőrömet. Nagyon ajánlott azoknak akiknek ezek a szempontok fontosak és nem óhajtanak 3 percnél többet áldozni a napsütötte színért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

onecrimsonnight

2015. július 2.

Imádom az ilyen lusta nőszemélyeket megcélzó termékeket :D Nagyon megtetszett ez a 3 perc a zuhanyzóban dolog, mivel így azt az érzést kelti, hogy teljesen beépül a normál rutinomba és nem kell külön rászánni magam,hogy megcsináljam.
A használata nagyon-nagyon egyszerű, 3 perc tényleg teljesen elég, majd alapos öblítés és kész! Az első használat után már észrevehető a változás másnap reggel, de én pár nap múlva megismételtem a procedúrát és akkor már igazán olyan lett a színem amilyet szerettem volna. Tényleg a lehető legtermészetesebb barnaságot képes elérni, nincs egy árnyalatnyi narancssárga színe sem. Nem hagy csíkot, foltot a bőrön, pedig kicsit aggódtam emiatt, hogy a nedves bőrről picit lecsúszik itt-ott. Az illata is nagyon kellemes, tökéletesen sikerült kiküszöbölniük az önbarnító szagot. Ja és a használata után valami hihetetlenül finom puha a bőröm.
Hetente szoktam megismételni egyszer, hogy 'karban tartsam' a színt. Az árát picit drágállom, de tényleg annyira jó termék, és hozza amit ígér, hogy azt kell mondjam megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Ethoxydiglycol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol