Best of Beauty 2019

Star Nature

Ár:   999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 980 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Nymeria94, Módosítva: 2014. szeptember 25.

Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 980 Ft

Valódi fahéj illatú parfüm. Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció.

Ár: 980 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Uhrinkata

2019. január 27.

Tömény illata van, viszont nekem bejön, mindenképp télre ajánlanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Tömény illata van, viszont nekem bejön, mindenképp télre ajánlanám.

Zsepi88

2017. február 20.

Tömény,műfahéj illat,ráadásul még kis pirosodott a bőröm tőle. Nem érte meg még azt az alig ezer forintot sem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

zsizsi222

2015. december 16.

Ezt a parfümöt az illata miatt vettem meg, de amikor magara fújtam kicsit tömény volt. Az illata nem túl tartós. Ennek a márkának most a vaniliását használom az ennél azért jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 16.

nikolett00

2015. április 20.

Télen fogom használni a vanilliással... Tökéletes hangulatot fog hozni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 20.

Télen fogom használni a vanilliással... Tökéletes hangulatot fog hozni :)

lunagraves

2014. augusztus 4.

Megvettem! Meg is bántam! az illata nagyon tetszett... a kezemre fújtam és azt mondtam, nekem ez kell!
A nyakamra fújva hatalmas vörös foltot okoz, és még marja is a bőröm! Akik hozzám hasonlóan nagyon fehér bőrűek és vigyázniuk kell a kozmetikai termékekkel... AZOK NE VEGYÉK MEG!!! Maximum ruhára fújva használom. Úgy egész kellemes és nem is irritál. 2 csillagot kap, de csak az illata miatt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Laura19

2013. október 11.

Egész érdekes illata van. Nem hasonlít a fahéjhoz, de kellemes.
Viszonylag olcsó is. Sajnos nem túl tartós, és néha pirosságot okoz...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 11.

Egész érdekes illata van. Nem hasonlít a fahéjhoz, de kellemes.
Viszonylag olcsó is. Sajnos nem túl tartós, és néha pirosságot okoz...

Udreeh

2013. szeptember 16.

Most szagoltam egy üzletben, nagyon intenzív fahéj illata van. Szeretem a fahéjat, de így elsőre nekem ez sok, pedig elterveztem, hogy vagy ezt, vagy a csokisat veszem meg. Végül a csokis mellett döntöttem, bár nem kizárt, hogy egyszer veszek egy ilyet is.

UPDATE: Elhatároztam, hogy megveszem, de előbb egy napig tesztelem a bőrömön is, nemcsak a kupakba fújva, mint először. Fújtam a csuklómra az üzletben, hogy lássam, milyen lesz az illata később a nap folyamán, mert akkor sem adok ki érte pénzt feleslegesen, ha olcsó.
Elég gyorsan kiderült, hogy tutira nem fogom megvenni, mert néhány percig hasonlít csak a fahéjra az illata, később egy irritáló, édeskés, szúrós szaggá változik. Aminek persze köze nincs a fahéjhoz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

Gogo89

2013. július 1.

Nagyon szeretem. Alapból szeretem az édes illatokat a fahéj meg végképp a kedvenceim közé tartozik. Ősszel és karácsony környékén nekem nagyon hangulatos bár csak mértékkel, egy fújás csuklóra bőven elég. Nyakra egyszer fújtam akkor egyből kivörösödött és viszketett de csuklón nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

melus

2013. június 15.

Nem szoktam ilyet mondani, de ez a termék szerintem pocsék! Én speciel allergiás lettem tőle, ahogy a bőrömre került teljesen bepirosodott. A szaga sem olyan mint a fahéjé, talán csak abban a pillanatban mikor az ember magára fújja. Aki érzékeny bőrű az semmiképpen ne használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 15.

Cilandi

2013. február 15.

Először nagyon erős, Karácsony illatú. Ahogy pedig illan a bőrön... WC illatosító szaga lesz... Nos, arra, hogy a barátnőmmel röhögjek egy jót, tökéletes, de mint parfüm, én nem használnám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamal, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: D&C Red 33, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Blue 1, CI 42090

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.