StarGazer

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: topsminkotti, Módosítva: 2018. július 16.

Kategória:   Hajfestékek

Hajszínező spirál, mely az ősz hajszálakat is befogja. Mosással kijön a hajból. Mindennapos használatra is javasolt.

babee28

2018. szeptember 21.

Melírozni vettem egy világosabb barnát, nekem bevált. Ősz hajszálam még nincsen, de anyukámnak befogta elől a pár szál ősz haját. Ilyen esetben jó, ha nem akarja az ember pár szál miatt festetni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

topsminkotti

2018. július 11.

Arra jöttem rá, hogy nekem túl sok az őszhajszálam (elég erősen őszülök : kb. 15-20%-a ősz a hajamnak) ehhez a termékhez. Jó lehet, ha csak a hajtöveket szeretnénk színezni (aminek a színe nem tér el erősen a festéstől) vagy csak kevés őszhajszálunk van. Ez a termék olyan mint egy nagy szempillaspirál, az első pár húzásnál elég sok megy a hajra, ezért én azt kevésbé látható helyeken használtam, utána viszont ont nagyon jól működik. Elég jól beolvadt a szín és kis felületre gyorsan használható, hajmosásnál megbízhatóan kijön. Viszont, ha nem csak néhány helyen szeretnénk használni, akkor már elég macerás. A kefébe elég sok haj ragadt, amit nehéz volt tisztítani és rengeteg időt vett volna igénybe a teljes festegetés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 11.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.