StarGazer

Ár:   2250 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Black Fairy, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. július 13.

Kategória:   Hajfestékek

Ammónia-­ és peroxid­mentes féltartós hajszínező izgalmas, erős, élénk árnyalatokban. Könnyen használható, közvetlenül hajra tehető, kondícionáló hatású. Természetes, festett vagy szőkített hajra is használható.

Alverya

2017. június 28.

Az ezüst színű egyáltalán nem fogta be a majdnem fehérre kiszőkített hajamat. Még egy icipici fényt sem adott neki, nagyon csalódott voltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

mesikevagyok

2016. július 18.

Sötét hajra nem mindegyik szín extra intenzív, mint a képen, de amúgy nagyon jók! Világos hajra egyenesen szuperek.

(Black Fairy nem tudom melyik Tv-t nézed, de minden olcsóbb a Make Up Plaza-ban, a StarGazer termékek is :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Black Fairy

2016. július 17.

Nekem a Tropical Green van meg, és IMÁDOM! Egy évig voltam szőke, csak ezért - az eredeti hajszínem nagyon sötét, a szőkén tartás is szenvedés volt - csodás, intenzív színt adott, és nagyon lassan kopik, már lenőni elkezdett, de a szín ugyanúgy intenzív, és szép, mint volt...Egyedül a hajam vége kezdett el befehéredni tőle (elég érdekesen kopik onnan, de így is nagyon jól néz ki).
Annyi, hogy készüljetek fel, ha szőkített/szőke hajra viszitek, akkor valamennyit torzulni fog a szín, pl ez rajtam elég türkizessé vált.

(És tipp azoknak, akik spórolni akarnak: a www.darkfashion.hu oldalon olcsóbban lehet megvenni, mint a makeup plaza oldalán - nem akarok negatív reklámot, nagyon kedvelem utóbbit is, sokszor rendeltem tőlük, de Stargazer termékeket inkább előbbiről szoktam rendelni. Mindkét oldal megbízható egyébként, és semmi problémám nem volt egyik rendelésemmel se.:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Hidratálók: Butylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3