Stella McCartney

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Heinemann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2019. augusztus 19.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Heinemann

Illatcsalád: virágos

Illatjegyei: rózsa, mandarin, bazsarózsa, ámbra

Stella McCartney Stella EDP FÚJÓS
Ár: 5 ml 1500 Ft, 10 ml 2700 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml fújós vagy 10 ml fújós üveg parfümszóróban, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal

VeronikaG

2020. október 12.

Vakvásárlás volt, rózsa illatot keresve bukkantam rá. Nagyon finom, lágy, nem túl édes, nőies, kifinomult rózsaillat, de sajnos a gyatra tartóssága és botrányosan gyenge szillázsa miatt csaknem értékelhetetlen számomra. Felfújás után 5 perccel már szinte el is tűnt, nagyon gyenge bőrközeli illattá válik rögtön, alig érezni, hogy egyáltalán van bármi illata, fél óra múlva már sehol sincs. Mondhatnám, hogy a bőrömmel nem működik együtt, de ruhára fújva ugyanez a helyzet... Nem tudom, köze van-e ennek a jelenségnek bármilyen reformulációhoz, az én edp dobozom sötétbordó pöttyös... Értetlenül állok a dolog előtt. Egy csillagot adok azért, mert egyébként az illat nagyon tetszik, de így számomra alig értékelhető és óriási csalódás, főleg egy edp esetén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 12.

Verona5

2020. szeptember 19.

Mintát kaptam belőle, ezúton is köszönöm! :)
Fincsi nőies rózsa illat, nekem inkább rózsás, mint bazsarózsás, a langyos őszre és a hűvös tavaszba tudom elképzelni a legkellemesebb kihasználhatóságát. Karakterében Kovács Pali rózsájához hasonló (Paul Smith Rose).
Fiatalabb hölgyek és asszonyok univerzális illatának kiváló lehet, az elegánsabb kosztümös kivonulásoknak is megfelelően lágyító kísérőtársa.
Nem vagyok rózsa rajongó, de ebben én is elbarangolnék egy ideig. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Mintát kaptam belőle, ezúton is köszönöm! :)
Nem vagyok rózsa rajongó, de ebben én is elbarangolnék egy ideig. :)

Parfuwoman

2020. június 17.

Blind buyoltam egy üveggel ,jó áron találtam egy tesztert és egyszerűen imádom :)
Valóban nem túl tartós ,de amíg tart (5-6 óra ),addig intenzíven ,de mégis lágyan illatozik .
Fiatalos rózsa ,érezni a bazsarózsát is,a mandarintól pikáns és friss az ámbra pedig a krémes ,édes alapot adja hozzá. Nagyon -nagyon nőies illat. Mindenből egy kicsi ,semmi sem sok benne. Stílustól ,kortól függetlenül szerintem passzol ő mindenkihez.
Örülök ,hogy rátaláltam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 17.

Örülök ,hogy rátaláltam :)

Hujepicha

2019. augusztus 2.

KELLEMES rozsa illat! Direkt irtam nagy betuvel a jelzot! Igaz randira nem ezt hasznalom, de ha otthon vagyok pl: hetvegen es kicsattano jo kedvemben a parfumos polc elott tanacstalankodok hogy mit is fujjak magamra ezt a kis cukisagot eloszeretettel veszem kezbe! Azert csak 4 csillag mert az 5 a nagyagyuknak jar!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

bal26

2018. augusztus 11.

tudom, hogy nem a legjobb ötlet a hetek óta tartó hőségriadóban parfümöt tesztelni, de most hogy végre jött egy kis lehűlés, átfogóbb véleményt tudok írni erről az illatról. Előre bocsátom, nem szeretem a rózsás parfümöket, sem a túl édes-nőies, sem a karcos-férfias verzióban. De a kiváncsiságom mindent felülír és megfogadván @evifume tanácsát, fiú létemre bepróbálkoztam ezzel a parfümmel. És milyen jól tettem! Bár az első pár perc kicsit "ijesztően rózsás", amolyan régimódi-nagyis típusú, de hamar csillapodik és valami nagyon finom, visszafogott friss rózsa illat bontakozik ki. Valószínűleg mindenki bőrén másképp érződik, az enyémen hétköznapi, egyszerű komfort illat. A leszáradás a legfinomabb, rózsás-ámbrás puha luxus-fíling, de sajnos ezt már csak nagyon visszafogottan érezni. Az 50 ml-s kiszerelés üvege egyszerűen gyönyörű! A nagy hőségre való tekintettel hűtőben tárolom, próbáljátok ki!, nagyon frissítő, finom érzés így magadra fújni! Egyetlen hátránya az erőssége. A tartóssága és a szilázsa nagyon gyenge, egy szimpla arcpermet súlyosabb ennél!, pedig azt hiszem, ebben a kategóriában a vásárló nagyobb teljesítményt várna egy EDP koncentrátumtól. De amúgy csillagos ötös, ez nem kérdés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

andrea91

2018. március 27.

En a rose jam illatat kepzeltem ilyennek...:) kedves, friss, teljesen szerethető illat pedig nem vagyok rózsa fan, de tényleg jó na. Tartóssága kb egy óra. Szomorú. Elfújom, örömmel és így elég hamar is:D de nem veszek belőle újat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Cloudberry

2018. február 7.

Ez szerintem az egyik legjobban eltalált rózsa illat a világon. Eddig Lutens La Fille de Berlin-je volt nálam az etalon, aztán most összefutottam ezzel (a régi verzióval) és el vagyok ámulva. Rajtam baromi jó működik, és tartós is. Egy baj van, hogy a pasim nem szereti a rózsás illatokat. Ő inkább a borsos-fűszeresekért van oda. Nem mintha lenne beleszólása, mert most tavasszal akkor is ez lesz az illatom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Burya

2018. január 19.

UPDATE:
Le kell vonnom egy csillagot, mert a tartóssága egész egyszerűen botrányos. Pontosan egy hónapja van meg a kis 30 ml-es kiszerelés, s egy ekkora kiszerelés még akkor is elég egy évre a többi illatom mellett, ha nem a legjobb a tartóssága és gyakran kell fújnom. Ennek már a fele hiányzik. Egy hónap alatt. Annyira megszerettem és annyira fáj a szívem érte... :( Gondolkodtam, hogy megrendelem a 100 ml-eset, de jobban belegondolva nem látom értelmét, ugyanúgy eltűnne max. egy óra alatt, ahhoz meg azért drága mulatság.

Stellaval már közel másfél éve szemeztem, de hiába lestem árgus szemekkel, sehol sem találtam belőle rendelhető mintát és üzletben sem láttam kitéve sehol. Tehát nem maradt más hátra, a többszörös kellemetlen tapasztalaton túllépve megrendeltem vakon, mondván, hogy ha nem tetszik, legfeljebb eladom. Nagyon, de nagyon izgultam, mikor elkezdtem kibontani a kis dobozt. Aztán kifújtam és... Rajtam tökéletesen fordítva működik. A legtöbben nyári illatként tartják számon, rajtam még 10-15°C-ban is fullasztóan édes és tömény, na de a téli hidegben egy egészen más arcát mutatja. Friss, ropogósan hűvös rózsa illat, nem az a fajta, ami felmelegít, hanem ami ha körülölel, tökéletesen megérted, milyen is az angol tavasz: ködös, hűvös, szeles, esős, de mindezt mégis megszépíti a levegőben kavargó rózsaillat. Megvett kilóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

UPDATE:

vikk2400

2017. augusztus 30.

Egyszerűen IMÁDOM!!
A legjobb legfinomabb rózsa illat!
Második üveget fogyasztom !
Akárhol járok Mindenki dícséri Rajtam!
Nem egy tucat illat nem virágoskert ezért is kedvenc!
5csillag Nálam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Egyszerűen IMÁDOM!!
A legjobb legfinomabb rózsa illat!
Második üveget fogyasztom !
Akárhol járok Mindenki dícséri Rajtam!
Nem egy tucat illat nem virágoskert ezért is kedvenc!
5csillag Nálam!

Erina

2017. augusztus 26.

Pár ml-s mintát vettem. Hát nem nyűgözött le. Van benne valami, ami kicsit bántó. Talán a mandarin? A borostyános illatokat nagyon szeretem, mert ad az illatnak egy kis mélységét. De ebből ez nagyon hiányzik. Könnyed, virágos illat, a maga kategóriájában van ennél fényévekkel jobb illat is. MC Sexy Amber-jét imádom a borostyán miatt, tökéletes őszi illat. De ez, kis lenge tavaszi szellő, ami pillanatok alatt elillan. Az üvege viszont kicsit Alien (a 30ml-s) fíling.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 26.