Stella

Ár:   950 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2017. április 5.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A száraz, károsult, vízhiányos hajszálak regenerálására és hidratálására. Az aktív selyemproteinnek köszönhetően a haj mélyebb rétegeit is táplálja, így erősítve a hajszálakat és helyreállítva a sérült hajrostokat.

Charis

2016. június 27.

Egy online boltból rendeltem a nagyon száraz hajamra. Az ára a kiszereléséhez képest elfogadható, viszont több problémám is akadt ezzel a termékkel. Elsőre is a szaga. Nekem nagyon fullasztó, és 2-3 percnél többet nem bírom a hajamon hagyni, mert befulladok tőle. Aztán a tégelyre az van írva hogy 2013. Akkor gyártották gondolom, de hogy ez a termék még 3 év múlva is hatásos-e azt nem tudom. Az állaga az zselés, összeáll, de ha a de nedves hajra teszem, akkor szinte leesik, lecsúszik róla. A tietek is ilyen állagra? A hatása az nálam szinte semmi. Lemosáskor valóban selymes, de ahogy megszárad, szinte rosszabb a hajam mint előtte volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 27.

bree07

2015. június 25.

Száraz hajam van, és eddig a drogériás nagymárkáktól vásároltam népszerűbb pakolásokat, de azok nem használtak semmit, ehhez képest! Fodrászkellékesben lehet kapni, 950 forintért. Számomra teljesen no name volt, de gondoltam kipróbálom, ha már fodrász árulja, csak ért hozzá. És valóban. Az illata tényleg nem a legjobb, de az állaga tetszik, nem túl híg, viszonylag sűrű. Negyed óráig hagytam kicsit vizes hajon, és fantasztikus!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 25.

tamara128

2012. december 29.

Nekem nagyon bevált. Festett, derékig érő hajam van, minden hajmosáskor csavaró+búra, úgyhogy kb. mindennek ki van téve, aminek csak lehet.. Ez a pakolás olyan puhává, csillogóvá és egészségessé teszi a hajam, mint még soha semmi. Olcsó, sokáig elég, isteni az illata, és abszolút hatásos! Csillagos 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

Kyraemett

2012. november 13.

Rettentően száraz a hajam, nekem tökéletesen bevált, viszont csak hajvégekre szabad kenni ( hajtövet elnehezítheti, zsíros érzetet kelthet).
Szerintem tökéletes a pakolás, csak nem szabad abba a hibába esni, hogy túl sokat kenünk a hajunkra (a kevesebb több:))
Nálam csillagos 5ös:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 13.

Nálam csillagos 5ös:)

Orchid

2012. június 4.

Nem szerettem, két használat után vettem mást, ezt meg elraktam vésztartaléknak. Az illata nem hagyott mély nyomot bennem, de a hatása igen. Már szárítás után zsíros érzetű/kinézetű volt a hajam. Ha csak a hajvégekre kentem, akkor is összetapasztotta őket. Szerencse, hogy nem volt drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

agi.greendaygirl

2011. szeptember 6.

a szaga nagyon durva.. engem legalábbis mosószerre emlékeztet. fényes lesz tőle a hajam, de nem nagyon marad tartása. a zöldtől is fényes lesz, viszont az nem lapítja le

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 6.

angelscrime

2011. július 31.

Eléggé igénybevett a hajam (festés, egyenesítés), ezért szüksége van a folyamatos ápolásra, így legutóbb erre a hajpakolásra tettem le a voksom a fodrászkellékesben nézelődve. Isteni illata van, és nagyon praktikus állaga a felvitelhez: nem is az a nagyon összeállt, de nem is folyik ki a kezemből. Csak esetenként szoktam fenthagyni az előírt 30 percig, ha van időm babrálni a hajammal, de leginkább 5 percre sikerül a dolog, szerintem nem sok különbség van a kettő hatása között, kifejti a hidratálását 5 perc alatt is. Gyönyörű fényű, selymes lesz a haj rendszeres használatától, ajánlom mindenkinek! Ráadásul a nagy kiszereléséhez rendkívül olcsó ár társul, nagyon gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 31.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk