Stella

Ár:   1140 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2011. április 13.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolás

A Stella VitaStyle Hajkiegyenesítő Spray használatával haja könnyen kiegyenesíthetővé válik a hajtövektől a hajvégekig. B5 provitamin tartalma ápolja, erősíti a haj szerkezetét, visszaállítja természetes hidratáltságát. Védelmet nyújt a hajszerkezet számára a szárítás és a hajvasalás hőhatása által okozott sérülésektől. Szilikon tartalmánál fogva haja fényessé és egészségessé válik. UV szűrője védi a hajszálakat a nap káros sugaraitól. Könnyen kifésülhető. Optimális lágyságot, ápoltságot, védelmet biztosít a hajnak. Kiválóan alkalmazható terméseztesen hullámos és göndör hajra egyenesre szárításhoz és hajvasaláshoz is.

Magdolna

Korcsoport: >54
2018. október 4.

Soha nem volt még ilyen szuper hajápolóm., pedig sokfélét/drágákat is/ kipróbáltam. Szép selymes, fényes a hajam, mióta ezt használom.Egyszerűen hihetetlen a hatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 4.

Mercicke

2018. január 8.

Kb 3-4 éve használom ezt a sprét, és imádom! Nem igazán vettem észre, hogy egyenesítené a hajam, de hővédőnek kiváló! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

ihavenotime4this

2016. november 2.

Imádom. Számomra dinnyés illata van, segítette a kifésülést is. Alapból szinte egyenes a hajam, inkább csak a vége rakoncátlankodik, de amikor ezt használtam, és hajszárítóval szárítottam meg a hajam, akkor nem is használtam utána hajvasalót, mert teljesen egyenes lett. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 2.

zsaki.detti

2014. május 1.

olcsó,jó termék,finom puha lett tőle a hajam a hajvasaló jobban csúszik tőle,és megvédi a hajam.az illata kicsit gyümölcsös,de nem büdös a hajon.máskor is veszek majd!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 1.

renszalai

2013. január 12.

Körülbelül fél éve vettem meg hajvasaláshoz. Egy másik hővédő terméket kerestem (Softab Iron Fluid), mert a fodrászom azzal vasalta a hajam és szuper lett tőle, de a fodrászkellékesnél csak ehhez tudtam hozzájutni, így utólag mondhatom, hogy nagy bánatomra... A hajam szörnyű ragacsos és elnehezült lett tőle, a hajvasalás is rémálommá vált. Sajnálom a rá költött pénzt. De az előbb említett hővédőt sem fogom megvenni, hiába lett isteni tőle a hajam, mert rájöttem, hogy az is tele van szilikonnal. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

redberry.247

2012. december 14.

Hát ez a termék tényleg egy HÚÚÚÚ..:) Bár mostanában elég jó állapotban van a hajam, mármint magához képest, ez a kis csoda dobott egy nagyot rajta. Nem bírtam ki, hogy ne vegyek semmi újat a hajamra(1 héten belül...), olyan jók itt a vélemények róla.
Bár nem úgy használtam, ahogy a tubuson van, csak befújkáltam vele a fejem, mégis könnyen ki tudtam húzni körkefével (persze nem egészen egyenesre). Utána nem is akartam kivasalni, annyira szép lett az eredmény: csillogó, selymes haj. Egész este tapogattam, és még reggel is érezhető, pedig nekem általában az alvással elvesztik hatásukat ezek a dolgok.
Valóban nagyon jó termék, legközelebb a hajfestékét fogom a márkának kipróbálni, arról is csupa jót olvasni. Már alig várom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 14.

Hiroki

2012. október 10.

Nem szoktam ilyesmit írni, egyrészt mert nagyon kritikus vagyok minden termékkel, illetve egyet értek azzal, hogy mindenkinek más használ, de ez a hővédő SZUPER! Sok ehhez hasonlót ígérő terméket próbáltam már (pl. Kallos, GlissKur, Oriflame), de egyedül ettől kaptam meg, amit vártam. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

angelscrime

2011. április 7.

A kedvenc hővédő spraym, lassan egy éve használom és tökéletesen elégedett vagyok vele. Leírása pontról-pontra megfelel valódi hatásával, plusz nagyon kellemes (és tartós!) az illata. Táplálja a hajszálakat, valóban puhaságot és lágyságot biztosít, mellette nem is szükséges más ki nem öblítendő ápoló spray használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 7.

Hidratálók: Propylene Glycol, Urea
Vitaminok: Panthenol