Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2011. július 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

A Valentina Make-Up sminkeltávolító törlőkendő segítségével gyengéden eltávolíthatók a smink maradványai az arcbőrről és a szemhéjakról. A törlőkendőben lévő lemosó folyadék hatékonyan tisztítja, ugyanakkor gyengéden ápolja a bőrt.

Aprile

2018. május 20.

Ritkán használok sminkeltávolításhoz ilyen kis nedves törlőkendőket, hiszen a double cleansingben hiszek, de ezt egyszerűen imádtam, amíg még lehetett nálunk kapni. Sajnos már nincs ott, ahol venni szoktam, de ha látok még valahol, tuti betárazok belőle, mert nagyon puha, erős anyagból készülnek a kendői, kellően át vannak itatva nedvességgel, gyorsan és gyönyörűen leszednek minden sminket és koszt, hidratálnak is... És még az illatuk is szuper. Bár az INCI nem a legszebb, nekem nagyon bejöttek ezek a kendők, simán verték a Hélia-D, Nivea darabokat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Csirip74

2017. április 28.

Itt Szombathelyen a piacon van egy illatszer vegyiáru diszkont. Múltkor öblítőért mentem és mellékesen megkérdeztem az eladót tartanak e sminklemosó kendőt. Ezt ajánlotta. Az enyémnek ragasztós a tasakja, talán 300,-Ft-ért vettem. Aztán otthon csak csodálkoztam...Kellően nedves, jó az anyaga, nagyon alaposan leszedi a sminket még a szemről is. Jó illata van, nem szárít. Fantasztikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 28.

honey88

2016. november 3.

Árához képest meglepően jó, nagyon hamar és alaposan leviszi a sminket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Árához képest meglepően jó, nagyon hamar és alaposan leviszi a sminket.

beautygeek

2012. november 26.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Bátran ajánlom bárkinek. Leszedi a sminket, az illata kellemes, és az anyaga puha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

Roxanne

2012. szeptember 29.

Bátran tudom ajánlani ezt a terméket.
350 körül van egy 20 darabos csomag.
A kendők szép nagyok, nem érdes az anyaguk.
Kellően átitatottak, de nem "tocsognak".
Gyönyörűen leszedik a sminket. (2 réteg vörös rúzs, 3 réteg szempillaspirál meg se kottyant neki)
A Helia-D verziójánál kevésbé ugyan, de hidratál.
Viszont filmréteget nem hagy a bőrön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

Bátran tudom ajánlani ezt a terméket.
350 körül van egy 20 darabos csomag.
A kendők szép nagyok, nem érdes az anyaguk.
Kellően átitatottak, de nem "tocsognak".
A Helia-D verziójánál kevésbé ugyan, de hidratál.
Viszont filmréteget nem hagy a bőrön.

Stina

2011. július 27.

Az összetevők listája lehetne "szebb" is, de a kendők szépen megbirkóznak mindenféle sminkkel, így összességében négyest érdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 27.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.