Stila

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2014. október 8.

A termék 3 matt és 3 selyem fényű bronzosító kockát tartalmaz, különböző árnyalatokban, melyek felvitelkor szépen összesimulnak a bőrön. A barackos árnyalatok segítik a még gazdagabb és ragyogóbb színhatás elérését.

Kiszerelés: 9,9 g

jibjab

2014. szeptember 29.

Sose használtam bronzosítót. Világos a bőröm és ez így is marad, gondoltam. Ennek ellenére, amikor megláttam ezt a kis szépséget muszáj volt kipróbálnom. Nyáron pirosító és minden más smink helyett használom egy kis korrektorral és szempillaspirállal kiegészítve. Csak a pirosító helyére kenem, illetve a szemhéjamra, így szép egészséges bőrt ad, ami selymesen csillog, de a matt mozaikok miatt mégsem lesz közönséges a hatás. Alkalmakra is használom pirosító helyett. Nekem azért jó, mert nem szeretem az erős pirosítót. Ez ad egy kevés színt, egy kis csillogást, ami nekem pont elég. Nekem így nagyon sokáig elég lesz, ezért megérte az árát. Nem olcsó, de tényleg nagyon minőségi kis termék. Mivel kis mozaikokból áll, lehet vele variálni egy kicsit, hogy inkább a matt vagy inkább a selyemfényű, inkább a sötétebb vagy a barackosabb árnyalatok kerüljenek az ecsetre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.