Subrina

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jane_doe, az összetevőket feltöltötte: straub.stella, Módosítva: 2017. április 5.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Óvja a hajat a hajvasaló és hajszárító káros hatásaitól.

straub.stella

2015. december 6.

Nagyon jó illata van (nekem szerintem a régi változat van meg), a hajamat védi, bár most már leszoktam használatáról mert több ismerősöm azt mondta, hogy semmit nem használ és csak zsírosítja a hajat 8a hajzsírosodás az hamarabb megtörténik így (-1-2 nap), de a fodrász szerint azért jó ha használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 6.

Moonlight

2014. február 21.

Én leszek az első,aki vállon veregeti ezt a csodát :)
Az általam eddig próbáltak közül ő a legjobb! Biztosan védte a hajam,mert derékig érő hossza ellenére sem kellett soha vágatnom belőle,csak ha már nagyon zavart a hossza :) Volt,hogy eltelt 1-2 év is,hogy nem láttam a fodrászt. Pedig hetente vasaltam.
És mindezek ellenére sikerült szinte rendszeresen dicséreteket bezsebelni az ismerőseimtől, hogy "nahát,neked milyen egészséges,gyönyörű hajad van" és alig hitték el,hogy hajvasalóval kínzom.
Az illatát imádtam,egyszerűen kellemes,friss volt,nem az a cukorkás,émelyítő.
De ez az én formám,mire megtaláltam,és hozzászoktam,elhasználtam belőle 3-4 flakonnal (1 kitartott nálam vagy 1 évig) most megváltoztatták... brrrr és utálom az újat! "Férfi" illata van. Hát könyörgöm,mit gondoltak ezek,hogy inkább a pasiknak kéne a kedvére tenni hogy új illatot adnak neki. Kérem vissza a régit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

Én leszek az első,aki vállon veregeti ezt a csodát :)
Az illatát imádtam,egyszerűen kellemes,friss volt,nem az a cukorkás,émelyítő.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.