Suiskin

Ár:   6920 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eyeye, Módosítva: 2015. szeptember 4.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Koncentrált vitamin ampulla, amely gyorsan behatol a bőrbe, és megakadályozza a pigment foltok melanin termelését. Hatásos egyenetlen bőrtónus, melasma, időskori foltok, pigmentfoltok ellen. A hő és fény ellen stabilizált (Suiskin szabadalom, Triple Stable Capsulation) C vitamin koncentrátum könnyedén behatol a pigmentofoltos bőr rétegeibe. A C vitamin 12 órán át élénk, életteli bőfelületet eredményez

A C vitamin elősegíti az egészséges, szép bőrhöz szükséges kollagén termelődését, míg a B3 vitamin, a niacin a C vitaminnal karöltve megakadályozza a túlzott melaning termélődést. Az ampullában található zöld tea kivonat gyulladáscsökkentő, antioxidáns és javítja a bőr rugalmasságát.

azutatir

2015. augusztus 17.

Nagyon nem vált be, a PC-s C vitamin szérumom sokkal hatékonyabb volt. Nagyon hamar szétesett a szérium szerkezete. Kb 1 hónap használat után elkezdett bebarnulni és erőteljesebb lett a szaga. Ez egyértelműen az összetevők hatékonyságának csökkenést/romlását jelenti, így elég kiábrándult voltam, hiszen még egy C vitaminos szérumnak is bírnia kellene 2/3 hónapig. A 2. hónapot után teljesen használhatatlan lett és inkább kidobtam, minthogy egy barna trutyit kenjek az arcomra. Amíg jó volt, addig negatív tapasztalatom nem volt vele, nem bántotta a bőröm. De mivel csak kb 1,5 hónapig tudtam használni, így nem volt módom igazán tesztelni a hatékonyságát. Sajnos többet nem is fogom a jövőben, inkább olyan C vitaminos terméket veszek, ami nem romlik rám fénysebességgel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

dobolank

2015. március 27.

Este használom, és jó. Kicsit kipirul tőle az arcom, és rá is hidratálok egy idő múlva. Szerintem jól halványítja a régi pigmentfoltokat, egyszer már rájöttem, hogy a c-vitaminos dolgok jót tesznek a bőrömnek, és most sokkal öregebben megint látom. Van PC szérumom is, és az is szépen simít, amíg a bőrömön van a szilikon, addig látványosan - az én koromban már az sem megvetendő. A 16-17. század körül vékony viaszréteggel vonták be az öregedő nők az arcukat, azért annál sokkal jobb buli a szilikon:)
De jó, ha használ az ember olyasmit is, aminek a lemosás után is van látható hatása, és a C vitamin ilyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 27.

kontrakcio

2015. február 19.

Szerettem volna egy C vitaminos szérumot, de olyat, aminek a többi összetevője is szép (tehát nincs benne alkohol és illatanyag pl), ez pedig nem is olyan könnyű. A PC szérumok nem rosszak, de nem lettek a kedvenceim, és nem is szeretek reggelente egy réteg tömény szilikont magamra kenni. Aztán megtaláltam ezt és megörültem, mert kategóriájában még csak nem is drága, úgyhogy megrendeltem.
Nos, hát nem rossz, bár őszintén szólva különösebb hatását egyelőre nem látom. Persze egyrészt úgyis hosszútávon érnek ezek valamit, másrészt meg használok én már annyi mindent, hogy ki tudja mit minek kéne tulajdonítani. :D Mindenesetre nem irritálja a bőröm, és elhiszem, hogy jót teszek vele neki. Az egyetlen ami picit zavaró, hogy ragacsos érzést hagy maga után, persze úgyis rákeni az ember a hidratálókrémet, de na, akkor sem túl kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 19.

tuzki

2014. december 11.

Nagyjából 2 hónapja tart a kapcsolatunk, minden nap használom és vegyesek az érzelmeim. A régebbi foltjaimon nagyon haloványan segített, az elején még jobban látszott a hatása most már kevésbé (lehet én vagyok csak örök elégedetlen). Annyit viszont jóváírok neki, hogy ha jön ki pattanás (én nem szoktam őket piszkálni, még is foltos marad a helye... érzékeny bőr... meh), akkor hamarabb elmúlik a folt. A másik előnye, hogy reggel használva üde és puha lesz tőle a bőr. Mehet rá nyugodtan a fényvédő, BB krém. Kellemes használni, kevés is elég belőle.
Nekem nem volt különösebben nagy húde-ha hatása, de egynek megéri. Hűségesen használom továbbra is, hátha még több idő kell neki és a foltok megadják magukat (bár a Differin úgy fest legyűri őket). Újravenni nem tudom fogom e, lehet majd ha abbahagyom a használatát akkor jövök rá milyen jó kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 11.

nostijudit

2014. december 4.

Hát,nagyon kíváncsi leszek :)
A PC 15%-os C vitaminosa,és e között vacilláltam....mert hát ebben 20% a C vitamin,DE nincs benne E vitamin....
Végül áthidaltam a problémát,őt rendeltem meg,és kevertem hozzá folyékony E vitamint pluszba . Az elkeverés után a színe egy picit zavaros lett (ekkor megijedtem :D ) de leküzdöttem a félelmem,és bekentem vele az arcom....és azóta már többször is :D
Szeretem,hagy egy kicsi réteget,de eddig az összes C vitaminos szérumomnál éreztem ezt.Könnyen orvosolható,ha pár perc késéssel bemasszírozzuk a hidratálónkat! (A C vitamin hajlamos szárítani,én pl alapból nem kell hogy használjak hidratálót,csak akkor,ha napi rendszerességgel teszek fel C vitaminos szérumot)
Szerintem reggelre jó választás...no persze,hazugság lenne azt mondani,hogy felkenem és egyből hűűű,meg háááá,de bevallom,jó pár méregdrága szérummal kísérleteztem,de egy olyan sem volt,ami akár egy párszori használat után csodát tett volna.
Szóval marad a polcomon,de mikor kiürül,ígérem visszajövök,és a hosszabbtávú tulajdonságairól is beszámolok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 4.

Hát,nagyon kíváncsi leszek :)

eyeye

2014. október 12.

A reggeli rutinom részét képezi. Halványította a pigmentfoltokat és egészségesebb kinézetű tőle a bőröm. Az elkezdése után nem volt hirtelen hűha hatás, lassan, fokozatosan teszi rendbe a dolgokat. Még sok van benne de esélyes az újravásárlásra. Nem tartom csodaszernek de hatásosnak mindenképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 12.

ferencz.eva81

2014. szeptember 19.

Másfél hónapja használom,minden reggel,a pattanások után maradt barna foltokat,határozottan halványítja,és a ráncaimat is feltöltötte egy kicsit.Eléggé szárít,bőven kell utána hidratáló,ami kicsit zavaró,hogy ragadós réteget hagy az arcon.A negatívum csak ennyi,elégedett vagyok vele,és még mindig megvan kb. a fele,elég lesz 3 hónapig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

anszan

2014. szeptember 11.

Én már használom több, mint 1 hónapja, igaz csak minden 2. nap reggel. A bbkrémen vettem, 30 ml van benne. Azért nem írtam eddig tapasztalatot, mert kb. egyidőben kezdtem el használni PC-s cuccokkal, így nem vagyok biztos benne, hogy mitől alakult így a bőrképem. Annyi biztos, hogy nem okoz pattikat, de felkenve nem szívódik fel maradéktalanul, hagy az arcomon egy pici réteget. 1-2 pici pigmentfolt van az arcomon, azokkal még nem csinált semmit, de mondjuk én megelőzés meg egy kicsi bőrfeszesítés miatt vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbic Acid, Niacinamide

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology