Sulwhasoo

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   70 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: noisette, az összetevőket feltöltötte: dorinaujlaki, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Prémium minőségű koreai gyógynövényekből készült arctisztító szappan, amely 40 nap alatt készül el, és 6 éves vörös ginzenget tartalmaz.

A fontosabb felhasznált gyógynövények:
- Panax Ginseng gyökér kivonat
- Polygnatum Officanale rizóma/gyökér kivonat
- Paenoia Albiflora gyökér kivonat
- Rehmannia Glutanosa gyökér kivonat

Használat: képezz dús habot a szappannal, majd finoman masszírozd az orcákat, orrot és homlokot vele, majd végül kézmeleg vízzel többször öblítsd le.

86csilla21

2016. március 14.

Félve rendeltem meg, az ebayről vásároltam, megbízható eladótól. Abszolút eredeti, sulwhasoo termék. Én mondjuk nem vettem észre hogy olyan nehéz lenne beszerezni mint mondtátok, de örültem, hog lecsaphatok rá.

Valóban kisebb mint gondoltam, az illatával kell egy kicsit barátkozni, kellemes, édes, kicsit fűszeres, ginzinges, de idővel azt vettem észre hogy kezdem megszeretni, reggelnte örömmel nyúlok utána. Annak ellénére hogy sok fajta jótékony olaj van benne, a sminktisztítás után nem tudja maradéktalanul lehozni az a leheletnyi sminket ar arcomról, ez bánt egy kicsit, de reggelre tökéletes társa az ember lányának, vagy fiának..:D ki tudja.

Nem szárítja a bőrt egyáltalán, egy élmány vele az arctisztítás, elég drága valóban, majdnem 4ezer forint és elég kicsike, de mivel szappan, valóban sokáig elég. Biztosan újraveszem ha elfogy. Abszolút premium termék, 5 csillaggal, ha lehetne többet is adnék rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

Strockert

2015. december 29.

Atya ég! Én is több mint fél éve várok rá. Hol sikerült beszerezni? Ö a szappanok királynője! Csodálatos érzés,sima bőr,isteni illat. Nagyon hiányzik! 5 csillagos

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 29.

Szyszyyke

2015. december 1.

Nagyon régóta vártam erre a szappanra, sajnos nehezen lehet hozzájutni. Fél év után sikerült beszereznem. Nem is tudom mit mondjak a sok pozitív értékelés után amit kapott :) Az én bőrömmel semmi különlegeset nem csinált :( Valóban nem szárítja a bőrt, szépek az összetevői is, az illata érdekes, meg kell szokni. Még barátkozom vele, ezért adok 4 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

eoryzsofia

2014. november 11.

Jól tisztít és kisimítja az arcot. Az illata nem túl jó, de nem lehet érezni.Az arcomon a pirosodás és a májfoltok halványulnak tőle. Csak esténkét használom és az én arcom kívánja utána a krémet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

Zanzara

2014. október 10.

Ő a szappanok szappanja. Egy fárasztó nap után csak arra vágyom, hogy hazaérjek, és megmossam vele az arcom. Utána minden mehet tovább... :-) Selymes, egészséges arcbőr, semmi pattanás, ragyogó bőrszín. Megéri spórolni arra a 3000 Ft-ra. Imádás van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 10.

monchan.hun

2014. január 20.

A 2 orcámat és a homlokom közepét borító májfoltokat 2-3 hónap alatt eltüntette. Az állandóan száraz, húzódó, hámló bőrömmel csodát tett, sminklemosót sem használok, mióta rátaláltam, mert utána teljesen tiszta volt már a kozmetikai korong, egyszerűen csak jól átmasszírozom vele az arcom, leöblítem és kész. Még a szememet sem csípi. Én imádom a ginseng illatát, és nem vészes, mire megszárad az arcom, az illat letűnik. Egy kicsit drágának találtam elsőre, de mivel egy jó fél évig elég, így megéri. Azóta 3-szor vásároltam újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 20.

eyeye

2014. január 18.

Annyira jókat olvastam erről a szappanról, hogy elhatároztam ezt nekem is ki kell próbálnom. Erős ginseng illata van de ez nem érződik később a bőrön. Jól tisztít és használata után nem húzódik a bőr. Nagyon szép domború virágminta van rajta, először sajnáltam is elkezdeni használni. De most már egy cseppet sem sajnálom mivel jót tesz a bőrömnek. Mióta koreai termékeket használok csak ámulok mennyit szépült a bőröm. Pedig még nem túl hosszú iddőre nyúlik vissza az ismeretségünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 18.

Flami

2013. szeptember 17.

Megfogadtam, hogy 1-2-3 használat után nem írok véleményt, de itt most muszáj, nagyon, nagyon jó ez a szappan! Kisimít, feszesít, frissít. Érdekes illata van, de nekem tetszik. Picike, kíváncsi vagyok, meddig lesz elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

noisette

2013. június 19.

Másfél hónapja használom reggel és este, remek! Ez a legeslegjobb arctisztítóm eddig, soha nem volt még ilyen szép, egységes, kisimult a bőröm. Az illatát meg kell szokni, de nekem tetszik, nagyon jó használni, körkörös mozdulatokkal masszírozom az arcomba, alig akarom lemosni :D de utána olyan rózsás, feszes a bőröm, mint még eddig semmitől. Néha a kézfejemet is átmasszírozom vele, onnan már nem mosom le, az eredmény: elefántcsont színű, márványsima kacsók... szóval minden szempontból oda vagyok :)) Az árához képest elsőre picinek tűnik a mennyiség, de nekem napi két használat mellett alig fogyott ez idő alatt; minimum fél évig elég lesz. Nagyon örülök, hogy rátaláltam, már nem tudnék élni nélküle. A Sulwhasoo-termékek világszínvonalúak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

Hidratálók: Glycerin, Honey, Butylene Glycol

Egy hagyományos kínai orvoslásban használt gyógynövénynek, a kínai bazsarózsa gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Valószínűleg depigmentáló hatással van a bőrre. A helpmeoutDOC információi szerint az összetevő magas tannin tartalma révén védi a bőrt és felgyorsítja a sebgyógyulás folyamatát.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A tigrisliliom kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő.