Sulwhasoo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: garden32, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. május 8.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Luxus textúrájú krém, finomítja és erősíti a szemkörnyék érzékeny bőrét. Jelentősen javítja a szemkörnyéken problémáit, legyen az ráncos, száraz, fakó, rugalmasságát vesztett bőr, egyenetlen bőrtónus, sötét karikák vagy puffadás.

Exkluzív antioxidáns komplexszel biztosítja a bőr védelmét, és csökkenti a puffadtságot, duzzanatot.

Nagy mennyiségben tartalmaz vörös Ginzengből kivont szaponint, ezáltal javítja a bőr védekezőképességét, a finom, és a mélyebb ráncok mennyiségét és mélységét csökkenti. Védőréteget hoz létre a szemkörnyék érzékeny bőrén, és visszaállítja a fiatalos kinézetet.

Kiszerelés: 25 ml

Pinus Sylvestris (Scot's Pine) Bark Extract i Butylene Glycol h 1 0Angelica Acutiloba (Japanese Angelica) Root Extract Artemisia Vulgaris (Mugwort) Extract Cnidium Officinale (Marsh Parsley) Root Extract Water / Aqua Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin) eoDimethicone eo I szil 1 0Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil eo Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate eo Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Behenyl Alcohol eo I al Glycyrrhiza Uralensis (Licorice) Root Extract Ophiopogon Japonicus Root Extract Cyclopentasiloxane eo I szil Panax Ginseng (Ginseng) Root Extract eo Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate eu Hydroxypropyl Starch Phosphate Potassium Cetyl Phosphate ti Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Cyclohexasiloxane eo I szil Paeonia Albiflora Root Extract Nelumbo Nucifera (Sacred Lotus) Seed Extract Polygonatum Officinale Rhizome/Root ExtractLilium Tigrinum Flower/Leaf/Stem ExtractRehmannia Glutinosa Root ExtractChrysanthemum Morifolium Flower Extract Paeonia Suffruticosa Root Extract Citrus Unshiu Peel ExtractAdenophora Stricta Root Extract Lycium Chinense Root ExtractCoix Lacryma-Jobi Ma-Yuen Seed ExtractAngelica Tenuissima Root ExtractHoney h Prunus Mume Fruit Extract h Rosa Multiflora (Japanese Rose) Fruit Extract i Chaenomeles Sinensis (Chinese-Quince) Fruit Extract Pinus Koraiensis Seed Extract iSesamum Indicum Seed Extract Perilla Ocymoides Seed Extract a Pinus Sylvestris (Scot's Pine) Leaf Extract Beta-Glucan a I gy Hydrolyzed Ginseng SaponinsOldenlandia Diffusa Extract Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Theobroma Cacao (Cacao) Extract Glycerin h 0 0Glyceryl Stearate eo I euGlyceryl Caprylate eo I eu Dextrin Dimethiconol eo I h I szil Methoxy Peg-114/Polyepsilon CaprolactoneCyclomethicone eo I h I szil 0 0Cetearyl Glucoside ti I eu Sodium Stearoyl Lactylate eu Sodium Ascorbyl Phosphate a I v Stearyl Behenate eo Silica Silylate eo Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/ VP Copolymer Ethylhexylglycerin Urea h Ubiquinone a Inulin Lauryl Carbamate ti I eu Caprylic / Capric Triglyceride eo Caprylyl Glycol eo I h Calcium Pantetheine Sulfonate Tocopheryl Acetate a I v 0 0Polyglyceryl-10 Pentastearate Polysorbate 20 ti I eu 0 0Propanediol h Hydrogenated Lecithin eu Hydroxypropyl Bispalmitamide Mea Hydrolyzed Rice Protein Potassium Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate CrosspolymerDisodium EDTA Phenoxyethanol ta Parfum / Fragrance i Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin) eoHydrogenated C6-14 Olefin Polymers eo

Sulwhasoo Timetreasure Bőrmegújító Szemkrém és Szérum
Ár: 220 Ft/db , Eladó: noisette
Állapot: bontatlan, 42 db szemkrém, 39 db szérum, Helyszín: Nagykovácsi, fizetés: előre utalás után posta
Ár: 220 / db , Eladó: jomosono
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: Ajánlva postázom., fox postával,személyes
Nuvola

2018. április 18.

Gondoltam, hogy a Rejuvenating szemkörnyékápoló komolyabb kiadása. Illatra ugyanaz a ginzenges herba-aroma, de nehezebben oszlatható el, vagyis nem kiadós, és hatásban is gyengébb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 18.

msz0315

2017. november 19.

Rendeltem 30 pici mintát hogy egy kúrát megcsináljak.Nagyon erős gyógynövényes illata van,sűrű állagú ezért egy picit nehezebb eloszlatni.Sajnos a hatásáról nem tudok nyilatkozni.Nem látok változást!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 19.

andrea91

2015. december 17.

Szerintem szuper ez a krém, messze a legjobb amit valaha probaltam, es volt egy pár. Na most csodát szerintem semmitől nem lehet varni, aki a reklam szintű ranctalanito hatást keresi az jobb ha a varázspálcához vagy drasztikus kezelésekhez fordul, egyetlen krém sem kepes a már regota jelenlevő ráncokat eltüntetni! Vannak durva hámlasztások, dermaroller, végső esetben a kés, de a krémek erre nem képesek. Nekem halvány kezdődő ráncocskaim voltak a szemem korul illetve a mosolyranc is valami kezdődő stádiumban volt, es nekem segített rendszeres használat mellett. Ez elég átlagos dolognak hangzik, de szerintem mar az óriási ha bármennyit visszafele fordít akar sok ido alatt. Igazabol akkor látszott a hatása amikor nem használtam. Én egy kúra utan abbahagytam mert rendszeresen nem tudok ennyit kipengetni érte sajnos, de szintentartásnak megfelel a koncentrált ginseng krem is, szóval én NAGYON elégedett vagyok vele, jövőre megint benevezek egy tégelyre valamilyen alkalom ürügyén.:) a textúrája egy ÁLOM. nem is lehetne leírni hogy pontosan milyen, tényleg luxus érzetű bársonyos, sminkelni rá valóban jól lehet. A másik amit még tud, hogy pattanasok gyógyuló fázisában teljesen megakadályozza hogy heg maradjon utána. Nekem ez tényleg csoda, és biztosan újra fogom vásárolni, ha lesz rá keretem:) összességében ez+ginseng krém azt jelentette a bőrömnek hogy míg 18 évesen soha nem kértek szemelyit tolem sehova, most 27 evesen meg a lottozoban is elkérik, ami 18 felett már bóknak számít szerintem;D
Bár nem minden sulwhasoo termék éri meg az árát, a fent említett ketto nagyonis. A minták valójában 0.6ml-esek, de még igy is jobban megeri mint tégelyben venni, én ajándékba kaptam a tégelyt sok minta után (ami amúgy gyönyörű darab). Nekem tetszik az illata, nem parfümös, fenyő illata van, sokkal jobban esik mint egy illatositott krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

lydiadeathtrance

2015. március 26.

Annak ellenére,hogy nagyon jókat írnak erről a szemránckrémről, én biztosan nem fogom újra venni. Csináltam egy kúrát, de nem vagyok megelégedve vele. Mintában fele annyi van benne, mint a többi szemránckrémben, ennek ellenére sok helyen 1 ml-t írnak, de néhány forgalmazó feltünteti,hogy csak 0.5 ml van egy-egy mintában. Az illata elég erőteljes, sűrű is, nem könnyű eloszlatni, a hatása pedig minimális. Egyáltalán nem ér 70 ezret....Irritálni viszont nem irritál és lehet rá sminkelni, így kb. semleges 3 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 26.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Perilla Ocymoides Seed Extract, Beta-Glucan, Sodium Ascorbyl Phosphate, Ubiquinone, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Beta-Glucan, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Honey, Prunus Mume Fruit Extract, Glycerin, Dimethiconol, Cyclomethicone, Urea, Caprylyl Glycol, Propanediol
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin), Dimethicone, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Cetearyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Panax Ginseng (Ginseng) Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cyclohexasiloxane, Glyceryl Stearate, Glyceryl Caprylate, Dimethiconol, Cyclomethicone, Stearyl Behenate, Silica Silylate, Caprylic / Capric Triglyceride, Caprylyl Glycol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin), Hydrogenated C6-14 Olefin Polymers
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Glyceryl Stearate, Glyceryl Caprylate, Cetearyl Glucoside, Sodium Stearoyl Lactylate, Inulin Lauryl Carbamate, Polysorbate 20, Hydrogenated Lecithin
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethiconol, Cyclomethicone
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetearyl Glucoside, Inulin Lauryl Carbamate, Polysorbate 20
Illatanyagok: Pinus Sylvestris (Scot's Pine) Bark Extract, Rosa Multiflora (Japanese Rose) Fruit Extract, Pinus Koraiensis Seed Extract, Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Az erdeifenyő kérgének a kivonata. A CosIng hivatalos besorolás szerint illatanyag és tonizáló összetevő. Feketeribizli levél kivonattal kombinálva Epica márkanéven ismert hatóanyag komplexet alkot, mely - az Epica gyártója szerint - anti-aging és depigmentáló összetevő.

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Egy hagyományos kínai orvoslásban használt gyógynövénynek, a kínai bazsarózsa gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Valószínűleg depigmentáló hatással van a bőrre. A helpmeoutDOC információi szerint az összetevő magas tannin tartalma révén védi a bőrt és felgyorsítja a sebgyógyulás folyamatát.

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.