Sun Ozon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kátya, Módosítva: 2014. május 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fényvédők

Azonnali UVA/UVB védelem. Az UVA és UVB szűrőnek köszönhetően azonnali és alapos védelmet nyújt a leégés ellen. Vízálló, gyorsan beszívódik, anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna maga után.

Kiszerelés: 75 ml

Yette

2018. június 17.

Teszi a dolgát ahogy elvárja tőle az ember.
Kicsit vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban mivel ugyanezt és ugyanúgy képes megtenni egy normál 200ml-es naptej.
Ez a kifejezetten arcra való kis termék semmivel se nyújt többet nem ad fénytelenebb végeredményt, ugyanolyan könnyen beszívódik és ugyanúgy véd a napsugárzás ellen.
Még azt se tudnám mondani hogy akinek a kis kiszerelés a fontos annak jobban megérné, ugyanis a standard naptejből kapható 50 ml-es változat amivel árban még mindig jobban kijön az ember és pontosan ugyanazt tudja mint ez a termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

Teszi a dolgát ahogy elvárja tőle az ember.

farfalla24

2016. július 4.

Idén tavasz végén vettem, de azóta már nem látom a polcokon, úgy néz ki helyette a 25 faktoros változat van. Kifejezetten arcra való fényvédőt kerestem, gyorsan kellett így nem volt idő rendelgetni. Tudom, hogy van benne alkohol, illatanyag stb, de néhány alkalmat kibírok, és teszi a dolgát szépen. Jól védi az arc bőrét és az ára is szuper. Gyorsan beszívódik, nem hagy fehér réteget. Csak minimálisan fénylik tőle a bőröm, pedig nekem zsíros, de így is jól tolerálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Aprile

2016. május 5.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a kis napvédővel.:) Mint mindig, idén is szinte az első napsugarak tartós megjelenésével sikerült rögtön megcsípnie a napnak. Alig két órát voltam múltkor a friss levegőn egy barátnőmnél, amikor is úgy értem haza, hogy sajgott és vörös volt a bőröm, így arra jutottam, hogy ideje komolyabban vennem a leégéssel járó rendszeres problémáimat, és körülnézni napvédő fronton. Sikerült is egy kiváló alapozót találnom 20-as fényvédővel, de gondoltam ennél valami jobban kihasználható dolgot is keresek... ergó valamit, amit a mellkasomra, karjaimra is kenhetek az arcom mellett. A Rossmannban sétálgattam, és sikerült is egy 30-as Niveát kosárba dobnom, majd ahogy elolvastam, az volt ráírva, arcra ne kenjem... oké... kerestem valamit kifejezetten arcra... és ezt találtam. Megláttam az árát, és úgy gondoltam, ennyiért simán megéri kipróbálni.

És hát még szerencse, hogy megvettem, mert szereti a bőröm. Nagyon gyorsan, pillanatok alatt beszívódik az arcbőrömbe, kellemes (átlagos napvédő) illata van, rajtam nem hagy ragacsos fehér nyomokat, és jól is funkcionál. Kicsit fényes lesz tőle ugyan a bőröm, de mostanában alapozós- és bb krémes időszakomat élem, és szerencsére mindkettő alatt nagyon jól megvan.:) Emellett kicsike a tubus is, és viszonylag kevés is elég belőle ahhoz, hogy az arcom, nyakam, dekoltázsom védve legyen.^^ Szóval nekem ez a termék maximálisan bejött, nyárra még tuti veszek belőle.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

anna09

2016. április 7.

Az arcomra használom, napvédő krémként nyáron, mert imádom a makulátlan fehér bőrt. Olcsó és jó erre a célra. Aki nem szereti ha csillog a bőre, az nem fogja szeretni, ez mindenképp csillogóvá teszi. Smink alá viszont egészséges külsőt ad a bőrnek ez a fajta fény, ezért én szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

timka

2015. augusztus 19.

Akciósan mindössze 400 Ft-ért jutottam hozzá, gondoltam ha nem válik be, akkor sem vesztek sokat. Kizárólag a rozaceás területek érezték felkenéskor, hogy valami történt, de nem okozott pirosságot még itt sem. Mitesszer, pattanás nem jött ki. Nem is égtem le (tengerparton!) bár tény, hogy kb 4x újra kentem naponta. Az első naptól kezdve hagyta barnulni az arcomat. Mindenesetre újrahidratálni ildomos a használata után, illetve némileg fényes bőrt hagy maga után (T-vonal), bár ezt púderrel orvosoltam. Ennyi pénzért megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

vaniliavillam

2014. július 5.

Nincs vele probléma, és meglepően az arcom is szereti. Tanulság: nem mindig a drága napvédők a legjobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

francais

2014. június 6.

Sajnos az én bőröm ezt egyáltalán nem tolerálta, kivörösödtem és fájt a bőröm amikor magamra kentem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 6.

Kátya

2014. április 29.

Még nem használtam olyan sokszor, de azt hiszem jóban leszünk. Szerintem a fényvédő képessége teljesen rendben van. Felkenve fényes, mint minden fényvédőkrém véleményem szerint, de talán kicsit kevésbé. Nem zsírosítja a bőröm, elég jól beszívódik, legalábbis az előző fényvédőmhöz képest jóval ügyesebb. És jól lehet rá sminkelni. Nagyon kevés is elég belőle, de tényleg nagyon kevés. (Tök véletlenül láttam meg Rossmannban, mint új kiadás, mindössze 520 forintért.) Egyelőre úgy érzem, hogy abszolút megérte. Aki alkoholellenes annak mondanám, hogy felbontáskor/kinyomáskor egyértelműen érezhető a szaga. (Engem valószínűleg azért nem zavar, mert zsíros bőröm van, ezért nem bánom, ha visszafogja kicsit, bár hozzá kell tennem, hogy szárító hatást nem tapasztaltam.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol