Sun Ozon

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lisana, az összetevőket feltöltötte: Ynes, Módosítva: 2018. június 1.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

A hajvédő spray UV szűrővel védi haját az erős sugárzástól, és megakadályozza a haj kiszáradását. Optimális védelmet nyújt a természetes színű, vagy festett hajnak. A spray ideálisan védi a hajat a sós, vagy klóros víz okozta kiszáradástól. A B5 vitamin behatol a hajszálak mélyére és hidratálja azt.

inimini

2016. augusztus 10.

Már tavaly is használtam és nagyon jót tett a hajamnak a tűző napsütés ellen (nem lett szálkás,száraz/kócos nyár végére) az illata kellemes az ára szuper, nagyon megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

VidamRt

2016. június 22.

Eddig csak párszor használtam, de olyan puhának érzem utána a hajam, hogy muszáj voltam értékelni!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

Imo

2016. május 24.

Már tavasszal megvettem, azzal az indokkal, hogy nem lehet elég korán kezdeni a készülést a nyárra... Nagyon szeretem a pumpás kiszerelést, mértékkel használva könnyű textúrájú, nem ragad. Mostanában a tűző napsütés miatt hétköznap is használtam, és bár ilyen rövidtávon változást még nem tapasztaltam, remélem idővel jelentkezik a jótékony hatása 😊 Igazából árban is szuper és az illata sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 24.

Hidratálók: Glycerin, Betaine
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

PVP 0 0