Sundance

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timilla, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

A 20 éves Sundance márka limitált kiadású testápolója trópusi illattal. Glicerin, B5 provitamin és hialuronsav tartalma ápolja a bőrt.

Audry1

2019. szeptember 19.

Az illatát imádom! Nekem sosem sok az illata, bár nem is minden napozás/kintlét után kentem magamat vele.
A krém állaga szerintem teljesen jó, pont annyira sűrű, hogy jól lehessen kenni. Szerencsére nem szoktam leégni, nagyon ritka, de arra szerintem nem lenne jó, ahhoz gyenge. De alkalmi hidratálásra alkalmas, bár nekem nem túl tartós az eleve szárazabb bőrömre.
Már egy ideje természetes készítményeket igyekszem magamra kenni, ez a testápolás területén is hasonlóan történik, így nem venném újra, ha elfogy.
Tőlem 3 csillagot kap az összetevői és hidratáltsági szintje miatt, illetve, mert van azért ennél jobb krém is, ami napégésre is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

kismadár

2016. augusztus 10.

Mindenképpen szerettem volna egy napozás utáni testápolót, és az illata miatt választottam őt. Először nagyon tetszett, igazi trópusi nyaralós kókuszos illata van, de ahogy elkezdtem használni, kicsit sok lett.. Talán túl édes.. Egyébként tartós az illata, a normál bőrt hidratálja, kicsit hűsít is. Akinek nagyon kiszárította a nap a bőrét, az viszont valami más után nyúljon, mert annyira nem hidratál, de összességében nem rossz kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Jdit04

2016. augusztus 4.

Ár-érték arányban kiváló, jól hidratál és frissítő hatása van. Az illata pedig isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

timilla

2016. május 25.

Véletlenül szaglásztam meg a DM-ben, és kiderült, hogy egy az egyben a Balea After Sun tusfürdő kókuszos-púderes finom illatát rakták bele. Sajnos csak limitált, ezért be kell tárazni belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.