Sundance

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Éna Bellatrix, Módosítva: 2015. július 8.

Kategória:   Fényvédők

UVA/UVB védelemmel. Azonnali védelmet nyújt a normál, nem lebarnult bőrnek.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Vízálló. Textílián és felületeken maradandó foltot hagyhat. Használat előtt felrázandó.

hadri

2020. augusztus 2.

Könnyű a felvitele, gyorsan beszívódik. Nekem nagyon fehér bőröm van, de úgy vettem észre ha ezt használom amikor napozok, akkor szebben barnulok, mint más naptej használata mellett. Ár érték arányban kitűnő termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Brigoca

2020. július 9.

Nagyon szeretem. Mostanában áttértem inkább a sprays naptejekre, könnyebb eloszlatni. Eléggé fehérbőröm van még szolival is. Viszont ez a cucc nagyon jól dob még a színemen. Gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros érzetet. Vízállósága is 5-ős. Egy negatívum hogy a ruhát befogja, de engem nem zavar mert azokra a helyekre ahova használom amugysem öltözők ki. Érdemes rá beruházni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 9.

flowing

2020. július 6.

Hófehér bőröm van, ráadásul anyajegyekkel, így fokozottan vigyáznom kell arra, nehogy leégjek. Azt kell mondanom, hogy ennél jobb naptejet még nem próbáltam! Hiába csak 15 faktoros, akár 5-6 órás tűző napon való tartózkodás után sem égek le, sőt barnulok, elképesztő! Az adagolója szuper, nem tömődik el, és takarékos az adagolása is, az illata is kellemes. Egyetlen negatívum, hogy karotintartalma miatt már több világos ruhán hagyott foltot.
De ettől függetlenül imádom, már 3. nyáron vesszük újra, biciklitúrákhoz is ezt használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Brigi3

2020. június 30.

Itteni vélemények miatt próbáltam ki. Tetszik az állaga nem ragadtam tőle úgy mint a többi napvédő termékről. Viszont nem nyújtott megfelelő védelmet és sikerült leégnem vele.
Talán legközelebb én is egy magasabb faktorszámúval kezdek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 30.

Talán legközelebb én is egy magasabb faktorszámúval kezdek.

sztike

2020. június 28.

Én még ennek a régi, 6 faktoros verzióján szocializálódtam, amit kivontak ugyan, de mivel (nálam) hatásra teljesen megegyezik a kettő, ezért ugyanazt tudom csak elmondani:
Beszt naptej evör. De most komolyan. Én utoljára óvódás koromban tudtam barnulni, azóta szerintem csak fakulni tudok a napon (nem vicc, a leégés utáni hámlás alatt dettó fehér vagyok). Na itt jön a képbe ez, meg az, hogy még kb. az emberáldozatot nem próbáltam a barnulás érdekében (ha viszont kivonják a forgalomból, sort kerítek rá). A hiperfehér bőrömnek (kék szemű vagyok...) elsőre öngyilkosság lenne, de ha előtte Dr. Kelen 30 faktoros bronz naptejével kicsikarok magamból egy negyed árnyalatnyi barnulást, utána már elő sem kerül más, csak ez. Rágyúrok még egy kis karotin tablettával, és az eredmény magamhoz képest egy elég masszív barna szín. Mivel hajlamos összefogni mindent, nekem meg fehér bikinim van, ezért még a bikini felvétele előtt bekenem magam, és hagyom 10-15 percig felszívódni, így már nem vágja tönkre. Leégnem még nem sikerült vele, de tény, hogy nem is küzdök a pofonért, rendszeresen újrakenem. Ami viszont teljesen meglepett, hogy napozás után ha lezuhanyzok, egyáltalán nem kell testápolót használnom. Olyan a bőröm utána, mintha már bekrémeztem volna, ennek meg külön örülök, mert amúgy napozás után olyan száraz szokott lenni, mint a jóféle tapló. Naszóval drága dm, le ne állj a gyártással, mert a kardomba dőlök. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

DinaSch

2020. június 13.

Az idei a 6. szezon,amit vele fogok eltölteni.
Nagyon szeretem,a nehezen barnuló bőröm sokkal hamarabb barnul, mint nélküle.
Első pár napozáskor keverem 30faktorossal, de utánna csak simán ezzel sem égtem még le.
A színem észrevehetően tovább tart ha ezt használom.
Az illata fincsi, mindig a nyaralást idézi.
Olajos réteg marad utánna,ahogy minden hasonló fényvédőnél.De ezzel már megbarátkoztam.A strandon tetszik is,hogy ad egy csillogást a bőrnek 🤭

Amíg a DM forgalmazza ,biztos hogy hű társak leszünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

Az idei a 6. szezon,amit vele fogok eltölteni.
Nagyon szeretem,a nehezen barnuló bőröm sokkal hamarabb barnul, mint nélküle.
A színem észrevehetően tovább tart ha ezt használom.
Az illata fincsi, mindig a nyaralást idézi.

Amíg a DM forgalmazza ,biztos hogy hű társak leszünk.

ildikeb

2020. június 6.

Nagy szerelem a miénk! Imádom ezt a terméket, mert isteni az illata, szépen barnulok tőle és még egyszer sem égtem le vele, annyit biztosan tud, mint a drága társai.
Ami fontos! Világosabb bőrűeknek egyáltalán nem ajánlom, amiatt sem, mert nem túl magas a faktorszáma, így ők biztosan leégnek vele. Nekem kreolosabb bőröm van, enélkül is csokira barnulok, de én sem ezzel indítom a szezont, hanem egy 30 faktorossal és csak az alapszín elérése után térek át erre. Sajnos akinek világos a bőre ettől sem fog lebarnulni csokira, mint ahogy semmi mástól sem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

account001

2019. december 27.

Gyorsan kellett egy fényvédő, erre esett a választás, hiszen volt egy alapunk, nem hipóbőrrel indultunk. :)
A plusz barnulást nem vettük észre, sajnos. :) Pedig en is es a parom is imadtuk volna ezt a fajta hatását. Sajnos borzasztóan olajos érzetet hagy maga utan, bar en nem talalkoztam meg olyan fenyvedovel, ami nem hagyna.
Az illata nagyon kellemes, igazi,, Hawaii " érzést hagy maga utan. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 27.

Az illata nagyon kellemes, igazi,, Hawaii " érzést hagy maga utan. :)

GardenofEve01

2019. szeptember 1.

Èvek óta megvan. A minősège kifogástalan maradt. Ha elfogyna biztosan újravennèm. Pont annyi vèdelmet biztosít, amennyit kell. Szeretem az illatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Picieri

2019. augusztus 11.

Szeretem, mert kedvező az ára, hamarabb leszek barna tőle. Hígabb, mint a krémes verziók, így nekem ez hamarabb beszívódik, és kevésbé maradok utána ragacsos tőle. Én nem vettem még észre, hogy fogta volna a ruhát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology