Sundance

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. március 16.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nagyobb védelem különösen a nap-érzékeny és allergiára hajlamos bőrnek.

Az UVA / UVB szűrő rendszer és az E-vitamin védi a bőrt a leégéstől, és rendszeres használatával segít megelőzni a bőr idő előtti öregedését. A készítmény csökkenti az érzékeny bőr nap okozta bőrirritációját. Az aloe vera és panthenol ellátjaa bőrt nedvességgel. A balzsam használható ekcémára, pikkelysömörre.

• Azonnali védelem
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt
  • Nem tartalmaz illatanyagot, szín-és tartósítószereket, valamint emulgeálószereket.

Kiszerelés 150 ml

Kremcica

2018. augusztus 20.

Egy last minute nyaralásra készülve az itthoni 30-as fújós fényvédő mellé gyorsan szerettem volna egy 50 faktorosat is ha már vízpartra megyünk. Sajnos elnézve a drogériás napvédő kínálatot, nem találtam meg amit szerettem volna (alkoholmenteset). Picit érződik a szagán az alkohol de csak felkenéskor, hamar elillan utána pedig semmi illata sincs (halleluja, fának megyek a műkókusztól). Elégé ragad, mármint ha megfelelő mennyiséget felkened akkor igenis ragad és lassan szívódik fel. Egy hét alatt a hullafehér bőrömmel nem égtem le ennek a használatával, kellemes zsemleszínűre barnultam (mondjuk ez már az én hibám, ha sűrűbben kenem még ennyi se lenne) és a napallergiám se jött elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

marcsi1233

2018. július 26.

Arcra akartam bevetni, de amikor izzadtam, a kesernyés ízét éreztem :D Nem tudom, mások hogy védik az arcukat ebben a nagy melegben. Az igazi arcra való fényvédőknek nincs keserű íze? :D
Ára és nagy kiszerelése miatt örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Ára és nagy kiszerelése miatt örülök, hogy megvettem.

Alexandra19

2017. július 4.

Kicsit félve vettem meg a kevés vélemény miatt, de nem bántam meg, mert nekem nagyon bevált. Nekem nem érzékeny a bőröm, inkább az erős védelem miatt vettem, ls amiatt, hogy illatmentes. Nekem bevált, déli napsütésben sem égtem le vele. Az egyetlen hátránya, hogy kicsit nehezen szívódik be, de nagyon tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

kamyllakomaromi

2016. július 1.

Tetszik,tényleg jó érzékeny bőrre is.Viszont hagy maga után egy fényes,picit ragacsos érzést.Ennek ellenére szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Nur

2015. július 26.

Szuper krém! Eddig a Bioderma hasonló krémét használtam már évek óta. Azonban amikor elfogyott, ajándékba kaptam egy ilyen krémet. Kipróbáltam, és ha agyoncsapnának sem tudnék óriási különbséget felfedezni a két krém között. Sűrű, fehér színű fluidról van szó, kellemes a viselete, szinte azonnal felszívódik, nem lesz ragacsos állagú a bőr, sminkelni pillanatokon belül lehet rá. Tökéletes! A jövőben biztosan ennél maradok, mert nagyon jó minőségű kence, és még pénztárcabarát is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.