Sundance

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. május 27.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nagyobb védelem különösen a nap-érzékeny és allergiára hajlamos bőrnek.

Az UVA / UVB szűrő rendszer és az E-vitamin védi a bőrt a leégéstől, és rendszeres használatával segít megelőzni a bőr idő előtti öregedését. A készítmény csökkenti az érzékeny bőr nap okozta bőrirritációját. Az aloe vera és panthenol ellátjaa bőrt nedvességgel. A balzsam használható ekcémára, pikkelysömörre.

• Azonnali védelem
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt
  • Nem tartalmaz illatanyagot, szín-és tartósítószereket, valamint emulgeálószereket.

Kiszerelés: 50 ml

Krtek1

2019. október 2.

Hát jöttem lepontozni. Lehet, egyszer felértékeltem, de mindig ott a mihez képest. Sokáig használtam, nem okozott pattanásokat stbstb. De. Ahogy tisztult a bőröm, le akartam szokni a bb krémről is és fuhh. Lehet zsírosabb a bőröm, de az utóbbi időkben teljesen abbahagytam a használatát, egyszerűen annyira fénylettem tőle. Púderrel se szaténos volt a végeredmény, hanem inkább visszataszító. Amikor elkezdtem egy ennél olcsóbb mülleres fényvédőt használni és időnként feltettem ezt, akkor tűnt fel, mennyire tágnak tűnnek tőle a pórusaim és olyan maszkos érzésem volt. Lehet a sztenderdjeim emelkedtek, de szerintem nem fogom sose újravenni. Száraz bőrűeknek viszont lehet beválhat, úgyhogy marad a 3 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 2.

incifinc

2018. október 28.

Horvát tengerparton lett tesztelve, nagyon zsíros réteget hagy. Picit fogott csak meg a nap, de nem égtünk meg és nem barnultam le. Nem szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 28.

pilleriin

2018. szeptember 8.

Mivel rozaceás az arcbőröm, parfümmentes készítményeket kell használnom az arcomra, magas fényvédelemmel. Nincs pénzem csúcstermékekre, tehát olcsó termék kell,amiben nincsen parfüm. Ilyet nehéz találni, de ez a Baleás krém a kompromisszum. Ebben a termékben van alkohol, amit nem tudom, hogy amúgy ki lehetne-e hagyni belőle. Felkenés után persze csíp egy fél percig, de túlélem, csak aggódok, rontja-e majd az arcbőröm állapotát hosszú távon...

Update: nem bírtam elhasználni, annyira csíp és mar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Update: nem bírtam elhasználni, annyira csíp és mar.

Ria22

2018. április 26.

Arcra és nyakra használom mivel olyan korba léptem, ahol el kell kezdeni a bőrápolást ha pár évtized múlva még vállalhatóan szeretnék kinézni :D
Hidratáló fölé viszem fel reggelente, úgy tapasztaltam, hogy egy kisebb babszemnyi mennyiség tökéletesen elegendő. Várok 10 percet, majd a felesleget zsepivel leitatom, nyáron csak korrektort használok, az nem mászik el rajta és nem is "kukacosodik".
Illata nagyon nincs, harmadik hete használom minden nap, de pattanást még nem okozott. Az arcom még mindig szinte tartja a téli színét, szóval valamit tud a kence. Abszolút vállalhatóan néz ki, nem matt kinézetű, de nyáron szerintem az amúgy is teljesen természetellenes.
Egyenlőre csak egy ilyen áru terméket tudok megengedni magamnak, de ennyi pénzért teljesen korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

ava

2017. július 20.

Sajnos megvettem a vélemények olvasása előtt,érzékeny arcbőrre nem való,harmadik helyen az alkohol, én nagyon érzem,zavaró,ráadásul olyan fényes,hogy rossz èrzės,testre elhasználható,szerencsėre kevės van belőle,maradok a jól bevált " paulánál"

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 20.

Reni39946

2017. július 17.

Valami fújós kiszerelést kerestem eredetileg, de mivel az épp nem volt, látva, hogy ez mindenféle érzékeny, meg problémás bőre jó, megvettem. Nem mondom, hogy megbántam volna, hisz az ígérteket teljesíti. Legalábbis, túlzottan ragyásak nem lettünk tőle és égni se égtünk le a napon, szóval elégedett vagyok vele. Az egyetlen ami zavar, hogy eszméletlenül zsíros a bőrön. Hiába tettünk a lehető legkevesebbet, és jól bedolgoztuk, akkor is zsírosak voltunk, ami egy kicsit zavaró tud lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

stella06

2017. július 13.

Szerintem jól véd, bár picit barnultam alatta, szóval némi UV-sugárzást mégis átenged... Elég ragacsos, viszont érdekes módon nem pattanásosít, sőt, nekem szépen gyógyította a meglévő néhány darabot. Olcsó, jó, ahogy tapasztalataim szerint a Sundance-termékek általában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

little.shana

2017. július 11.

Pár napja használom smink alá, illetve egyszer önmagában is próbáltam. Érzékeny, pattanásra hajlamos bőröm van, ami napallergiát is produkál nyáron. Amellett, hogy figyeltem, hogy rendesen be legyen kenve az arcom és nem mentem ki a legnagyobb napsütésben, tehát a leírásoknak megfelelően alkalmazva nekem kellőképpen véd, nem okozott pattanásokat sem. Enyhén ragacsos és nehéz a viselete, de szerintem ebben az árkategóriában ez megszokott, így nem vagyok nagyon csalódott. Egyelőre amiatt négyes, mert ezt a szintet nekem hozza a Cien naptej is, ami még olcsóbb és szintén illatmentes és jó összetevőkkel rendelkezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Barbara92

2017. június 3.

Ahogy azt már írtam, a termékcsaládot imádom, és igyekszem mindig tőlük választani, de ez a krém annyira zsíros és nehéz a bőrömön. Védeni remekül véd, de muszáj lesz lecserélnem, ha elfogy, mert kissé kellemetlen így a viselete. De mivel az én bőröm ilyen lökött, hogy ezt a szuper krémet nem akarja szeretni, csak 1 csillagot vonok le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

Agi789

2017. március 23.

A krémmánia véleményei alapján vettem meg. Tengerparti nyaralásnál teszteltem. Ez alapján az "elmegy" kategóriába sorolnám. Itthoni napozásra jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.