Sundance

Ár:   490 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. június 19.

Kategória:   Testápolók

A könnyű formula: Aloe Vera, B5 provitamin és bisabolol nyugtatja a száraz bőrt napozás után és véd a szabad gyökök ellen.Intenzív hidratáló hatása természetes nedvességgel látja el a bőrt, így megőrzi a rugalmasságát és ellenálló képességét, melytől puha és bársonyos marad.

• 24 órás hidratálás
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt

Kiszerelés: 200 és 500 ml

NikolettaP

2018. június 30.

Érdekes, gyöngyvirághoz hasonlítható illata van. A leégést nekem nem különösebben orvosolta, picit hűsített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Beya93

2017. szeptember 15.

Csodaszer! Tengerparton sikerült rákvörösre égnem, a karjaim voltak a legrosszabbak, brutálisan fájt, másra se tudtam gondolni, este már rázott a hideg de közben égett a bőröm nagyon rosszul voltam...másnap lekúsztam az ottani DM-be (szerencse hogy ott is van:D) és megvettem ezt. Jó vastagon bekentem magam és húú micsoda megkönnyebbülés volt...kb. 10 percig baromi jól hűsít, aztán ez elmúlik de nagyon jól hidratál. És az illata is nagyon jó, olyan tengerparti. Másnap már sokkal jobb volt a helyzet, harmadnap meg szinte már semmi nem maradt. Elmúlt az égő érzés, a fájdalom, és a vörösség is jócskán csökkent. Igaz forintba átszámítva én drágábban vettem egy kicsivel mint ami itt van írva, de ez minden pénzt megér. Azóta is megvan, nyáron ha még lepirultam rögtön kentem magam ezzel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Aerodon

2017. szeptember 7.

Most a nagy kánikulában nagyon igyekeztem figyelni, és zuhanyzás után ezzel kenegettem a bőrön. Tavaly a leégésre is bevált, nem viszketett és nagyon kellemesen hűsít, illetve az illata is finom. Mivel úgy vettem meg, hogy leégtem és gyorsan kellett valami, nem sokat variáltam. De megérte kipróbálni, szerintem hasznos és gyors segítség. Az ára sem magas, szerintem jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

liliomszirom

2017. augusztus 5.

Kellemes illata van, de érdemes vékony rétegben kenni, rögtön a napozást követő első zuhanyzás után, úgy sokkal jobban beszívja a bőröm. Szerintem jövőre sem hagyom ki. Az ára különösen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Axyka04

2017. július 10.

Napozás után a zuhanyzást követően a Sundance napozás utáni gélt szoktam használni, de mivel az nem nyújt elegendő hidratálást a bőrömnek, ezért még ezzel is be szoktam kenni magam lefekvés előtt. Kellemes illatú és állagú; puha tapintású lesz a bőröm tőle; másnapra pedig nyoma se marad a napozás káros hatásainak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Ingrido

2016. augusztus 23.

Ó, ez nagyon gyenge. Kellemesen hűsít, de ezt megteszi egy aloe verás testpermet is. Ragacsos, nem táplál, az illata pedig leginkább a tavalyi limitált kiadású, tégelyes, barackos-bazsalikomos testápolóra emlékeztet (szegény, az is gyenge volt). Soha nem venném újra, sőt, ezt is képtelen voltam elhasználni. Persze lehet, én értettem félre a célt: leégés vagy pír csillapítására valóban alkalmas, de szomjazó, tikkadt bőr táplálására alkalmatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

goldgirl

2016. augusztus 6.

Nem rossz, újra biztosan nem veszem, felkenés után meglehetősen ragad, muszáj legalább kezet mosnom, ennek ellenére egészen puhává teszi a bőrt, csak ne ragadna olyan kellemetlenül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

szanii

2016. augusztus 5.

Leginkább szolárium után szoktam bekenni magam vele, de napozás után is tökéletes a hatása, jól hűsíti a megpirult, igénybe vett (szoli) bőrt. Szeretem, jó illata van, árban verhetetlen, jó termék! Nyárra vettem, de még mindig van benne. Ha elfogyna, újraveszem. Ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

scisneros

2016. július 17.

Nagyon kellemes illata van, hűsíti a megpirult bőrt. Sokkal jobban kedvelem a Hawaiian Tropic-os társánál, sokkal hatásosabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 17.

csengevarga

2015. szeptember 2.

Ár-érték versenyben biztosan az egyik legjobb. Hűsít, enyhíti a panaszokat, akkor is magamra kenem, ha nem égtem le. Csak, hogy kicsit nyugtassam a bőröm, illetve a barnaságom tartósabb legyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.