Sundance

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: simanviki, Módosítva: 2017. július 13.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál

Hidratálja és nyugtatja a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

maedusa

2018. április 29.

Nagyon szeretem az illatát, igazi strandillat. Nagyon jól véd a leégéstől. Mi kell még? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

Alice88

2017. július 1.

Kicsit műanyag,de kókusz illata van.Párom használta és csak a vállára kent belőle,mondván ő csak ott ég le..(Már akkor tudtam,hogy ebből baj lesz :) )Aha...vörösre sült mindenhol,kivéve azt a területet ahova a naptejet kente.Ott majdnem ugyanolyan maradt,mint napozás előtt,talán egy nagyon picit barnult.Szóval annak ellenére,hogy "csak" 20 faktoros nagyon hatékony!!Vízben sem jött le,az ára is kedvező szóval ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

gioia

2017. június 16.

Szeretem a dm saját márkás naptejeit. Évekig az érzékeny bőrre valót használtam, de a múltkor elkapott a karibi hangulat és ezt vettem meg:) Isteni, de nem tolakodó illata van, pont azt a naptejes szagot fedi el, amit annyira nem szeretek. A hatása is egész jó. Próbáltam vízparton, biciklizéshez. A bicajozásnál az izzadás miatt volt, ahol megkopott és picit megkapott a nap sajnos, de javarészt megfelelő védelmet nyújtott (pedig teljesen elítélhető módon délben került erre sor...). El fogom használni és remélhetőleg nem fog irritálni. Tengerpartra viszont erősebb védelmet fogok vinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

LiliMinda

2017. június 15.

Ma vettem,ki is probaltam, jo illata van pedig nem vagyok oda a kokuszert, es 20 faktoros ami (nekem legalabbis) eleg, nem egtem le vele csak gyonyoruen lebarnultam, es az ara is barati (999-ert vettem)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

hera96

2016. november 6.

Imádom!!! Minden évben újra veszem, remek az illata, volt már hogy télen parfüm helyett kentem belőle egy kicsit a fülem mögé mert olyan tartós az illata mint egy parfümnek se, egész nap kitartott és mindenki csak dicsérte. Az hogy e mellé "megkapom a naptej funkcióit" az csak extra :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

Kingácska0807

2016. augusztus 3.

Jaaaj de jóóó, jaaaaj de finom. :) Ma lett tesztelve a kis drága. A hófehér bőröm nem égett le sehol,pedig aztán csapattam a legmelegebb órákban a napozást. Szoktam is mondani,hogy Hófehérke hozzám képest Néger :D Nagyon könnyen beszívódik, nem hagy kellemetlen réteget.Kentem arcra is, ott is tökéletesen működött. Isteni az illata és az ára sem az utolsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

nandy.25

2015. július 4.

20 perce tettem magamévá a DM-ben legfőképp az alacsony ára, és az itt olvasottak alapján.Úgyhogy az "éles" teszten még nem ment át, de amit tapasztaltam eddig: 1, tényleg fincsi a naptejes-kókuszos illata 2, viszont nagy bánatomra sajnos nem találtam benne 1db csillámot sem :( :( :( pedig ezért is esett rá a választás. 3, Meglepett hogy a krém ilyen jó sűrű.Azért megelőlegzem neki az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 4.

Nicu

2015. június 14.

Jó az illata, gyorsan beszívódik, minimálisan ragad. Vízálló, nem égek le vele, viszont szépen barnulok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

Zsanett01

2015. május 24.

990 ft.Ár / érték arányban tökéletes!!
Finom illata van,gyorsan beszívódik.Egy több ezer ftos naptej is ennyit tud

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

990 ft.Ár / érték arányban tökéletes!!
Finom illata van,gyorsan beszívódik.Egy több ezer ftos naptej is ennyit tud

Charlena08

2015. május 11.

Tavaly nyáron Balcsizás előtt kellett valami gyorsba, ezt kaptam le a polcról, utolsó darab volt 990,-ért akciósan... Hát nagyon megérte. Alapból nem igazán szeretem a naptejek illatát, de ez finom kókuszos, de csak enyhén, nagyon kellemes. Állaga viszonylag sűrű krémszerű, ezért nagyon gazdaságos, idén nyárra is bőven elég lesz. Fényvédő hatása is megfelelő. Csodaszernek nem mondanám, de mindent összevetve, ezért az árért megérdemli az 5-öst. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.