Sundance

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. június 26.

Kategória:   Fényvédők

Limitált kiadás

SPF30 UVA+UVB szűrő (erős védelem), azonnali védelem, vízálló (40 perc vízben tartózkodás után a feltüntetett fényvédelem legalább 50%-a megmarad).

Kellemes, nyárias kókuszdió illatot áraszt, 24 órás hidratálást biztosít. Gyorsan felszívódik, nem kelt zsíros hatást. Rendszeres használat esetén meggátolja a napfény okozta, idő előtti bőröregedést és a pigmentfoltok képződését. Vegán.

Nicu

2019. július 16.

Tavaly vettem még 2 flakonnal. Nagyon szeretem, beszívja a bőröm, nem hagy zavaró réteget, és sose égtem le vele, pedig tavaly egy hetet voltunk a horvát tengerparton árnyékban 35 fokban. Arcra nem merem használni, mert nagyon érzékeny a bőröm, de jól teljesít, a férjem tejfehér bőre sem égett le. Szépen barnulni lehet vele, és kellemes az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

Lillus96

2019. június 15.

Tavaly ezt a naptejet használtam, nagyon szerettem, nem égtem le vele, és emlékeim szerint finom kókuszos illata van, nem ragacsos, könnyen kenhető és könnyen beszívódik. A DM naptejei minőségiek, és az áruk is kedvező. Kár érte, ha idén nyáron már ezt a fajtát nem kapni. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 15.

ErikaLilien

2019. április 10.

Ennek valami eszméletlen finom illata van! Eddig a fújos napozószereket használtam a dm-ből, de most úgy gondoltam kipróbálok egy krémet is, mivel a fújósat is el kell kenni, így kb felesleges a drágább!Nagyon jó állaga van, ennek a lotionnak, könnyű eloszlatni, és nagyon gyorsan beszívódik!A karomra kentem próbaképp, és úgy beszívódott, mintha semmit nem kentem volna rá! Az illata miatt viszont folyton szagolgatom!IMÁDOM!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Mona29

2018. szeptember 25.

Hát akkor én leszek az első lehúzó, bocsi. Az állaga elég folyékony. Mivel a kislányomnak elég érzékeny a bőre, őt vastagon szoktam kenni, de ezzel nem sikerült. Állandóan szétfolyt mindenhová, ha pedig rétegezni próbáltam, akkor nem szívódott be és amint vízhez ért a lány, azonnal olajos folt lett körülötte. Ő kicsit ki is pirosodott, hiába kentünk szinte folyamatosan (így ő mást kapott végül), a fiam viszont szépen barnult tőle. Az illata nagyon finom és a ruhákból szépen kijött.
Jövőre biztos, hogy nem veszem újra. Mondjuk lotion állagú naptejet sem, erre figyelni fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

kovacsrekaa

2018. július 15.

Nagyon jo termek. Nivea altal utaltam az osszes kenos napozoszert, de ez fantasztikus. Ahogy kenem azonnal beszivodik, finom az illata, nem hagy feher foltokat es nem erzem azt hogy befulled alatta a borom. Remelem jovore is lesz ez a termek, mert csak ezzel vagyok hajlando napozni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

zorica85

2018. július 3.

Nyaralás előtt kaptam le a polcról, nem is figyeltem most annyira az összetevőket. Megtetszett a flakon, jó volt az illata, ára, jött velem. És milyen jól tettem, hogy megvettem, mert abszolút bevált. Jól kenhető, hamar beszívódik és megfelelő védelmet nyújt. A gyerekekre is ezt kentem, egyáltalán nem égtek le pedig folyton napon voltak, előfordult hogy a kritikus időszakban is. Szerintem ilyen mennyiség ennyi pénzért gyakorlatilag ajándék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

Malachite

2018. július 3.

Ah, imádom!
Remek a textúrája, könnyedén terül-oszlik, viszonylag gyorsan beszívódik, nem ragad számottevően, nem ragad bele muslinca, por, stb, mint sok másik fényvédőnél (a teljesen kémiai aeroszolos testvérkéjét épp emiatt váltottam le). Mióta pár éve kitanultam a bőrápolás csínját-bínját (köszi KM ;) a korábban napbarnított alapszínem átment igencsak fehérbe a sok-sok fényvédőzés miatt, de még mindig könnyen barnulok, ha napfény ér. Éppen ezért nagyon pontosan látom, hogy mennyire véd, és hadd mondjam el, kifogástalan védelmet nyújt! Személy szerint nem csinálok ügyet a nano titánium dioxidból, de megértem ha valakit zavar, ezért nem vonok le. Ráadásul ha jól látom alkoholmentes! Ezerpárszáz forintért valóságos ajándék. Vegyétek, vigyétek lányok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

Ah, imádom!

szeliger

2018. június 12.

Minden évben picit változtatnak az összetevőkön, de egyébként hasonló a tavalyihoz. Az illata azért távol áll a kókusz illatától, ugyanakkor a jellegzetes naptejes jegyeket hozza, szerintem rendben van. A fehér színű krémet könnyű felvinni, utána a bőr picit ragacsos érzetű, pár perc múlva a ragacsosság jelentősen csökken. Védőhatása megbízható, egész napos vízfelszínen tartózkodás mellett is jól véd. Még akkor is, ha a gyerek folyamatosan ugrál közben a vízbe (a lényomat reggel kentem be és kora délután ismételtem egyszer, teljesen rendben maradt a bőre). Megbízható naptej, elérhető áron, tőlem megy az ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol