Sundance

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lumena, Módosítva: 2014. május 30.

Kategória:   Fényvédők

Naptej UVA/AVB védelemmel és F20 AVA+UVB szűrővel.

Erős védelem a napra különösen érzékeny, még le nem barnult bőr számára. Ideális arcra is.

Az UVA/UVB szűrő és az E-vitamin azonnali védelmet nyújt a leégés ellen, segít megelőzni a napsugárzás okozta idő előtti bőröregedést és ráncképződést. A zöld tea kivonatból és E-vitaminból álló aktív sejtvédő hatóanyag-kombináció védelmet nyújt a szabad gyökök kialakulása ellen. A 24 órán át ható ápoló formula pantenollal, glicerilnnel és avokádóolajjal hidratálja a bőrt. Vízálló, zsírmentes

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

danyadi77

2020. szeptember 17.

Egész nyáron ezt, és a 20-as áttetsző napozósprayt használtuk, gyerekekre is (már nem olyan kicsik), és szép barna lett mindenki, egyszer sem égtünk le. Vizet is jól bírta-sőt, a gyerekek szinte csak a vízben voltak. Kevésbé érzem ragacsosnak és sárga foltot hagyónak,mint a kifejezetten gyerekeknek készült termékeik (Sundance Kids), de én már tudatosan nem veszek fel fehéret naptejhez. Szerintem jól eloszlatható és viszonylag könnyen beszívódik. Mintha még ápoló hatása is lenne. Ár/érték aránya nagyszerű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

szeliger

2019. július 14.

Időközben az INCI picit módosult és a flakon grafikája is, de a forma ugyanaz.
Kellemes, klasszikus naptej illatú termék. Felvitel után picit ragacsos, de nem vészes. A védő hatása teljesen megfelelő, fürdés után is megmarad, úgyhogy a vízálló ígéretét is megfelelően teljesítette. Minden ruhát erőteljesen sárgásra színez, pólót, fürdőruhát, törülközőt, amihez csak hozzáér, ezzel számolni kell.
Jól védő, megbízható naptej, barátságos áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 14.

Időközben az INCI picit módosult és a flakon grafikája is, de a forma ugyanaz.
Jól védő, megbízható naptej, barátságos áron.

dundicat

2018. június 26.

Én nagyon szeretem ezt a márkát, nagyon jó illata van, igazi strandolós. Nehezen barnuló típus vagyok, ez a 30 faktoros vált nekem be, a 20-assal bár nem égtem le, de húzódott, fájt a bőröm. Kb óránként újrakenem, így még egyszer sem égtem le vele. Az ára is szuper, tavaly nyáron ezt használtam végig, és idén is ezt tervezem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Esztibeszti

2016. április 8.

Nagyon jó. Szerintem egyik napvédő sem tud többet, pedig próbáltam jó párat. Finom illatú, könnyen eloszlatható, olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

mano

2015. július 29.

Nagyon én sem égtem meg vele, viszont az összes fehér pólóm, ami hozzáért (márpedig 40 fokban a strandon nem vagyok hajlandó sötét színt hordani) az besárgult, erre vigyázzatok. Tudom, hogy rá van írva, hogy károsíthatja a ruhát, ami hozzáér, de akkor is szomorú vagyok :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

lysza1985

2015. július 15.

Olcsó, jó illatú, nem égtem le vele, nekem megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 15.

Olcsó, jó illatú, nem égtem le vele, nekem megfelel.

cseszter

2015. július 1.

Egyetlen bajom van vele, hogy kicsit ragacsos érzésem van tőle, amitől olyan mintha piszkos lennék. De ár-érték arányban nekem teljesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

blackcat00616

2015. június 30.

Majdnem egész nap a strandon voltam a napon, leégtem és alig fájt a bőröm, az én hibám a leégés, ki nem jöttem volna a vízből, csak mikor kennem kellett magam meg hát a szükségletek... Picit nehezen szívódik be, de engem nem zavar (nem kell félni a magas faktorszám miatt, így is barnultam eleget). Most vettem 50 faktorosat, azzal tuti nem lesz semmi bajom, majd arról is írok véleményt :)
Ja és alapból hófehér a bőröm :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

Ja és alapból hófehér a bőröm :)

krisztina0012

2014. december 22.

Szerintem jó, nem égtem le vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 22.

Szerintem jó, nem égtem le vele.

v.alexandra27

2014. július 28.

Elégedett vagyok vele, viszonylag hamar beszívódik, megfelelő védelmet nyújt a káros sugarak ellen, leégni sem szoktam vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate