Sundance

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: Kandi, az összetevőket feltöltötte: biju94, Módosítva: 2021. május 25.

Kategória:   Testápolók

2021-ben megújult változat!

Csíkmentes, természetes, egyenletes színt kínál. 24 órás hidratáltságot biztosít.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Rebus98

2021. április 20.

Kedves olvasó. Bevezetésként a bőrszínem olyan mint a kaméleon... nyáron néger télen Hófehérke... napon gyönyörűen bár ülök már az első napsugaraktól is, viszont a szolit nem bírja a bőröm, csupán 4 percre megyek be és foltos lesz a combom, lábam mint egy leopárdnak ( természetesen mindenféle soli kenceficét használok) szóval alternatívaként télre kerestem barnítási módot. Először használok barnítós terméket. Én teljes mértékbe megvagyok vele elégedve. Első sorban gyönyörű színt ad , nem foltos , nem sárga , nem büdös és nagyon kevés kell belőle !!!! Testápoló de szerintem erős. Kesztyű kell hozzá Èn naív azt hittem alig fog látszani de nagyon látványos , szóval most a tenyerem répa színű :D Összefoglalva: testápoló de barnít rendesen. Előtte meg kell csinálni a megelőző lépéseket !!! Test radírozás alaposan ! Én őrölt kávét keverek kis tusfürdőbe és azzal radírozom magam. Utána sima testápolóval jól hidratálom magam. És utána jöhet a barnító igen kis mennyiségben. Egy lábamra diónyi mennyiséget raktam és bőven elég. Fokozatosan árnyalatról árnyalatra kell haladni és szerintem gyönyörű színt ad. U.i. Hófehér pizsamában alszom és nem fogott meg. Köszönöm ha végig olvastad, következőbe a kikopás idejét és hogy napi használat után milyen színt ad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 20.

orsiszilagyi

2021. március 20.

Nagyon erős a szaga, természetellenes narancssárga szín, elég hamar kopik + megfogta az ágyneműt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

Miraaa001

2020. június 8.

Megvettem mert elvoltam keseredve ,hogy mennyire fehér a bőröm mivel 2 évig nem napozhattam és nem is szolizhattam bőr problémák miatt.. örültem hogy most végre jó szinem lesz , végre barna plusz itt van a nyakunkon a nyár!
Elosszor csak a csuklomon teszteltem meg a combomon kis részt, szép színe volt
Ma eldöntöttem délután hogy mindenem bekenem vele .. nos éjjelre meg is lett az eredmény .. foltos pedig nagyon alaposan el dolgoztam , nem éppen barnás színe van inkább sárga tónusú .. a szaga eléggé büdös reggel első dolgom lesz hogy megtusoljak..csalódtam benne.. a napokban azon leszek hogy kikoptassam inkább leszek fehér bőrű mint foltos csúnya színű ! Számomra ez 2 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 8.

Elosszor csak a csuklomon teszteltem meg a combomon kis részt, szép színe volt

Pimili

2020. április 20.

Fehér, érzékeny bőrű vagyok, szőke, zöld szem, sok anyajegy, iszonyú száraz bőr, szétégek a napon, ha valami csoda folytán a tavaszi napon sokat tudok lenni, az tud adni valami színt. De tavasz alig van, berobban a száz fok mostanában. Plusz műtétem volt, sebek, stb, tavaly egészen pincebogár voltam még nyáron is, pláne most :) Futás, bicaj közben lesz kis színe annak, ami kilóg, olyan kamionosan. Na, ez a festővászon, amire kenem :)

Nagyon elégedett vagyok, minimál radír után vittem fel, semmi folt, csík nem maradt. Talán annyi, hogy a hipervékony csukló bőrnél óvatosan kell kennem, ott elsőre megült.
Nekem visszafogott kenéssel is nagyon látványos, a jó napsütötte árnyalatig fokozva sem narancsos. Magabiztosabbá tesz, szép, de nem égek le, nem kell szinte eredmény :( nélkül aszalódnom a napon, ami amúgy sem fog meg. Szeretem a napot, szeretek mozogni, ugrabugrálni kint, de akkor kamionos, fekve bikiniben direkt napozni több okból sem tudok.

Egyelőre 5ös. Ja, igen, mert eddig használt pár krémhez képest rajtam az illata sem olyan erős pirulós vattacukros és foltot sem találtam fehérneműn, világos ruhákon sem. Bár nyilván hagyom beinni :)
Na, és az ára, mennyisége is. Ha rumlim lenne, update-elek majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 20.

Na, és az ára, mennyisége is. Ha rumlim lenne, update-elek majd.

musicallover888

2019. augusztus 10.

Nagyon szeretem! Intenzív színt ad akár 1-2 használat után is. Tényleg picit sárgás, de nekem így is nagyon tetszik. Az egyetlen negatívum az a rettentő kellemetlen szaga, ezért nem ajánlom, ha mentek valahova, mielőtt elindultok, ne kenjétek magatokat, mert izzadt testen fokozódik a baromi kellemetlen szag. Este fürdés után, alvás előtt kenjétek be magatokat, akkor hamar elillan a szaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

mjenni

2019. augusztus 5.

Nem szolizhatok sajnos, úgyhogy gondoltam keresek valami szuper krémet. Kicsit féltem tőle, de abszolút pozitív csalódás. Alaposan el kell dolgozni, így nekem nem lett foltos. Engem az illata sem zavar annyira, hamar elmúlik. Ennyi pénzért ajándék :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Candy21

2019. július 30.

Sajnos nekem nem igazán tetszik a színe nagyon sárgás hiába próbálom szépen eloszlatni foltos lesz nagyon foltosan is kopik van ahol nem fog be rendesen az illata borzasztó. A rosmannosat próbáltam ezelőtt az sokkal jobb. Ez nekem nagy csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Csumama

2019. július 2.

Én még ilyen színben soha nem pompáztam...Most tapasztalom, milyen jó annak, akinek nem hófehér bőre van!
Fehér bőrű vagyok, minden nyáron csak olyan békásra sikerül barnulnom, hogy a hátam elfogadható színű a nyár végére , elől pedig maradok fehér. Nagyon régen próbáltam önbarnítót elkeserítő eredménnyel, nem is tudom most mi kattant be, hogy az itteni vélemények alapján elkezdtem ezt használni. Az első használat még alig látszott, de a harmadik felkenés után nagyon szép lett a bőröm. Tuti, hogy nem süttetem magam szénné a napon többé ezek után!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

brigitta103

2019. június 18.

Nagyon jó 😍 terhesség alatt nem napozhatok, de imádok barna lenni télen nyáron, és ez a termék nagyon szép szint adott már 1 használat után 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

MiniMaus7

2019. június 4.

Az én fehér bőrömön másnap már elég szépen látszott, viszont nem tudom miért de a hasamon és a lábamon eléggé foltos lettem, érdekes h a karomon viszont nem :D Radíroztam is előtte, gondolom akkor nem jó a kenési technikám vagy nem tudom. Még próbálkozom vele. Illata tipikus, de másnap már csak nagyon enyhén érezni közelről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate