Sundance

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. május 18.

Kategória:   Fényvédők

Különösen napérzékeny bőrre. Parfüm- , színezék- , és tartósítószer-mentes. Aloe vera és panthenol tartalma véd a kiszáradástól. Vízálló.

Dyana91

2021. február 20.

Még nyáron vettem páromnak,csak úgy levettem a dm polcáról gondoltam jó lesz. Itthon én is kipróbàltam és akkor láttam, hogy alkohol denat a második összetevő. Az illatában is rögtön megcsapott ez a szag.Felkenés után elég ragacsos,de hamar beszívódik,kicsit szárít.
Azért kap csillagot,mert nem égtünk le tőle,de nagyon kevés fogyott belőle,így a kukában fog landolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

hetesiedit

2019. július 9.

Jó kis napozó krém, gyorsan beszívódik és a SPF30-as védelem éppen elég. Egy hotelban kaptuk ajándékba a szobához. Elhasználjuk, de az Octocrylene, az Ethylhexyl és a Dimethicone miatt nem venném újra. Ezeket terhesség alatt az orvosok sem ajánlják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Panni21

2019. június 5.

Érzékeny, világos bőröm van, és bár szépen barnulok, az első időszakban mindig leégek. Nyáron napi szinten használom, ha a városba megyek, sétálni, vásárolni...Strandra, kirándulni magasabb faktorszámú naptejet választok.
Árban nagyon jó, gyorsan beszívódik, nincs ragacsos réteg. Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

BLili

2018. augusztus 3.

Ilyen összetevők mellett ár-érték arányban az egyik legjobb, nagyon jól véd, hagy egy enyhe ragacsos érzetet maga után még estére is úgy, hogy reggel kentem be a dekoltázsomat, de az első három tényező mellett (összetevők, ár, fényvédelem mértéke) nekem ez nem is számít. Mindenképpen ajánlom, bár egy kicsit nehéz találni a boltokban, mert gondolom, erre mások is rájöttek már :) És fontos: nem hagy maga után fehér réteget, se nem fénylik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Zerneboch

2018. augusztus 3.

Tipikus naptej állaga van, kicsit dörzsölni kell, de gyorsan beszívódik. Könnyen leégős vagyok, azért használom túra, séta, piacon vásárláskor. Nekem megfelel, a kiszerelése elég nekem egész nyárra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Tmika

2018. június 8.

Az illata lehetne erősebb, hogy folyton a vízparton érezzem magam:) Strandra nem nagyon járok, de bringázáshoz mindig ezzel kenem be magam, csak az arcom nem, arra van más (most Missha). Hamar beszívódik, egy pici ragacsos réteg marad utána, de nem sokáig, és nem zavaró. Érzékeny bőröm van, szerencsére eddig nem okozott semmi gondot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

p1th0n

2018. június 7.

Nagyon szépen lebarnultam tőle, az ára szuper, csak lehetne nagyobb kiszerelésben is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 7.

Cat21

2018. május 14.

Màr nincs benne alkohol!
és nagyon jó àrban van. Hamar felszívódik, nem ragacsos, csak egy kicsit fényesíti a bőrfelületet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Màr nincs benne alkohol!

Lory

2018. április 28.

Ár-érték arányban nagyjából megfelelő.Vegyesen fizikai és kémiai fényvédő. Nem irritál,a szemet sem csípi mikor arcra kenem.Kicsit hagy maga után egy fehér réteget(ami a fizikai fényvédők hátránya) de aránylag könnyen eldolgozható.Kicsit zsíros,fényes felület marad ezek után,úgyhogy arcra mindenképpen gondoskodni kell mattításról.Sajnos van alkohol tartalma is,ami nem igazán bőrbarát.Arcra érdemesebb jobb termék után nézni,igaz kicsit több az ára de megéri pl. a koreai termékek.Az arcápolási rutinjuk után a fényvédőzésüket is jobb ellesni :)) Ez a naptej pedig inkább testre való.Hirtelen kitalált strandolás alkalmával egy gyors vásárlás keretében el tudom képzelni,hogy ezt válasszuk,erre tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 28.

csill87

2017. október 18.

Az utazó kiszerelést vettem meg most, hogy kipróbáljam, és pont most vannak leakciózva. Nagyon tetszik,hogy nincs illata, kellemes használni, könnyen eldolgozható, nem hagy fehér réteget, bár egy kicsit fényes, nem csípi a szemet, de annyira nem tetszik benne ez a rengeteg alkohol, de nyilván láttam mikor megvettem. De ilyen áron, ilyen minőség szerintem nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.