Sundance

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna90, Módosítva: 2016. június 10.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál

A napra különösen érzékeny, még nem barnult bőrre. A friss illatú napozó krémmegbízható védelmet nyújt sportolás közben is a nap káros sugarai ellen. Gyorsan beszívódik.

szeleske

2017. június 27.

Megörültem a zselés állagának, de sajnos nincs jó tapasztalatom a termékkel kapcsolatban. Egyrészt egész nap olyan szagom volt tőle, mint egy férfizuhanyzónak (Denim és Axe gőzfürdő). Nem büdös, de szó sincs "frischer Duft"-ról, rajtam egészen erőszakosan erős az illata, amit a velem fürdőzők is szóvá tettek. Ez még kevésbé zavarna, de a nap végére szinte pikkelyesre szárította a bőrömet. Pozitív, hogy nem égtem le tőle, de lássuk be, erre azért más napvédő termék is képes. Nem tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

Malachite

2017. június 5.

Talán az egyetlen alkoholmentes Sundance termék, így az erős, férfias illata ellenére is leemeltem a polról. Reméltem, hogy a kissé száraz, de alapvetően problémamentes, nem túl érzékeny arcomon is jól fog szuperálni, és egy terméket fogok tudni használni arcra és testre. Könnyed, géles állag, zöldesz szín jellemző rá, ami hamar eltűnik, viszont sajnos fényes réteg marad az arcomon, amit nem szeretek. Lehet rá sminkelni, de kicsit hamarabb kell felfrissíteni mint általában. Nem olvad le, viszont izzadás hatására sajnos hajlamos szembe folyni, ami kegyetlenól fájdalmas és irritáló... Megfelelő fényvédelmet nyújt, több órát voltam vele a napon, és eléggé fehér bőröm van, de egy pici színem sem lett. Tehát mint fényvédő remek! De az illatával nem tudok kibékülni, és a páromat is zavarja :(.

Ettől függetlenül szabadtéri sportoláshoz jó lesz, el fogom használni, és a párom is előszeretettem nyúl utána, de arcra nekem nagyon nem jött be. Ha az illatot elhagynák belőle, kitűnő lenne, így csak jó. De öt csillag bőven jár neki így is, mert kitűnő a fényvédelme, az összetevői, és az ára is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

liljaa

2016. augusztus 26.

Tavaly és idén is ezt használtam, abszolút elégedett vagyok vele. Megfelelően véd a napégés ellen, nem okoz irritációt, jó a textúrája, vicces a színe. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Panda

2016. július 3.

Praktikus kiszerelés, még bőven bedobom a táskámba méretű.
Az illata, na mondjuk nekem nem tetszik különösebben mert szerintem ez bizony fiú illatú, konkrétan aftershave-re asszociálok róla, de felkenés után elillan.
Nagyon jó a textúrája, ilyen jellegű "napkrém/gél/tejem" még soha nem volt: nagyon könnyű egyenletesen elkenni, színének (halvány zöld) köszönhetően látod hova nem jutott, egyébként a szín átvált fehérbe majd az is eltűnik 1,5 percen belül. Könnyen felszívódik (azért ez fűgg a kent réteg vastagságától) kb 3 perc nem túl vastag rétegben, miután nem marad ragacsos erzés.
ÉS nekem rettenetesen tetszik, hogy enyhe selyem fénye lesz a bőrnek: olyan jól nézett ki még a fehér lábam is a napsütésben.
HarmincX fokban sportoltam vele kb 1,5 órát, egyáltalán nem éreztem, hogy leakarna folyni rólam, vagy nem hagyná lélegezni a bőröm, szerintem strandoláshoz is pont ilyen kiváló, az áráról nem is beszélve. Azt sajnálom, hogy nincs 50 faktoros (legalábbis én nem láttam).
(Nekem ez jobban bevállt , mint a 3,5x ennyibe kerülő 50 faktoros eucerin áttetsző fényvédő spray-e ami irritált, ez pedig nem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

Praktikus kiszerelés, még bőven bedobom a táskámba méretű.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.