Sundance

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cirmok, Módosítva: 2012. május 26.

Kategória:   Fényvédők

Panda

2016. július 3.

Csodálom, hogy csak 2 értékelése volt előttem, hiszen úgy kell levadászni a DM-ben, úgy látszik elég népszerű, aminek meg is van az oka.

Kezdüjök ott, hogy szerintem praktikus kiszerelés, még bőven bedobom a táskámba méretű.
Az illata, na mondjuk nekem nem tetszik különösebben mert szerintem ez bizony fiú illatú, konkrétan aftershave-re asszociálok róla, de felkenés után elillan.
Nagyon jó a textúrája, ilyen jellegű "napkrém/gél/tejem" még soha nem volt: nagyon könnyű egyenletesen elkenni, színének (halvány zöld) köszönhetően látod hova nem jutott, egyébként a szín átvált fehérbe majd az is eltűnik 1,5 percen belül. Könnyen felszívódik (azért ez fűgg a kent réteg vastagságától) kb 3 perc nem túl vastag rétegben, miután nem marad ragacsos erzés.
ÉS nekem rettenetesen tetszik, hogy enyhe selyem fénye lesz a bőrnek: olyan jól nézett ki még a fehér lábam is a napsütésben.
HarmincX fokban sportoltam vele kb 1,5 órát, egyáltalán nem éreztem, hogy leakarna folyni rólam, vagy nem hagyná lélegezni a bőröm, szerintem strandoláshoz is pont ilyen kiváló, az áráról nem is beszélve. Azt sajnálom, hogy nincs 50 faktoros (legalábbis én nem láttam).
(Nekem ez jobban bevállt , mint a 3,5x ennyibe kerülő 50 faktoros eucerin áttetsző fényvédő spray-e ami irritált, ez pedig nem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

szonnyus

2014. április 1.

Fantasztikus naptej, megfelelő gyakorisággal újrakenve a hőfehér, szeplős bőr sem ég le még egy Balatonon, vitorláson töltött nap alatt sem! (tavaly nyári tapasztalat) Tetszett az illata és az állaga is, idlén is ezt veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 1.

cirmok

2012. május 18.

Rendszeres szabadtéri sportoláshoz (tenisz, salakos pálya, délelőtt) kerestem fényvédőt. Az elvárásaimnak - ne égjek le mellette; ne legyen zsíros (hogy ne csússzon az ütő a kezemben); ne lehessen leizzadni; ha izzadok, ne folyjon bele a szemembe - tökéletesen megfelel!! Halvány zöldeskék krém, emiatt a világos ruhaszegélyeknél figyelni kell, gyerekfogkrém állagú és illatú. Könnyen és nyomtalanul beszívódik, selymes fénye van, de nincs ragacs és csúszás. Emiatt utcára is ezt használom. Az arcomon is ez van ilyenkor, az ígéretét, miszerint nem folyik a szembe, nagyon jól teljesíti. Extra vízálló, de tusfürdővel könnyen eltávolítható.
A múltkor véletlenül kimaradt a kenésből egy rész a karomon, az lepirult, a bekent részek nem. Szépen barnulok mellette. BIZTOSAN újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol