Sundance

Ár:   399 Ft és 1499 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: vkata96, az összetevőket feltöltötte: Anouk, Módosítva: 2020. július 14.

Ár:   399 Ft és 1499 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

2020-ban megújult összetétel!

A napozó készítmény megbízható védelmet nyújt érzékeny bőrűek számára a napsurgárzás ellen. Vízálló formulája illatanyagmentes és védi a bőrt a kiszáradástól. Így a bőrét nemcsak a káros UV-sugaraktól óvja, de selymesen puhává is teszi.

her6

2021. február 12.

A kis kiszerelését vettem meg, összességében nem rossz naptej, B opciónak a drogériából tökéletes. Nem okozott gyulladt bőr alatti pattanásokat, amikre hajlamos vagyok, viszont pici whitehead-eket igen, amik csak akkor jönnek elő, amikor egy túl zsíros krémet próbálok ráerőszakolni a bőrömre. Plusz pont, hogy octocrylene mentes, azt nem bírja a bőröm és nagyon olcsó is. Engem az illata különösebben nem zavar, a nyárra emlékeztet, mondjuk megértem, ha valakit ez irritál. De a pici pattanások miatt valószínűleg csak a karomra, dekoltázsomra fogom elhasználni. Maradok inkább a japán/koreai fényvédőimnél, azok felvitelben, érzésben sokkal elegánsabbak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 12.

Yette

2020. április 15.

Én erről a termékről teljes mértékben pozitívan tudok nyilatkozni, bár eredetileg nem őt, hanem ennek a termékcsaládnak az 50 faktoros változatát szerettem volna beszerezni.
Könnyedebb állagának köszönhetően gyorsabban beszívódik a börbe, és nem hagy vastag olajos, érzetet, bár tény és való hogy csillog tőlle a bőr.
Használtam testre és arcra is főként a váll, nyak, dekoltázs, arc vonalában mozogva.
Mostanára elhasználtam egy 200ml-es doboz felét. Könnyű belőlle eleget felvinni a bőrre, mivel könnyen szívódik. Reggelente arcmosás után felkenem, lemegyek megcsinálom a teámat, és mire visszatérek a fürdőbe elég jól beszívja a bőröm ahhoz hogy rásminkellhessek.
Sosem pirult még me a bőröm ha őt használtam, és számomra nem okozott pattanásokat a termék, bár alapjáraton hajlmaos vagyok pattanásokra.
Nem szárít, amin meglepődtem ugyanis mikor megvettem nem figyeltem rá hogy a denaturált szesz ilyen elől van az INCI-ben, sőt annyira nem szárít hogy sokszor elhagyom a reggeli hidratálómat, mert nem érzem szügségességét.
Nem hittem volna hogy ennyire megszeretem, és bár leközelebb kipróbálom az 50 faktoros változatot, az se kizárt hogy a későbbiekben még visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Nicu

2019. június 16.

A kis kiszerelést vettem meg. Szerencsére. Felkenéskor iszonyatosan erős alkoholos szaga van, aztán elmúlik. De ahogy bekenem az arcom, iszonyatosan szárítja, és le is pirultam vele, pedig semmilyen napozókrémmel nem jártam még így. Plusz pattanásokat is okozott másnapra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak