Sundance

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2016. április 5.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Barnulást elősegítő szolárium spray

Szép, intenzív és egyenletes barnaság napozás nélkül. Szoláriumozáshoz és napozáshoz egyaránt. A bőr természetes nedvességtartalmát nedvességpótló ápolóanyagok biztosítják. Az E-vitamin és az illipe-vaj megőrzik a bőr rugalmasságát és bársonyos érzetet keltenek.

Ejwi

2013. január 12.

Én elvittem magammal Olaszországba a tengerpartra egy hétre, próba szerencse alapon. Minden nap befújtam vele magam és 6unk közül én lettem a legbarnább.. ami valószínűleg ennek köszönhető. Nálam bevált! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

SlecckelMarine

2012. szeptember 16.

Kipróbálás céljából vettem, de nem igazán jött be. Nem vettem észre sem intenzívebb barna színt, sem hosszabban tartót sem olyan max. hidratálást, tulajdonképpen kiszáradtam vele is. A szoli gélje jobban működik.
Pocsékolva elfújkálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

Pocsékolva elfújkálom.

ginaaa91

2012. június 28.

Én nemrég vettem a Dm-ben kipróbálás céljából...nagy melegben befújtam magam vele és kifeküdtem napozni. Nekem bevállt tényleg hamar barna lettem tőle, és bár ez a termék nem véd a káros sugarak ellen, én a 35 fokban sem égtem le. Szolizáshoz még nem próbáltam, de remélem ott sem csalódok benne. Az viszont zavaró hogy elég hamar fogy, ha teljesen befújom magam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Maniac

2012. március 11.

Én napközben kézkrémnek használom télen, mert egyáltalán nem hagy zsíros nyomot, gyorsan beszívódik, és imádom azt az epres süti illatát :)
Egyébként nem tudom, hogy ha rendesen arra használnám, amire kellene, mennyire teljesítene jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. március 11.

Wyctorie

2012. február 25.

Nem éreztem semmi különösebb hatást tőle. Elég rég használtam már, de ha jól emlékszem, az illatával voltak gondjaim, szoli után kellemetlenné vált. Egynek elment, de nem fogok venni megint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.