Sunfleur

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Runway, Módosítva: 2015. július 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1290 Ft

A dekoltázs, a nyak és a mellkas bőre az idő múlására érzékenyebben reagálnak, mint testünk más részein. 25 év felett a kollagén szintézis jelentősen csökken, a bőr kezdi elveszíteni rugalmasságát, emiatt a finom barázdák, a ráncok egyre látványosabbak. A különös anti-aging hatással bíró TimeCode hatóanyag hármas hatást fejt ki, melynek köszönhetően a bőr visszanyeri életerejét, javul a mikro cirkuláció, ezáltal a sejtek metabolizmusa. A Pro-collagen I molekula segíti a kollagén szintézist, miközben blokkolja a kollagént bontó enzimeket, ezzel is késleltetve a bőr öregedését, az idő előtti ráncosodást.

Ár: 1290 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Runway

2016. január 10.

Érzékeny bőrre nem ajánlom, nekem hamar kipattogzott tőle a bőröm. Rettentően erős illata van, ha este bekentem vele a bőrömet, még reggel is éreztem, és eléggé zsírosított is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

asztromélia

2014. szeptember 17.

Semmit nem tudok felhozni a védelmében, egyszerűen rossz. A pumpálós flakon nem áll kézre, 1 pumpálás után következett kb. 12 amikor nem jött krém, aztán a 13.-nál sikerült megint. Felkentem és jött a csíp-ég-viszket kombináció, nem vészesen, de épp elég kellemetlenül. Az "illata" pedig mint a régi Ultra Sol mosogató, aki van 30 éves biztosan emlékszik rá. Egy szó mint száz, újra nem venném soha (kiárusítva 1100 ft volt a Rossmannban), kidobni nem akarom, comb és fenék feszesítővé minősítem át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

bvlgari001

2012. szeptember 21.

Anyukám kapta, de nekem adta, mert tudta, hogy nem fogja rendszeresen használni. Én elhatároztam, ha már használom tényleg rendszeresen kenem vele magam, hiszen attól, hogy egyszer bekenem vele magam, csoda nem fog történni. De sajnos nekem sem jut minden este eszembe. Bár én csak megelőzés képen használom "jobb félni, mint megijedni" alapon.
Az illata nagyon jó. A hatásáról évek múlva fogok tudni beszámolni, ha nem leszek ráncos a sok napozástól és szolitól, akkor segített! Egyelőre csak 3-as adok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak