Sunfleur

Ár:   769 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 769 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fannia, Módosítva: 2012. március 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 769 Ft

Hidratáló, tisztító arctej Aloe vera, citromfű kivonattal. Az aloe vera, a citromfű nyugtató, a panthenol hidratáló, az allantoin pedig hámképzést elősegítő hatású. Az így megtisztított arcbőr alkalmassá válik a napi használatban lévő arckrémek teljesebb felszívódására, így az aktív anyagok jobban ki tudják fejteni kívánt hatásukat.

Kiszerelés: 75 ml

Ár: 769 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Mona29

2019. április 4.

Az arcradírját nagyon szerettem, de ez hatalmas csalódás. Az illatával kezdem. Számomra kellemetlen volt, minden egyes használatnál utáltam. A sminket minimálisan szedte le, de legalább nem is csikorgósra tisztított. A kiszerelést nagyon rossz. Adagolása nehézkes, nekem nem állt kézre, a zuhanykabinban repült egyszer-kétszer és a benne maradt arctejet nem lehet kinyerni, a tubus szétvágása pedig nagyon nehéz. Nagyon gyorsan elfogyott, így az árát nézve meglehetősen túlárazott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

zimányiréka

2013. november 8.

Semmi extra... az illata nem rossz. a sminket nem annyira hozza le mint az Ilcsi arctej. egy próbát megért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 8.

Edus

2012. augusztus 3.

Első arctej volt amit használtam. Nagyon meg voltam elégedve vele, azonban nagyon drága. Ára miatt nem vásárolnám újra, de ha olcsóbb lenne igen. Ára miatt -1 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

bettiboo

2012. március 16.

Nekem egyáltalán nem vált be. Nagyon zsíros és olyan mintha egy réteget képezne a bőrömön. Ja és mellesleg szerintem büdös is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

fannia

2012. március 10.

A müllerben nézegettem a sunfleur termékeket, mikor ráleltem erre, éppen újdonság volt. Ezt választottam a bőrradír helyett, gondoltam, ezt legalább minden nap lehet használni és még hidratál is. Nem bántam meg. Nekem már elsőre nagyon bevált, tiszta, puha hidratált lett tőle a bőröm és az illata is kellemes számomra. Igazából csak arra nem jöttem még rá, hogy le kell-e mosni...:) De eddig még mindig lemostam, mert "fóliásnak" éreztem az arcomon. Utána még az uborka pakolással szoktam rátenni egy lapáttal a hatására...:) Már csak rendszeresíteni kellene a használatukat és boldog lennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 10.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin
Hidratálók: Sorbeth-30
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.