Sunfleur

Ár:   769 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 769 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fifi0831, Módosítva: 2012. február 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 769 Ft

Grapefruit-mag olajjal és hársfa kivonattal.

Ár: 769 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Csobanka

2018. április 7.

Én szerettem használni. Jól lehozta a sminket de semmi extra. Nekem a régi YR olivás arclemosó tejének volt a helyettesítőterméke. 4*-ot szándékoztam adni de látva az összetevőket, hogy szilikont raktak egy lemosóba, már kevesebbet tudnék ezért adni... pattanásokat egyébként nem okozott mint más szilikonos termék de használtam utána más lemosót. Szóval tudom ajánlani, ha vki spórolni szeretne de nem is akar ártani magának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

ZsoZsi35

2015. szeptember 30.

Röviden, tömören: szörnyű! :( Gondoltam spórolok egy kicsit hónap vége lévén, és nem a megszokott és bevált Micellás vizet veszem, hanem ezt, mert valami kellett s.o.s, és olcsóbb volt kiadni kb. 650 Ft-ot, mint 1500 helyett. Nem volt jó választás. Eleve, szerintem a arclemosó tej folyékony, és ez nem az - sűrű az állaga, és nem igen teszi a dolgát. Nagy duzzogva elhasználom, de nagy ívben elkerülöm ezt a terméket. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Blackie

2015. április 18.

Csípi a szemem, úgyhogy nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 18.

Csípi a szemem, úgyhogy nekem nem vált be.

szluca

2015. február 11.

Annyira büdiii :( És bár nekem nem csípte a szememet, ha csak egy egész kevés is érte a szememet, percekig homályosan láttam. És a tisztító hatása sem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

Almaszorp

2015. február 11.

Szépen tisztított és puha lett tőle a bőröm, de sajnos hamar éreztem utána, hogy csípni kezdte a szememet és kipirosodott tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 11.

mijjjamasa01988

2015. február 8.

Biztos, hogy nem veszek többet ilyet. Nekem nagyon nehezen hozta le a szemfestéket és utána kb tíz percig alig láttam vmit. Pedig odafigyeltem rá, hogy ne menjen a szemembe. Csak azért vettem meg, mert lusta voltam elmenni a Lidl-ig a Cien-es arclemosóért, de kár volt. Ezzel megszenvedtem, hogy lemossam a sminket a szememről. Maradok a Cien-nél :) Ja és kevés is van benne :( De a külseje szép.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 8.

zsazsix

2013. december 4.

imádom, már a sokadik flakont használom, nagyon szépen tisztít és nem csípi a szemem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 4.

PPati

2013. szeptember 30.

teljesen leszedte az alapozót-púdert-pirosítót, és a szempillaspirált is maradéktalanul eltávolította, méghozzá mindezt nagyon könnyen, nem kellett dörzsölnöm. az illata először furcsa, de meg lehet szokni, nekem utána tetszett is:) nem csípi a szemet, nem irritálja az arcom. a pumpás megoldás és a csomagolása keltette fel a figyelmem, imádom:) és mindezek mellé magyar termék!!:) 695Ft-ért vettem a müllerben, amiért cserébe 75ml-t kapunk.

update: nem értem, miért voltam oda ennyire ezért a sminklemosóért...iszonyú gyorsan elfogyott, 3 hétig volt elég. most vettem egy garnieres sminklemosót, és sokkal könnyebben lehozza a sminkem, mint ez! ami pozitív maradt benne az a pumpás adagolója és a csomagolása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

cicatapmancs

2013. június 28.

Az arcomra most már csak ezt a lemosót használom. A niveas érzékeny bőrre való csípte az arcomat. Roseceás az arcom egy része. Ez a lemosó nem csíp, nem irritál és ami nálam most már a legfontosabb, nem lesz tőle piros az arcom. Az illata és az állaga nekem nagyon tetszik. Az alapozót,púdert tökéletesen eltávolítja, szemfestéket nem próbáltam még vele lemosni.

update: A másodikat használtam el belőle, de tényleg annyira gyorsan fogy...és zavaró,hogy nem látom,hogy még mennyi van benne, maximum a flakonon érzem,hogy már nagyon könnyű. Azóta megvettem a himalaya herbals arctjet, ami szintén nem irritálja a bőröm és ár-érték arányban is sokkal jobb. Most már annyira nem tűnik csodaszernek :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 28.

cintia995

2013. május 21.

Kellemes illatú, tejes sminklemosó. A szememről és az arcomról is szépen eltávolítja a sminket. Nekem tökéletes, nem is várok többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 21.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sorbeth-30
Vitaminok: Panthenol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.