Best of Beauty 2019

Sunfleur

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 699 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. január 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 699 Ft

Gyulladást csökkentő, antibakteriális hatású. Fahéj és zsálya kivonattal.

Ár: 699 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ella

2018. július 30.

Tele van xenoösztrogénekkel (parabének). Egyáltalán nem hatékonyak a radírozó szemcsék. Mintha hungarocell lenne... Lemosás után iszonyat zsíros réteg marad a bőrömön. Egyedüli pozitívum, hogy jó az illata, de erre hadd ne adjak már plusz csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Ano

2016. március 10.

a sunfleur bőrradíroknak több fajtáját próbáltam már, de sajnos nekem nem jött be, úgy érzem, semmi hatása nincs. nekem nem elég erőteljesen a szemcsék, úgy érzem, mintha műanyag kis golyókat masszírozgatnék az arcbőrömön, de nem radíroz egyáltalán. azért elhaszálom, mert illatra és állagra is oké, de ha problémássabb a bőröm, nem elég nekem. pattanások okozta gyulladással és pattik után ottmaradt bőrdarabkákkal semmit sem kezd. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

Kicsijó

2015. november 30.

elhasználtam 2 "flakonnal" belőle.az elsőnél éreztem némi hatást,a másodiknál már nem annyira.viszont nagyon jó, hogy ilyen picik benne a radírozószemcsék.most másikfajtát vettem,de lehet veszek belőle majd még egyszer valamikor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 30.

PinkSnow

2015. október 27.

Nagyon szeretem! Rengeteg bőrradírt próbáltam, eddig ezzel vagyok a legelégedettebb! Egy másik ilyen márkájú bőrradírral felváltva használom. Pattikat mérsékeli, érzem rajta,hogy tényleg mélyen tisztít. Arról nem beszélve,hogy sokkal márkásabb , drágább termékek fele ennyit nem csinálnak! Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

kebkeb

2015. október 18.

Okés termék, én csak eseti jelleggel használom, ha hámlik bőröm. Dolgát ellátja, de a pattanásokkal semmit nem kezd. A radírozó szemcséket én egy kicsit kellemetlennek éreztem a bőrömön (ellentétben a body shop brazildiós testradírral, ami úgy dolgozza meg a bőrt rendesen, hogy nem kellemetlen, de az ugye testre való), lehet ez szükséges ahhoz, hogy ellása a dolgát. Nem csodaszer, ha elfogy, biztosan mást fogok próbálni. A szaga nagyon műanyag szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

Almaszorp

2015. február 11.

Céljának megfelel! Amikor akciós volt a Müllerben megvettem, hogy kipróbáljam és pozitív véleménnyel vagyok róla. Nem vettem újra, mert van egy megszokott, kedvenc bőrradírom. Őszintén szólva, nem igazán találkoztam még rossz bőrradírral.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 11.

Zsani.D

2014. január 25.

Már sokan írtátok hogy megszenvedtetek vele mire kitudtatok préselni belőle egy cseppet is. :D Hát én is így jártam, legalább 10 percen keresztül szenvedtem vele, már ott tartottam hogy kidobom de aztán csak sikerült (mindenféle szögből próbáltam nyomkodni). Heti 2x használom, radírozását illetően megvagyok vele elégedve, rengeteg szemcse van benne és szépen tisztít, a használat után nem húzódik tőle a bőröm. Nem vártam tőle csodát, egy kozmetikai kezelést egyetlen krém sem tud helyettesíteni véleményem szerint. Nekem az volt vele a gondom hogy a használat utáni reggelen az orrom teljesen bezsírosodott, aminek nem igazán értem az okát. Rendben van a krém, viszont miután elhasználtam biztos hogy váltani fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

KisKormos

2013. október 27.

Csak megdöntve/fejjel lefele tartva jön ki-nem tudom ezzel segítettem-e..:) Amúgy akciós a Müllerben, én most vettem meg. Elégedett vagyok vele,mert selymes lesz tőle a bőröm, kellemes az illata és az elhalt hámréteget leszedi, mert elég szemcsés... Azonban nem tetszik, hogy parabéneket tartalmaz...
Csodát viszont nem vártam tőle, mert egyik bőrradír sem boldogul a mitesszerekkel. A pattanásokkal nem tudom mi a helyzet, mert még csak vagy 3x használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

Biann94

2013. szeptember 12.

Nekem eddig ez az arcradír vált be a legjobban. Elég sok szemcse található benne, amik megfelelő nagyságúak. Egyetlen negatívuma, hogy nagyon kevés van benne, ezért kap 4*-ot. Nekem 1 hónapig sem volt elég, pedig heti 2-3 alkalommal használtam csak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

minaya

2013. június 6.

Remekül tisztítja a zsíros bőrt és kellemes puha, friss marad utána a bőr. Nem szárít, inkább csak a szennyeződésektől és a faggyútól szabadítja meg a bőrt, de mégis kellemesen hidratáltnak érzem a bőröm. A kénes és az uborkás maszk előtt szoktam használni az alapos tisztításhoz.
Finom krémes állagú arcradír, amely egészen finom szemcsékkel radíroz, így akár érzékenyebb bőrre is ajánlanám. A szemcsékből viszont sok van benne. Az illata is kellemes, nem túl parfümös.
Nekem tetszik, hogy pumpás, mert könnyen és pontosan lehet adagolni (x pumpálás 1 adag). Már jó ideje használom, de még mindig nincs fogyóban, így abszolút megéri az árát.
Nem a Nr.1 radírom, és csodaszernek nem nevezném, de mindenképpen jár neki a 4 csillag, és ha elfogy, akkor valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Nem szabványos INCI név, hanem egy összetevő komplexum neve. Növényi keverék, mely elvileg a zsíros bőr faggyútermelésének szabályozására szolgál. A keverékben található elemek pontos INCI megnevezése:

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.