Sunsilk

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mystang96, Módosítva: 2011. október 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Könnyű textúrájú, nem kimosandó hajápoló krém, mely segít, hogy a haj megőrizze rugalmasságát és frissességét a hajmosások között is.

sal

2014. március 9.

Nekem fénytelen és csúnya lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 9.

Nekem fénytelen és csúnya lett tőle a hajam.

Tabo419

2014. január 6.

Sokan ajanlottak nekem Sunsilk termekeket, ezert kiprobaltam. Nem sokat ert, sot semmit, ugyhogy teljes penzkidobas sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 6.

ágica

2013. augusztus 4.

Semmit nem ér sajnos. Ajándékba kaptam, mert régen imádtam a lila sunsilk simító, nem kimosós balzsamját, de az megszűnt:-( Ez sokkal könnyebb, vizesebb állagú, finom illatú viszont kb semmi hatása nincs. Negatív irányba sem változott semmi szerencsére. Az összetevők katasztrofálisak. Magamtól sose vennék ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Cu2tka-baba

2012. július 10.

Sztem nem jó semmire:/ fura az illata és nem is különösebben hidratál. Nagyon olcsó az igaz, de még ígyis csak pillanatokra lesz fényesebb tőle a haj. Bár így hogy látom az összetevőket nem is különösebben csodálkozom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

black_cico

2012. május 17.

nem rossz, de semmi extra, fényességet nem különösebben ad, viszont legalább az a ragacsos érzés nincs meg benne, ami az ilyen hajkrémeknél gyakori. persze az adagolásra télleg ügyelni kell, én mogyorónyit ajánlok belőle, én most dobtam ki, mert lejárt és nem használtam el, mert nagyon sok van benne és pár hónap után meg megunod és nem használod el mind.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 17.

berni88

2011. december 16.

Nem drága termék, viszont nagyon ügyelni kell az adagolással. Ha jól emlékszem egy diónyi adagot kellene a hajon eloszlatni. Nos, ezt a mennyiséget felezzük meg inkább, mert az eredmény egy zsíros, összetapadt haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 16.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Dimethiconol, Propylene Glycol

Alkoholok: Stearyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Isohexadecane, Stearyl Alcohol, Elaeis Guineensis (Palm) Oil
Emulgeálószerek: Polysorbate-80, Stearyl Alcohol, Ceteareth-6, Sorbitan Oleate, Trideceth-12
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Polysorbate-80, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Stearyl Alcohol, Ceteareth-6, Trideceth-12
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Sorbitan Oleate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, DMDM Hydantoin

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!