Superdrug

Ár:   £2.25   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Superdrug   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaboalexa99, Módosítva: 2016. november 14.

Ár:   £2.25
Lelőhely:   Superdrug
Kategória:   Hajápolók

Tartást adó kondicionáló cseresznyével és fügével, vékony szálú hajra.

szaboalexa99

2016. november 16.

Még a londoni utam alatt, egy superdrug drogériában szereztem be ezt a kondícionálót leértékelve 1£-ért, vagyis kb 360ft-ért. A csomagolása és az illata nagyon megtetszett, úgy voltam vele ennyi pénzért nem hagyom ott. Nem vártam sokat tőle, de végül kellemesen csalódtam. Nagyon bánom hogy nem hoztam belőle többet. Használat után nagyon puha lett a hajam, szerintem sokkal jobb mint az itthoni, dm-be kapható baleás termékek. Próbálok vele spórolni, mert a közeljövőbe biztos nem jutok ki mèg egyszer érte. Szerintem egy próbát mindenképp megérhet mindenkinek, nagyon tudom ajánlani. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 16.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid