SupreTan

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ercsi0021, Módosítva: 2015. december 8.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bronzosító szoláriumkrém tápláló kókuszolajjal.

Parabénmentes.

Niki0215

2019. szeptember 12.

Ez volt az első szolikrém amit megvettem nagy kiszerelésben és nagyon elégedett voltam vele.....Szoláriumban dolgozóként már rengeteg krémet, próbáltam ki, de az valóban nagyon jó termék, szépen barnultam tőle és az illata csúcs szuper, bár nem teljesen kókusz )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

LiliRose

2016. július 14.

Az első szolikrémem amiből megvettem a flakonos kiszerelést, az illata nagyon tetszik, szépen barnít, és a száraz bőrömet tökéletesen hidratálja! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 14.

MankaMani

2016. június 24.

Barátnőmtől kaptam ajándékba, mert tudja hogy mennyire imádok új krémeket próbálgatni, és a kókuszos dolgokat is nagyon szeretem.
Telitalálat volt! Az illata nem kifejezetten kókuszos viszont könnyen kenhető, és nagyon szép bőrszínt eredményez!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 24.

KrsztnVB

2016. január 19.

Kis tasakos verziót próbáltam belőle,sokkal jobb, mint amire számítottam!
Az illata nem tömény, hanem finom édes.Jól kenhető, nem zsíros hatású, egy tasak pont elég volt. Én ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 19.

Kis tasakos verziót próbáltam belőle,sokkal jobb, mint amire számítottam!

Detti1227

2015. december 8.

Kellemesen kókuszos, könnyen kenhető szolikrém, szép barna bőrszínt eredményez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Kellemesen kókuszos, könnyen kenhető szolikrém, szép barna bőrszínt eredményez.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Butylene Glycol, Methyl Gluceth-10, Dimethiconol, Sorbitol, Glycerin
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Isononyl Isononanoate, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Aleurites Moluccana (Kukui) Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Dicaprylyl Carbonate, Cyclopentasiloxane, Squalane, Panthenol, Dimethiconol, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Polysorbate-60, Methyl Gluceth-10, PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Polysorbate-60
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate
Színezékek: Riboflavin, Caramel, FD&C Red 40, CI 42090
Tartósítószerek: O-Cymen-5-Ol, Phenoxyethanol, Methylisothiazolinone

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Az ATP az adenozin szerves vegyülete, amely az élesztő nukleinsavainak a hidrolízise során alakul ki. Az ATP a sejteken belüli anyagcsere-folyamatoknál közvetít energiát, ezért minden élőlénynek szüksége van rá a folyamatos energiaellátást működés érdekében. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, és bár a kutatások még hiányosak, de Paula Begoun szerint egyenlőre úgy néz ki, hogy helyileg alkalmazva sejtkommunikáló és inflammáció-modulátor (gyulladás-módosító) hatása lehet.

B2 vitamin. Vízoldékony, könnyen felszívódó anyag. Szerepet játszik a bőr, haj, köröm egészségének megőrzésében. Narancssárga színe miatt színezőként is használják. Paula Begoun szerint nincsenek olyan kutatások, amik az mutatnák, hogy a bőrön használva van bármi hatása. Viszont van néhány arra utaló vizsgálat, hogy a riboflavinnak fényérzékenyítő hatása lehet.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Gombaellenes tartósítószer.