Swarovski

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2018. szeptember 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Parfüm illatcsalád: citrus-aromás

Parfüm összetevők: rózsa, licsi, tubarózsa, pink bors, ámbra, benzoin, mósusz

Swarovski Aura edp fújósok
Ár: 2500/4800 , Eladó: varnaim
Állapot: frissen fújva, Helyszín: Lábatlan, fizetés: --

Pinklemonade

2021. április 3.

Mióta megjelent, csak ezt használom. Na jó, egyszer megpróbáltam mást, mikor kivonták a forgalomból, de muszáj voltam felkutatni az összes még fennmaradó darabot. Számomra nincs ennél jobb illat egyelőre... nem tervezi valaki újra gyártani? :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 3.

Teokleia

2019. augusztus 12.

Személyiségem tökéletes megtestesülése, virágos, nőies, de határozott, és marad, ha egyszer odafújták :D évek óta újra és újra megveszem, megkapom, nem is akarok mást hordani többet. Tartós, jellegzetes, felismerhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

d.krisztina

2018. június 16.

Mostanában próbálgatom, és az első pillanatban megcsapott ez a "hú de ismerős" érzés, pedig tudtommal még nem találkoztam vele. Aztán rájöttem! Avon Sunny Skies! De szerettem azt régen, még abban a korszakomban, amikor bejöttek az ilyen friss illatok... na ez olyan, legalább is a kezdetek. Később aztán egyre kevésbé tetszik, meglep, hogy ez Swarovski, és meglep, hogy Aura. Nem tudom összepasszítani a márkát, a nevet, az üveget, az illatot. Fura. Biztos, hogy üvegesen nem veszem meg. De aki szereti a friss illatokat, annak ajánlom, főleg fiataloknak, mert szerintem ez nagyon fiatalos, akár a Sunny Skies volt régen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 16.

Szamoca001

2017. szeptember 1.

Nagyon szeretem ezt az illatot, az egyik kedvencem. szerencsére a tubarózsát nem érzem ki belőle, mert az nem a kedvencem. Finom, elegáns virágillat, amit egész nap érzek magam körül, de nem töményen, csak időnként meg-megérint valami finom illat. Éppen így szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 1.

egetoerika

2017. március 22.

Tegnap vettem át a csomagot, de máris imádom! Kesernyésen, fanyarul édes. Nagyon különleges úgy ahogy van. Nem tucat illat az biztos. Nem jön szembe az utcán lépten nyomon. Ha a tartósság is rendben, marad az 5!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 22.

pomme

2017. január 13.

Mintám volt belőle, ékszer mellé adták. Hát, kár volt. Neve alapján valami légiesen könnyed, uncsi illatra gondoltam volna, olyan "bocsánat, hogy létezem" irodista parfümre, de ez se nem könnyed, se nem unalmas. Leginkább nehéz, karcos, éles, nyanyás. Jajj :( Szinte vágta az orrom belülről, mint valami durva tisztítószer. Harsány, akaratos nőkön tudom elképzelni, rengeteg rosszindulattal, főnökösködő és lenéző attitűddel. Elnézést azoktól, akik szeretik, rajtam ilyen borzalom lesz...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

Missbii

2016. november 7.

Számomra ez a nagybetűs Parfüm. Nagyon sokáig kutattam az illatom, és végül szinte véletlenül bukkantam rá erre is: a drogériában futtában a csuklómra fújtam, aztán a nap folyamán arra lettem figyelmes, hogy időről időre megcsap egy tökéletes, lágy, nőies illat. Nincs benne semmi sallang, semmi émelyítő túlzás. Számomra a kiegyensúlyozottságot, harmóniát jelenti, a frissesség és a puhaság tökéletes elegye, megunhatatlan. Bár nézegettem-szagolgattam időközben más parfümöket is, de úgy érzem, semmi nem érhet a nyomába. Nem él külön életet, mint sok más parfüm, hanem egybeolvad a viselőjével, finoman körülölel - az Aura elnevezés telitalálat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

lena76

2016. november 6.

Amolyan igazi munkábajárós "kiegyensúlyozott vagyok" illat, nem tolakodó, csak könnyedén körbeleng. Szerettem, de szeretnék illatokat frissíteni, de akkora a kollekció a komódon hogy lelkiismeret furdalás nélkül nem megy,
így ő is eladóvá vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 6.

így ő is eladóvá vált.

Mcsi

2016. szeptember 23.

Már rájöttem, ami elsőre olyan: "Ezt le kell mosnom Vizet!" Illat, többször lett később a kedvencek egyike. Ő is ilyen. Ez egy különleges illat. Nagyon tartós, ha sok nagyon zavaró. Óvatosan kell bánni vele és meghálálja. Csavaros illat, óráról-órára mást lehet belőle kiérezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

ramonanagy0669

2016. augusztus 15.

Imádom, Imádom, Imádom! Számomra mint jelent ez a parfüm. az illata isteni, és kellemes, és nagyon tartós, ha reggel magamra fújom, még este is érezni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)