Swiss Image

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2017. február 7.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1899 Ft

Könnyen felszívódó, lágy textúrájú nappali krém, mely havasi gyopár gyógynövény kivonatának és alpesi gleccservíz tartalmának köszönhetően hosszantartó hidratálást, fontos ásványi anyagokat és tápanyagokat biztosít az arcbőrnek.

Ár: 1899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

nagytimus

2020. augusztus 5.

Nekem sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. A vízhiányos bőrömön nem sokat javított 3 hét alatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

vkata96

2019. április 6.

Update: eltört a teteje, így le kell vonnom egy pontot. nem tudtam úgy megragasztani, hogy hermetikusan le lehessen zárni, így ez a szav.idejét jelentősen lerövidíti... magával a krémmel egyébként nincs bajom, még mindig nagyon szeretem.

A szép inci és a fényvédő miatt vettem meg, és eddig bevált. Gyorsan beszívódik, lehet rá sminkelni és az illata is kellemes és visszafogott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

dorakrem

2019. január 26.

Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzést amit kifejezetten kellemetlennek találok. Az illata is kellemes , jó sminkalap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

Btrx

2019. január 8.

Gyorsan beszívódik , könnyű az állaga , kellemes az illata. Semmilyen negatívumot nem tudok rá mondani ! Az éjszakait is használom szerintem nagyon szuper kis hidratáló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Emydanko

2018. december 8.

Kb. egy hónapja használom. Kis mennyiségben is tökéletesen hidratál, és nem zsírosodik tőle a bőröm. A már meglévő pattanásokat se gyullasztja tovább. Sminkelés előtt szoktam felkenni általában, és úgy kevésbé ül bele az alapozó az apró ráncokba. :) Újra vevős az biztos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

hedip

2018. november 12.

Akciósan jutottam hozzá Rossmanban. Kellemes az állaga, illata. Egyelőre nem szárít, nem is zsírosodik tőle a bőröm. Télre kerestem valamit, ami a korábbi krémemnél picit jobban illetve tartósabban hidratál (ez még majd kiderül..). Eddig meg vagyok vele elégedve, kb 2 hete használom. A bőrömet is szépen kisimítja :) szóval egyelőre 5-öst kap :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

BettiBoop

2018. augusztus 14.

Akciósan jutottam hozzá, de nem venném újra. Elrakom hűvösebb időkre, mert eszméletlen ahogy izzadok ettől a krémtol :D Oké meleg van, meg amúgy is izzadós sajna a fejem, de konkrétan patakokban csurog a víz az arcomrol egyből, ha ezzel kenem be. Már itthon is, ahogy felviszem, nem is kell kimennem a melegbe... Emiatt nem szeretem és nem sokszor használtam. A fenyvedo erősséget, ami benne van rairhattak volna. A csomagolás szép. KB ennyit tudok elmondani róla, amúgy lehet jó krém lenne, de így számomra elviselhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

lea33

2018. augusztus 11.

Könnyű kis hidratáló, szeretem az illatát, hamar felszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Az éjszakai krémet használtam először, ami nagyon bevált emiatt vettem meg a nappalit is. Nyáron elég a bőrömnek. Viszonylag sokáig tart egy tégely, pedig mindennapi használtban van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 11.

p.bettina

2018. július 22.

Nagyon sokáig kitart, fél éve biztosan használom, de még van belőle, pedig mindennap használom. A bőrömet jól hidratálja. Meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

ethnan

2018. június 3.

A nem rossz összetevőlistája miatt vásároltam meg még februárban, most használtam el, úgyhogy elég sokáig kitart. Viszont a hidratáló erejével nem vagyok kibékülve: az első hetek után már nem hogy hidratált volna, inkább foltokban szárította a bőröm. Viszont azon a pár héten tette a dolgát, úgyhogy hátha valakinek a teljes tégely hasznos. De én biztos nem veszem újra, valamint más Swiss Image terméket sem vásárolok szerintem többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Urea, Sorbitol, Lactic Acid, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.

Sorbitol h 1 1

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Havasi gyopár kivonat, melyet a kozmetikumokban antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevőként használnak. Paula Begoun szerint az összetevő a bőrnyugtató képességét a benne található természetes bőrnyugtató hatással rendelkező lignannak köszönheti, illetve egy leontopodium sav néven ismert vegyületet is tartalmaz, amelyről kutatások is kimutatták, hogy erősíti a bőr védőrétegét és csökkenti az érzékenység jeleit, ezzel elősegíti a bőr ellenállóbbá válását a környezeti agresszorokkal szemben.