Swiss Image

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 2899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: O, Módosítva: 2016. november 18.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 2899 Ft

Könnyen felszívódó nappali krém, mely segít javítani a bőr rugalmasságát és megvédeni azt az öregedés első jeleitől. A svájci Alpokból származó innovatív öregedésgátló összetevője a jégalga, egy olyan egysejtű és ökológiailag tiszta algaféle, mely egyedülálló adottságainak köszönhetően extrém körülmények között is túlél.  A jégalga elsősorban segít javítani a bőr feszességét és csökkenteni az öregedés jeleit, támogatja a kollagén termelődést, erősíti a bőr védőrétegét és óv az UV-sugarak ellen is.

Alpesi gleccservíz, édes mandulaolaj, shea és kakaóvaj tartalmának köszönhetően a krém hosszantartó hidratálást biztosít. Nem tartalmaz parabéneket, ásványi olajat, ftalátokat.

Ár: 2899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Angiebae82

2021. április 30.

Kellemes, jóillatú krém, állagra kicsit sűrűbb , mint a hidratáló verziója. Illatra talán ugyanaz. Megfelelően hidratál, kiváló sminkalap, sokadszorra veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 30.

jane79

2021. március 21.

Mintát próbáltam ki belőle. Testes krém, nyárra kicsit sok, de így télen megfelelő volt a hidratáló hatása. Éjszakára használtam reggel is még nagyon puha volt a bőröm. Teljes áron lehet nem venném meg. Annyira nem volt tapasztalatom a márkával. De nem volt rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 21.

Szelena

2020. október 8.

Mintaként kaptam ezt a krémet egy rendelés mellé, és mivel jónak tűnt a leírása, kipróbáltam. A mintamennyiség is már egy hétre elég volt, mivel nagyon keveset is elég felvenni belőle. Kicsit testesebb krém, mint amit alapból nappalra használok, és emiatt lassabban is szívódik be. Így csak a hetvegi készülődési időbe fér bele a használata. :D Viszont nagyon szép puha és selymes lesz tőle a bőröm, nem nehezíti el a zsírosodóbb részeken sem. És ami a non-plus-ultra, hogy kiváló sminkalap!!! :) Még a sima BB krémet is 12 órára tök tartóssá tette. 5 csillag, csak ajánlani tudom. (Ja, és azóta már a teljes kiszerelést is beszereztem. ;) )

Update: nyárra sajnos nagyon sok lett, a zsírosabb A-vonalban pár nap használat után már nagyon fénylett. Így félretettem. Októberben viszont, a fűtés indulásával újra elővettem és az arcomon két oldalt, a szárazabb részeken használom. Ott továbbra is szuper és jó sminkelni rá. Az A-vonalban maradt a könnyed, zsíros bőrre való fluid (La Roche-Posay Effaclar K).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 8.

elanor

2020. július 23.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a krémmel. Kellemes, nem zsíros, nem fénylik, jól felszívódik, jól hidratál, könnyen lehet sminkelni rá. Apróbb ráncokat kisimítja, a mélyebbeket finomítja. Nap okozta károk ellen is véd egy kicsit. Több mást is próbáltam, de nekem egyelőre ez a legjobb nappali krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 23.

Soraya

2020. április 18.

Nagyon szimpatikus ez a krém. Lágy, jól beszívódik az arcbőrbe, nem hagy zsíros nyomot, érezhetően hidratál. Nem nehezíti el a zsírosabb bőrt, mint a legtöbb arckrém. Kellemes az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 18.

dorakrem

2019. január 26.

Nagyon jó kis krém, nem hagy zsíros érzést, habár nem a korosztályomnak való szívesen használom, puha kellemes érzést hagy maga után. Nagyon jó sminkalapnak is. A hatását tekintve nem értékelem, mert az erősebb 46+ változatot majd később próbálom ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

6vilag

2019. január 7.

Régóta nézegettem, aztán egyszer mégiscsak megvettem, és egyből el is kezdtem használni. Könnyen, gyorsan felszívódik. Az irodában fűtés mellet száraz levegő,de ott is állja a sarat. Mondjuk, ha tartósan kényszerülnék a szabadban tartózkodni, akkor biztosan turbóznám valami arcolajjal, a nagyon hideg időjárásnál lehet, hogy önmagában kevés lenne. De irodába, nappalra, tökéletes, hibátlan.
Illata, állaga kellemes, könnyű textúrájú, gyorsan, nyom nélkül felszívódik. Semmilyen negatívumot nem tapasztaltam a használatánál. Tökéletes, nem zsírosít, kellően hidratál és pattanást sem okoz. Mind e mellett tetszetős a külleme és minőségi a beltartalma. Szeretem.
Már a második tégelyt használom, de csak hűvös időben szeretem, mert az előzőnél kiderült, hogy melegben már nem lélegzett olyan szabadon a bőröm, és jobban zsírosodott is. Bár, az nem hiba, hogy nem feltétlenül négy évszakos krém -nekem-, de attól még jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

Kriszti1976

2018. szeptember 26.

Nagyon kellemes állagú és illatú krém. Az összetevője is természetes, és kiváló...egyedül a parfum nem kellene bele. De nagyon szépen hidratál...ráncot nem tölt fel de puha és selymes tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Nixe

2018. szeptember 10.

Az én bőrömnek kevés - száraz és húzódik utána az arcom, de egy nyári alapkrémnek megteszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

TimiK

2018. augusztus 25.

Nagyon szeretjük egymást :) Nappali krémnek használom, úgy nagyjából kétnaponta, mert az éjszakai arcápolóm miatt nem igényli a bőröm a mindennapi nappali krém használatot. Nem zsírosít, és szép puha selymes lesz a bőröm tőle :) Jó az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Lactic Acid, Sorbitol, Urea, Sodium Lactate, Glycerin, Cyclomethicone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Sorbitol h 1 1

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.